18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z dwóch kółek na cztery...

krzyks • 2017-01-20, 10:37
...przesiąść się postanowił 8-)



Jeszcze pretensje ma :szydera:

spoiler

PanKukuruźnik82

2017-01-20, 12:54
Już miałem nadzieję że ten samochód się nie zatrzyma :D i powiezie go chen, chen dalekoo

ps. Jakim trzeba być zjebem by po stłuczce dalej jechać jak by nigdy nic i jeszcze z ludziem na dachu.

nowynick

2017-01-20, 13:59
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Już miałem nadzieję że ten samochód się nie zatrzyma :D i powiezie go chen, chen dalekoo

ps. Jakim trzeba być zjebem by po stłuczce dalej jechać jak by nigdy nic i jeszcze z ludziem na dachu.



to pomyśl chwilę co by się stało z ludziem na dachu jak by ten osobowy przy ok. 140 km/h dał ostro po heblach...

No moje to jakimś cudem w tej sytuacji kierowca o tym pomyślał właśnie i wyhamował powoli...

riddick1773

2017-01-20, 15:20
@up dokładnie ten debil powyżej ciebie by hamował, za długie przerwy macie w gimnazjum

ellsworth

2017-01-20, 23:02
Motopiszeczka jak zwykle ma do wszystkich pretensje, tylko nie do siebie.

maksymilian45

2017-01-21, 00:04
Kolega chyba nic się nie nauczył z poprzedniego wypadku

homeless

2017-01-21, 01:30
Dzban na motorze, król sedesów :homer:

tranzystor

2017-01-21, 10:51
Miał pretensje, że musiał taki kawał wracać po motocykl.

waloos

2017-01-21, 11:13
Ten film to jest idealny przykład dla wszystkich motocyklistów dlaczego żeby zapie**alać trzeba całkiem nieźle jeździć.

Samochód jechał szybko, ale żeby się zatrzymać wystarczy wyprostować prawą nogę - o ile nie jest to krzywy ulep i ABS jest sprawny, a może nawet kontrola trakcji jest, to nic się nie stanie.

Motocykl jechał szybko, rider nie ogarnął i było zdarzenie. Tyle miał szczęścia, że pewnie nic mu się nie stało.

Druga sprawa, to brak wyobraźni i przewidywania takich sport-riderów. Zobaczcie kiedy jemu zaświeciły się światła stopu - no k***a z 20 metrów od samochodu? Pewnie w jego głowie świtał pomysł jak najmniejszego zwalniania, tak żeby od razu odkręcić kiedy samochód blokujący zjedzie. U motocyklistów to jest nagminne - warianty z odkręceniem mają większy priorytet w tym ich myślowym procesorze, niż warianty z hamowaniem.

michalxxx39

2017-01-21, 16:19
Gratulacje dla kierowcy ciężarówki który zatrzymał się na środkowym pasie

koko1993

2017-01-21, 16:33
co za cwe* j***ny wjechał jej w dupe bo szarżował ch*j wie po co i jeszcze się pruję powinien zdechnąć

PanKukuruźnik82

2017-01-22, 00:33
nowynick napisał/a:



to pomyśl chwilę co by się stało z ludziem na dachu jak by ten osobowy przy ok. 140 km/h dał ostro po heblach...

No moje to jakimś cudem w tej sytuacji kierowca o tym pomyślał właśnie i wyhamował powoli...




Zjebie a gdzie ja napisałem że bym ostro hamował? umiesz czytać zjebie? Czy ślepy jesteś i głupi ? bo na filmiku widac że samochód jedzie jeszcze kilkaset metrów z taka samą! prędkością, a hamuje na krótkim odcinku i motoc*pka nie spada.

riddick1773 napisał/a:

@up dokładnie ten debil powyżej ciebie by hamował, za długie przerwy macie w gimnazjum



p*zdeczko ty pewnie byś nie hamował i zawiózł byś go do swojego domu...

ps. Po twoim domniemanym wieku z awatara to wyczytałem że ty zaliczyłeś gimbazę , nie ja, jakieś masz kompleksy? bili cię tam?

kronos8910

2017-01-22, 12:34
@PanKukuruźnik82 Dobra, nie pogrążaj się. Ludziom z coraz większą trudnością przychodzi przyznanie sobie błędu...

krzyks

2017-01-25, 12:42
Film z perspektywy motocyklisty: