18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kosmosu

volture • 2016-02-14, 22:38
Nad Rosją przelatuje amerykański prom kosmiczny.
Jeden z astronautów wyciąga lunetę, rzuca okiem na dół i pyta się drugiego:
-Czemu ci wszyscy ruscy są do nas dupami wypięci? Chcą pokazać gdzie nas mają?
-Nie, kartofle kopią.

CoJaTamKurwaWiem

2016-02-15, 02:47
I to jest, k***a, to, do czego te j***ne glaby sie nadaja z tym j***nym Srawlowem czy tam Putlerem na czele!

orzyc1991

2016-02-15, 04:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

I to jest, k***a, to, do czego te j***ne glaby sie nadaja z tym j***nym Srawlowem czy tam Putlerem na czele!


Mama wie, ze cpiesz?

C.Z.E.S.I.E.K

2016-02-15, 07:01
Ruskie prędzej dupę do Amerykanów wypną niż wezmą się za kopanie ziemniaków. Tyle placu, tyle wszystkiego, a głód i bieda.

Sushy

2016-02-15, 08:52
A to prędzej kawał o Białorusi :amused:

C.Z.E.S.I.E.K

2016-02-15, 09:05
@Up
Dokładniej Łotwy.
A tak w temacie Łotwy i ziemniaków zrobiłem mały odkop z 2013 roku.

1. Łotewski chłop był głodny, więc ukradł zimnioka by wykarmić rodzinę. Przyszedł do domu, ale rodziny nie było, wszyscy w gułagu.
"Więcej zimnioka dla mnie" - pomyślał. Ale zimniok był zgnity.

2. Dwóch Łotewskich chłopów patrzy w chmury.
Jeden widzi zimnioka. Drugi widzi niespełnione marzenia.
To ta sama chmura.

3. Co jeden zimniok mówi do drugiego zimnioka ?
Bardzo śmieszne... Kto ma dwa zimnioki ?

4. Dwóch Łotewskich chłopów patrzy w słońce. To nie słońce tylko wybuch reaktora jądrowego. Chłop szczęśliwy bo w końcu będzie wystarczająco ciepło by zasadzić zimnioki.

5. Pewnego dnia ktoś puka do drzwi.
Chłop pyta: "Kto tam ?"
"Przyszedłem dać Ci kilka darmowych zimnioków."
Chłop jest bardzo podekscytowany, otwiera drzwi, a tam tajna policja. Zabrali go do gułagu.

6. Łotewski chłop znalazł lampę dżinna. Dżinn mówi: "Spełnię twoje trzy życzenia". Chłop mówi "Chcę zimnioka" I nagle, POOF! Zimniok, cały jeden. Dżinn pyta "Jakie jest twoje następne życzenie?" Chłop mówi "Idź stąd żebym mógł nacieszyć się zimniokiem!" POOF! Ale nie było dżinna, tylko smutek, halucynacje z niedożywienia i śmierć.

7. Politbiuro goni Łotewskiego chłopa aż do klifu. Spadając chwycił się gałęzi i zauważył że rośnie na niej zimniok. Dosięgnął zimnioka ale spadł. Dla niego trud skończony.