18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

katalogfirm

2013-06-08, 08:49
hahahahahaa..dobra fota z rana. Nasi nadaja sie tylko do wystepowania w reklamach żyletek i niemieckich samochodów.

Gandiz

2013-06-08, 22:13
To sa zawodnicy rugby , gabunia , czy jakos tak

wiesiors4

2013-06-08, 22:39
Nie wiem czy jest się z czego śmiać, przecież w rugby mamy lepszą reprezentację niż w piłkę nożną. Można by rzec, że we wszystko jesteśmy lepsi niż w piłkę nożną.
W żużlu zajebiści, siata czołówka, ręczna też świetnie, sporty walki, rugby, lekkoatletyka i sporty zimowe też obcykane, ale nieee... naszym sportem narodowym jest prostacka (sory, ale w przypadku naszej reprezentacji taka ona jest) piłka nożna.

JH...........DS

2013-06-08, 22:48
tak będzie wyglądał boski lewy za 5 lat

thoruus

2013-06-08, 23:00

Autor: Pan Marek Raczkowski

JH...........DS

2013-06-08, 23:03
@up lewy nie dał mu żliett?

Fa...........um

2013-06-08, 23:09
Jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a polscy piłkarze to lamusy i ch*je!

Tyle w temacie … ja się bardzo cieszę, że na narodowym zagrają siatkarze.

Jarrt

2013-06-08, 23:17
wiesiors4 napisał/a:

Nie wiem czy jest się z czego śmiać, przecież w rugby mamy lepszą reprezentację niż w piłkę nożną. Można by rzec, że we wszystko jesteśmy lepsi niż w piłkę nożną.
W żużlu zajebiści, siata czołówka, ręczna też świetnie, sporty walki, rugby, lekkoatletyka i sporty zimowe też obcykane, ale nieee... naszym sportem narodowym jest prostacka (sory, ale w przypadku naszej reprezentacji taka ona jest) piłka nożna.



Sam nienawidzę piłki nożnej, ale jakby nie było, to jednak w piłkę dzieciaki napie**alają na podwórkach.

cocaine.animals

2013-06-08, 23:32
wiesiors4 napisał/a:

Nie wiem czy jest się z czego śmiać, przecież w rugby mamy lepszą reprezentację niż w piłkę nożną. Można by rzec, że we wszystko jesteśmy lepsi niż w piłkę nożną.
W żużlu zajebiści, siata czołówka, ręczna też świetnie, sporty walki, rugby, lekkoatletyka i sporty zimowe też obcykane, ale nieee... naszym sportem narodowym jest prostacka (sory, ale w przypadku naszej reprezentacji taka ona jest) piłka nożna.



Popularność tych sportów w skali ogólnoświatowej jest prawie żadna, 3/4 świata nie wie co to jest żużel ani sporty zimowe, a na wspaniałą siatkóweczkę nawet na najważniejszy mecz w ch*j wie jakich zawodach przychodzi najwyżej kilka tysięcy osób, podczas gdy na ligę mistrzów czy mecze mundialu w piłce nożnej przychodzi 50-90 tysięcy ludzi, także posmarujcie sobie dupę maścią na ból dupy i pogódźcie się z tym że Piłka Nożna jest najbardziej popularną dyscyplina sportową na tej planecie i tak zostanie :amused:

T-Will

2013-06-08, 23:40
wiesiors4 napisał/a:

Nie wiem czy jest się z czego śmiać, przecież w rugby mamy lepszą reprezentację niż w piłkę nożną. Można by rzec, że we wszystko jesteśmy lepsi niż w piłkę nożną.
W żużlu zajebiści, siata czołówka, ręczna też świetnie, sporty walki, rugby, lekkoatletyka i sporty zimowe też obcykane, ale nieee... naszym sportem narodowym jest prostacka (sory, ale w przypadku naszej reprezentacji taka ona jest) piłka nożna.


k***a, my liczymy się w sportach, które uprawia się w 10 krajach na porządnym poziomie, więc przestań pie**olić bzdety.

Zarammoth

2013-06-08, 23:59
@cocaine.animals:
Piłka nożna popularna jest szczególnie w Europie, części Am.Południowej i Afryce, gdzie poza bieganiem nie mają co trenować. Igrzyska Olimpijskie to najważniejsze zawody na świecie, a tam piłka nożna schodzi na dziesiąty plan. A oglądalność ogólnie ma największą SuperBowl, a nie mundial, więc trochę za bardzo nasłodziłeś futbolowi.

Grabarz1750

2013-06-09, 01:57
wiesiors4 napisał/a:

Nie wiem czy jest się z czego śmiać, przecież w rugby mamy lepszą reprezentację niż w piłkę nożną. Można by rzec, że we wszystko jesteśmy lepsi niż w piłkę nożną.
W żużlu zajebiści, siata czołówka, ręczna też świetnie, sporty walki, rugby, lekkoatletyka i sporty zimowe też obcykane, ale nieee... naszym sportem narodowym jest prostacka (sory, ale w przypadku naszej reprezentacji taka ona jest) piłka nożna.



Ehh uwielbiam takie wywody. Sporty zimowe mamy obcykane... w skokach w ok, coś się zaczyna dziać ale wcześniej był tylko małysz i koniec, jest kowalczyk w biegach, kowalczyk skończy karierę i tyle z naszych biegaczek. To są jednostki, to wszystko przeminie, tak jak przeminął już nasz okres w piłkę nożną, bo wtedy mieliśmy świetną drużynę. Śmieszą mnie ludzie co zmieniali by sport narodowy na ten w którym na aktualnie dobrze idze.

Zarammoth napisał/a:

A oglądalność ogólnie ma największą SuperBowl, a nie mundial, więc trochę za bardzo nasłodziłeś futbolowi.




On nie powiedział że mundial ma największą oglądalność tylko, że na mecz mundialowy jest 60+ tysięcy ludzi a na siatkę max 5-8. Czytaj ze zrozumieniem