18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi C.uje, bo kieruje!

Bartholdii • 2023-11-10, 15:18
Antonio, zdjety z toru



~REsadER

2023-11-10, 15:21
jeśli komuś to odpala to niech opowie...

bleblebator1

2023-11-10, 15:27
Sport na pewno dla polaków bardziej interesujący niż pseudo kopacze piłki nożnej.
Mamy wielokrotnych mistrzów swiata
Mamy wielokrotnych drużynowych mistrzów świata
Mamy chyba klubowych mistrzów świata.
Światowa czołówka jeździ u nas

~REsadER

2023-11-10, 15:45
bleblebator1 napisał/a:

Sport na pewno dla polaków bardziej interesujący niż pseudo kopacze piłki nożnej.
Mamy wielokrotnych mistrzów swiata
Mamy wielokrotnych drużynowych mistrzów świata
Mamy chyba klubowych mistrzów świata.
Światowa czołówka jeździ u nas



siatkarze biją wszystkich i to powinien być sport narodowy nie ujmując nikomu...
żużlowcy to jednak motosport a siatka drużynówka...

RobsoN

2023-11-10, 19:52
bleblebator1 napisał/a:

Sport na pewno dla polaków bardziej interesujący niż pseudo kopacze piłki nożnej.
Mamy wielokrotnych mistrzów swiata
Mamy wielokrotnych drużynowych mistrzów świata
Mamy chyba klubowych mistrzów świata.
Światowa czołówka jeździ u nas



I co w tym interesującego ?, brak hamulców i jeżdżą w kółko. MotoGP czy Super Bike nawet Enduro to rozumiem, ale to gówno! Mogli im chociaż ze dwa zakręty zrobić a nie tylko manetka do oporu i karuzela w jedną stronę jakby mieli błędnik rozj***ny.

bleblebator1

2023-11-10, 20:42
REsadER napisał/a:

siatkarze biją wszystkich i to powinien być sport narodowy nie ujmując nikomu...
żużlowcy to jednak motosport a siatka drużynówka...



nie napisałem najlepszy. Napisałem, że lepszy niż kopanina z udawaniem

chitlerowiec

2023-11-10, 23:06
RobsoN napisał/a:

I co w tym interesującego ?, brak hamulców i jeżdżą w kółko. MotoGP czy Super Bike nawet Enduro to rozumiem, ale to gówno! Mogli im chociaż ze dwa zakręty zrobić a nie tylko manetka do oporu i karuzela w jedną stronę jakby mieli błędnik rozj***ny.



Słuchy nas doszły że „gówno” miałeś mieć na imię, tylko się ksiądz nie zgodził. Idź na mecz żużlowy na żywo i wtedy ocenisz, piwniczny prawiczku.

slo1q

2023-11-11, 00:32
O ja pierodlę, jaki zajebisty "sport" skręcają w lewo na motorach! I tylko w lewo. I potem znowu w lewo. Zajebisty sport motorowy.

lysymisio6969

2023-11-11, 02:16
slo1q napisał/a:

O ja pierodlę, jaki zajebisty "sport" skręcają w lewo na motorach! I tylko w lewo. I potem znowu w lewo. Zajebisty sport motorowy.



może to sport dla kobiet.. a nie wróć.. one tylko w prawo..

Fzhut

2023-11-11, 03:03
Czyja wina biały czy czerwony kask ?

bleblebator1

2023-11-11, 10:44
biały próbował wywieźć czerwonego na zewnętrzną

OpenStreetMaps

2023-11-11, 11:16
Mógł sobie więcej napisów reklamowych naprzyklejać. Właśnie tak reklamy należy poniewierać.

chitlerowiec

2023-11-11, 13:12
RobsoN napisał/a:

cwe* to cię zrobił i to całkiem niedawno sądząc po tym xd gimbusie
Ja rozumiem, że tam skąd pochodzisz, to jedyna rozrywka, z nudów wymyśliliście sobie jazdę w kółko Komarkami, ale uwierz mi, że są ciekawsze sporty motocyklowe. Poza tym, nie zastanawiało Cię nigdy, dlaczego sport motocyklowy jest nazywany w tym przypadku meczem a nie wyścigiem ?, no właśnie, więc nie zarażaj głupotą innych. Kretyn to wymyślił i krętyni są tego fanami.



Nazywa się meczem bo startują 2 drużyny po 2 zawodników z każdej. Kretyni to cię zrobili i zapomnieli spuścić w kiblu, pewnie dla tego że są kretynami

:roll: