18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z racji zbliżających się wakacji, PRZYPOMINAM:

~DMT • 2023-06-11, 09:41
Art. 33. KRD [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną]

1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną JEST ZOBOWIĄZANY korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić...


Miecz

2023-06-12, 08:40
Trzeba być zjebem, żeby do filmiku z zagranicy dodać cytat z polskiego kodeksu. Manipulacja w sam raz, taka na poziomie wyznawcy Metzena

crookla

2023-06-12, 14:12
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Jak twój rower nie nadaje się do jazdy to idz na piechote. k***a pedał chce żęby droga byla gładka jak szkło xD

Pitok

2023-06-12, 22:50
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Weź nie pie**ol... u mnie ścieżki rowerowe są takie, że ścieżki nie mają żadnego krawężnika, bo idą również jednym płatem asfaltu przez jezdnię. No i co? Pedalarze i tak sobie jeżdżą ulicą powodując zagrożenie na drodze, bo cała droga jest ze spadków i wzniesień.

psykop

2023-06-13, 05:34
W Polsce obowiązuje ruch prawostronny, więc ścieżka musi być po po prawej, co wyraźnie wynika z tego artykułu. A teraz srajcie w majty.

la...........ty

2023-06-14, 10:30
zbigniewz napisał/a:

Jeżdżę i rozumiem. Jadę sobie ścieżką, a tu dołek przy każdym wyjeździe z posesji. Gdzieniegdzie kostka którą się czuje bez amortyzatora. Asfalt polepiony z resztek. Korzenie powodujące nierówności na ścieżce i wiele innych.
W autach macie AMORTYZATOR i SZEROKĄ OPONĘ dzięki czemu tego nie czuć, a przy półtora cala oponie nawalonej 5cioma barami jak nie 11stoma barami czuć każde gówno.
Dobrze że mam gravela i mi te 4-5 barów starczy.



Sam jezdze gravelem i nie trafia do mnie twoj argument. Kup sobie opony bezdetkowe, ja u siebie przewaznie mam z przodu 2 bary, a z tylu 2.75, a kiedy zalezy mi na komforcie schodze jeszcze nizej. Waze 90kg przy wzroscie 180cm. Kiedy jest mozliwosc jade sciezka lub chodnikiem jesli droga ruchliwa, ale z reguly wiekszosc moich tras to glownie szuter i sciezki rowerowe. Wk***iaja mnie rowerzysci ktorzy generuja za soba sznur aut gdy obok jest chodnik lub sciezka.

metyoo

2023-06-18, 16:46
po pierwsze mandaty za to są zbyt niskie (tylko 150pln), po drugie i ważniejsze, policja ma w dupie egzekwowanie przepisów na pedalarzach i pieszych, bo łatwiej i bardziej opłacalne jest ogolić kierowcę... poj***ny kraj! dopóki nie zaczną gonić wszystkich użytkowników ruchu to nic w kwestii bezpieczeństwa się nie zmieni!