18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z lotu ptaka.

Di...........ns • 2014-11-12, 23:04
Spotykają się dwie koleżanki po imprezie:




- Słuchaj, poznałam wczoraj milionera. Najpierw byliśmy u niego w willi a później zabrał mnie na romantyczny lot swoim samolotem.



Ta sama rozmowa z męskiej perspektywy:




- No i co tam wczoraj z tą panienką?

-A nachlałem ją i zaciągnąłem na chatę. Wyr*chałem porządnie a jak zapytała o samolot to położyłem jej ch*ja pod okiem i powiedziałem żeby sobie pooglądała świat z lotu ptaka.







Własne. Jak za słabe to wiecie co z tym zrobić

oc...........ki

2014-11-12, 23:39
inspiracja chyba z tego dowcipu:

W pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy wieczór?
- Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego seksu, a na koniec wyobraź sobie, że przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy seks?
- No za-je-biś-cie! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? k***a, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem więc gdzieś starą na kolację, żarcie było beznadziejne i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę i musiałem zapie**alać do domu na piechotę. Przychodzimy, k***a, przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem dojść. Na to wszystko tak się wk***iłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem.

nectovelius

2014-11-13, 08:46
Dildo_Waggins napisał/a:

Własne.


Biedaku...
To ta jedna "koleżanka", to pewnie Ty... Fajnie, że sobie tak tłumaczysz :roll: , ale szkoda też, że poznałeś prawdziwą wersję :-(

ASAKKU

2014-11-13, 14:28
Jeszcze większe odstępy pie**olnij, żeby na całą stronę było... :homer:

wajnona

2014-11-13, 16:35
Płoń w piekle za te odstępy. Na ch*j ci to?

Sk8ter

2014-11-13, 18:36
Cytat:

to położyłem jej ch*ja pod okiem



Ah te baby sadola :roll: