18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z pewnością tak jest....

MichaQ • 2023-10-26, 21:23
Jak to wszystko jest mocno postempowe :)





lysymisio6969

2023-10-26, 21:36
pewnie mają nadzieję, że tą równość w dpue będą im wkładać..

Lobo24

2023-10-26, 21:46
No przecież, że tak jest..
Poniżej fotografia. Muslimy zapewniają rozrywkę gejom organizując im skoki bungeej.

Skok bungee to to skok z wysokości na linie.
Skok bungeej to skok z wysokości ale bez liny.


Lo...........cz

2023-10-26, 22:05
Dajcie autorowi posta spokój. Napisał nie po polsku. Ale to dla tego ze od małego był przygotowywany na animatora imprez na plebaniach. Potrafi odj***ć imprezę podobna na plebanii, identyczną do tej z Dąbrowy Górniczej. Tyle ze bez ofiar.

mynameisgod

2023-10-26, 23:11
...parę dni temu słyszałem, że w Belgii wprowadzili zakaz propagandy tradycyjnej rodziny/płci...
jakiś czas temu słyszałem, że w Hiszpanii legalizowali zoofilię, a w Danii nawet z 2017...
co dalej ? Legalna pedofilia? nekrofilia? kanibalizm?
no w KK od dawna legalna jest pedofilia...no i kanibalizm - metaforyczny

myślę, że rządząca grupa ze szwabami na czele już to wszystko robi...

bleblebator1

2023-10-26, 23:27
Lord_Slizgacz napisał/a:

Dajcie autorowi posta spokój. Napisał nie po polsku. Ale to dla tego ze od małego był przygotowywany na animatora imprez na plebaniach. Potrafi odj***ć imprezę podobna na plebanii, identyczną do tej z Dąbrowy Górniczej. Tyle ze bez ofiar.



Tatuś ksiundz ci organizował tak czas na plebanii?

KrwawyEric

2023-10-27, 00:18
Niech ta banda debili wyjdzie z takim transparentem w jednym z krajów arabskich - nie wytrzymają pięciu sekund zanim dostaną grupowy wpie**ol, zostaną zgwałceni i ukamieniowani.

SkoPio1

2023-10-27, 00:22
„postempowe”

Postemplowe?
;>>>

Jokerd

2023-10-27, 01:14
KrwawyEric napisał/a:

Niech ta banda debili wyjdzie z takim transparentem w jednym z krajów arabskich - nie wytrzymają pięciu sekund zanim dostaną grupowy wpie**ol, zostaną zgwałceni i ukamieniowani.



Sprytne. Zostać wyr*chany w dupę za propagowanie r*chania w dupę. I jeszcze wpie**ol obskoczyć

mazga50

2023-10-27, 04:29
Tym razem slogan, że "kłamstwo powtórzone milion razy, staje się prawdą" może nie zadziałać.

OlejhunterPL

2023-10-27, 06:30
mynameisgod napisał/a:

...parę dni temu słyszałem, że w Belgii wprowadzili zakaz propagandy tradycyjnej rodziny/płci...
jakiś czas temu słyszałem, że w Hiszpanii legalizowali zoofilię, a w Danii nawet z 2017...
co dalej ? Legalna pedofilia? nekrofilia? kanibalizm?
no w KK od dawna legalna jest pedofilia...no i kanibalizm - metaforyczny
myślę, że rządząca grupa ze szwabami na czele już to wszystko robi...



W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pie**ole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pie**olić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty k***a myslisz że to jest przypadek?

Pedator

2023-10-27, 06:32
To tak jakby kurczaki protestowały w obronie KFC.

bleblebator1

2023-10-27, 06:51
mynameisgod napisał/a:


no w KK od dawna legalna jest pedofilia....


Francuski rząd oficjalnie podał, że wśród kleru pedo jest 3%, więc to mniej niż w innych grupach społecznych. Czyli statystycznie samo pedo nie jest problemem. Problemem za to jest krycie księży pedo przez wierchuszkę


opółnocyuciebie

2023-10-27, 06:51
to też pasuje do tematu