18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kroniki Auschwitz - Sonderkommando

Ba...........ro • 2012-05-24, 16:42
Kolejna część. Moim zdaniem najmocniejsza.

Niesamowity klimat daje muzyka i sposób czytania przez lektora. Polecam




forest1600

2012-05-24, 18:04
dawaj wiecej, ciekawe to jest masakrycznie :D

qhash

2012-05-24, 18:50
i właśnie dlatego każdy neonazista jest totalnym imbecylem

modzgi

2012-05-24, 18:56
Nikt nie jest bez winy. Smuci mnie tylko to że zwyciężców się nie sądzi.
I żydów przez obraz tego też się nie sądzi za to co od końca wojny zrobili i dalej robią.
Robi się diabła z Hitlera ( calkiem zasłużenie) przed całym zachodem, a milczy się o Stalinie który jest pośrednio odpowiedzialny za śmierć ok 10 razy więcej ludzi niż zgineło w obozach zagłady.

Towdi

2012-05-24, 20:06
W szkole, mediach (w szczególności TVN), gazetach, artykułach etc. ZAWSZE, kiedy jest mowa o zbrodniach II wojny światowej używa się określenia "nazistowskie"! Np. obozy nazistowskie, nie niemieckie tylko nazistowskie. Tak jakby to był inny kraj...

juki

2012-05-24, 20:13
I wlasnie dlatego szwabow nie znosze....

dyhayne

2012-05-24, 20:21
Do gimbazy: Darujcie sobie ogladanie tego, i tak wiekszosc nie pojmie.

ru_ziolo

2012-05-24, 20:29
cyklon Be ?
nein:
Jude Be
cyklon gut

white_rabit

2012-05-24, 20:29
a ja wam powiem tak, holucaust stał się sam w sobie religią, każdego kto obraża żydów nazywa się nazistą itp. dla nich po prostu to jest na rękę, oni nie płaczą, oni się cieszą że dzięki ofierze swoich krewnych teraz mogą sprawować władzę nad światem, bo inny ludzie się nad nimi litują....
cały czas popieram i będę popierał akcje palestyńczyków i innych arabów na miasta izraelskie... żydzi robią teraz to samo z arabami co kiedyś hitler z żydami, tyle w obecnej sytuacji (po II wojnie i obozach zagłady) dla żydów jako "największych" pokrzywdzonych się na to pozwala...

wystarczy obiektywnie na to wszystko spojrzeć i mieć trochę własnego oleju w głowie
Tyle ode mnie. Czekam na pocisk od lewaków :)

Suka_Blyat

2012-05-24, 20:35
Żydzi to naród wybrany... Wybrany, żeby ich nienawidzić

ł...........na

2012-05-24, 20:37
Jaram się tymi filmami :)

dexen93

2012-05-24, 20:56
mało przemyslane te metody niemców.....ja bym wprowadził kilka poprawek, co napewno zwiekszyłoby likwidacje żydów :)

lapsikoss

2012-05-24, 21:08
@dexen93
Ostateczne rozwiązanie to dzieło życia Eichmanna, a Ty chcesz wprowadzać poprawki?

HAZESS

2012-05-24, 21:17
Całe te pie**olenie o żydach to jakieś gówniane paranoiczne schizy.Żyję w Polsce 30 lat i k***a żadnego prawdziwego żyda nie widziałem i nie kumam skąd ta kurewska zajadłość.Piszą jakieś niedojeby tłumaczenia nazwisk jakichś znanych ludzi na jakieś tam "baumy"ale równie dobrze ja mogę ich nazwiska tak przetłumaczyć.A co do kwestii arabskiej to trzeba skumać tych ludzi i dobry jest moment po obejrzeniu takiego filmu.Dla nas tam gineli Żydzi a dla nich dziadkowie,mamy,bracia,ojcowie,siostry(często malutkie dzieci).Oni odwrotnie od nas wyciągneli wnioski i postanowili że nie będa już więcej bezbronnymi ofiarami pędzonymi na śmierć,oni pojeli ze o swoje trzeba walczyc i się nie pie**olić że jesli się nie jest wilkiem to jest sie owcą.Fajnie by było żeby Polska skumała to po Katyniu a niestety mamy k***a dalej tak samo jak w 1939 podstawa naszej siły obronnej jest znaczek NATO.Izrael wie że sojusznicy są fajni ale chętniej pomaga się silnemu a nie nieudacznej fajtłapie zresztą oni wielkiej pomocy nie beda potrzebowac z arabusami a my z ruskimi....

Psychiczny

2012-05-24, 21:41
dexen93 napisał/a:

mało przemyslane te metody niemców.....ja bym wprowadził kilka poprawek, co napewno zwiekszyłoby likwidacje żydów :)


Wiem , że to sadistic , ale Twoja wypowiedź nie jest ani ciut ciut śmieszna .