18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi TV #1 - kompilacja wypadków i nie tylko

ZDrogiTV • 2017-04-12, 10:07
Z Drogi TV #1 - ku przestrodze - wypadki, stłuczki, kolizje, o włos!

energia2013

2017-04-12, 10:23
Jakikolwiek śmieć wychodzący z pojazdu aby pouczać innych jest potencjalnym zagrożeniem. Rozjeżdżam śmiecia zanim opluje mi szybę. Wychodzisz - prowokujesz! Nie ma co się bawić z krzykaczami.

~Velture

2017-04-12, 10:47
Nie wiem skąd ten wysyp polskich kanalików z kompilacjami wypadków na yt ostatnimi czasy.

Byście k***a zrobili jeden porządny kanał wspólnie a nie pierdyliard różnych i każda kompilacja ma 90% tego samego co u konkurencji.

eMJay8086

2017-04-12, 11:40
@Velture
Ale przyznaj, że materiałów, które są tuta,j nie ma w żadnej kompilacji z 3 popularnych kanałów!

Grze

2017-04-12, 13:29
2:50 co za kretyn!!
Wymija na podwojnej ciaglej i na pasach, prawie trafil przechodnia i jeszcze pyskuje...
Co za cwok do lania !!

hellbwoi

2017-04-12, 14:13
Velture napisał/a:

Nie wiem skąd ten wysyp polskich kanalików z kompilacjami wypadków na yt ostatnimi czasy.

Byście k***a zrobili jeden porządny kanał wspólnie a nie pierdyliard różnych i każda kompilacja ma 90% tego samego co u konkurencji.



A ty co, komuno wróć? Rynek zweryfikuje czy warto oglądać danego autora czy nie. W tej kompilacji nie widziałem nic z poprzednich więc jest na +.

KrisCFC

2017-04-12, 16:44
Panowie, sytuacja z 2:55 kto zaj***ł? Moim zdaniem ten z przyczepą i powinien dostać chociażby upomnienie. :>

Ohoho

2017-04-12, 17:28
Grze napisał/a:

2:50 co za kretyn!!
Wymija na podwojnej ciaglej i na pasach, prawie trafil przechodnia i jeszcze pyskuje...
Co za cwok do lania !!



Jesteś debilem?
Przecież to touran z przyczepką mu wyskoczył mimo że nie miał prawa. Dobrze, że gościa zj***ł, co nie zmienia faktu, że mógł dać po heblach, a nie wyprzedzać na skrzyżowaniu, podwójnej ciągłej i pasach.

PS temu debilowi z audi w 3:20 i drugiemu w alfie 147 z ostatniego filmiku z automatu powinni dożywotnio zabrać prawko.

S.T.U_Cummins

2017-04-12, 20:00
Jakim to trzeba być Kijowym kierowcą by ciebie Jelcz musiał wyprzedzać!!!

igorektgk

2017-04-13, 02:39
Świetna kamerka nakręciła ostatni filmik.

rojson95

2017-04-13, 18:10
Grze napisał/a:

2:50 co za kretyn!!
Wymija na podwojnej ciaglej i na pasach, prawie trafil przechodnia i jeszcze pyskuje...
Co za cwok do lania !!


Jeśli się nie mylę jest to Radom, to nie ma co się dziwić

kokos_123

2017-04-13, 18:21
KrisCFC napisał/a:

Panowie, sytuacja z 2:55 kto zaj***ł? Moim zdaniem ten z przyczepą i powinien dostać chociażby upomnienie. :>


Obaj zaj***li, ale bardziej ten z przyczepką, bo wymusił i zasłonił przejście, przez co stworzył niebezpieczną sytuację.
Trudno ocenić czy gość jadący prosto mógł wyhamować, czy musiał się ratować ucieczką, bo się zagapił.

Dobrze że go opieprzył. :lol: zasłużył sobie.

waloos

2017-04-13, 19:43
2:50 jest dokładnie tak jak mówi @kokos_123 zj***li obydwaj. Ten z przyczepką wyjechał, i się zatrzymał. Wyglądało to tak jakby skapnął się, że wymusił i zaniechał dalszej jazdy.
Gość w golfie mógł pomyśleć, że facet ustępuje mu miejsca, dlatego pojechał. Pech chciał, że było tam przejście. Facet nie powinien wymijać tylko sie zatrzymać, miał na to czas bo wczesniej nie hamował nawet.

Tylko powiedzcie mi ilu z nas myśląc o jakiejś sprawie do załatwienia, na dodatek na tak mało ruchliwej drodze, by sie zatrzymało a ilu by pojechało dalej?

Inna sprawa, że przez przejście się przechodzi rozglądając się na wszystkie strony, dobrze że to dziecko w porę się ogarneło, bo byłby problem.

ellsworth

2017-04-13, 21:11
Co wy pie**olicie o tym w 2:50. Chłop wyjechał z podporządkowanej i to wtedy gdy ten na głównej był w p*zdu daleki i zatrzymał się przed przejściem, tak jak to miał OBOWIĄZEK zrobić i bezwzględnie ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu z prawej, a ten idiota zamiast się zatrzymać to zaczął go wyprzedzać na przejściu. Chłop z przyczepą uratował życie pieszemu. Gdyby nie on to ten idiota na głównej pewnie by po pieszym przejechał. Nikt o zdrowych zmysłach by w takiej sytuacji nie zaczął wyprzedzać na przejściu!!