18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: Zwierzątka nas "kochają"

~Angel • 2019-11-04, 08:27
kolejna część od CS


McQurwa

2019-11-04, 08:46
łosz k***a jaki cwany lisek, chyba ma na imię Tomasz

poligon6

2019-11-04, 09:15
Miejsce zwierząt, poza kilkoma wyjatkami jest na talerzu.

Osoby trzymajace zwierzęta w domu nawet nie wiedza jak u nich jebie. Sami przyzwyczaili sie do smrodu, ale dla innych osób smród psa czy kociej szczyny jest wyczuwalny. Walające sie wszedzie kłaki, meble pooklejane włosiem i plwocina. Przypomina to obore nie dom.

Do tego te obrzydliwe widoki jak pies lize właściciela po mordzie a wczesniej albo lizał sobie odbyt albo wpie**alał gówno.

Goldmann

2019-11-04, 09:38
1:01 - A już myślałem, że ktoś zarzyna słonia, a jednak okazało się, że to tylko czekoladowy.

wu...........py

2019-11-04, 10:31
poligon6 napisał/a:

Miejsce zwierząt, poza kilkoma wyjatkami jest na talerzu.
Osoby trzymajace zwierzęta w domu nawet nie wiedza jak u nich jebie. Sami przyzwyczaili sie do smrodu, ale dla innych osób smród psa czy kociej szczyny jest wyczuwalny. Walające sie wszedzie kłaki, meble pooklejane włosiem i plwocina. Przypomina to obore nie dom.
Do tego te obrzydliwe widoki jak pies lize właściciela po mordzie a wczesniej albo lizał sobie odbyt albo wpie**alał gówno.



to fajnie masz na hacie frajerze, piesek juz przer*chał ci dupsko czy jeszcze sie nie wypiales ?

BrunerOvned

2019-11-04, 11:25
Ogólnie rzecz biorąc chyba jednak lepiej je jeść...


dżonyłojlker

2019-11-04, 12:26
poligon6 napisał/a:

Miejsce zwierząt, poza kilkoma wyjatkami jest na talerzu.



Domyślam się że chodzi o piwnicę

;-)

pppmix

2019-11-04, 13:46
Kaczka najlepsza.

Rejti

2019-11-04, 14:50
poligon6 napisał/a:

Miejsce zwierząt, poza kilkoma wyjatkami jest na talerzu.
Osoby trzymajace zwierzęta w domu nawet nie wiedza jak u nich jebie. Sami przyzwyczaili sie do smrodu, ale dla innych osób smród psa czy kociej szczyny jest wyczuwalny. Walające sie wszedzie kłaki, meble pooklejane włosiem i plwocina. Przypomina to obore nie dom.
Do tego te obrzydliwe widoki jak pies lize właściciela po mordzie a wczesniej albo lizał sobie odbyt albo wpie**alał gówno.



Jestem za wolnością słowa, ale tobie powinni zrobić wyjątek i spuścić wpie**ol a potem naszczać na ryj. Twoje pie**olenie zaczyna być męczące :kawa:

poligon6

2019-11-04, 14:57
Katie napisał/a:

Jestem za wolnością słowa, ale tobie powinni zrobić wyjątek i spuścić wpie**ol a potem naszczać na ryj. Twoje pie**olenie zaczyna być męczące



Awatar w który dwa spersonalizowane psy liza sobie cieczke wiele mówi w tym przypadku.

Rejti

2019-11-04, 15:09
poligon6 napisał/a:

Awatar w który dwa spersonalizowane psy liza sobie cieczke wiele mówi w tym przypadku.



Ciężko o bardziej denny komentarz, niż odnoszenie się do tego co ktoś sobie wstawił na profilowe. A pies to lizał ci mordę po zapinaniu w dupę.

poligon6

2019-11-04, 15:18
Katie napisał/a:

Ciężko o bardziej denny komentarz, niż odnoszenie się do tego co ktoś sobie wstawił na profilowe. A pies to lizał ci mordę po zapinaniu w dupę.



Lubie ten skowyt niedoj***nych psiarzy i psiar.

TB303

2019-11-04, 15:21


dertaz

2019-11-04, 16:37
poligon6 napisał/a:

Miejsce zwierząt, poza kilkoma wyjatkami jest na talerzu.
Osoby trzymajace zwierzęta w domu nawet nie wiedza jak u nich jebie. Sami przyzwyczaili sie do smrodu, ale dla innych osób smród psa czy kociej szczyny jest wyczuwalny. Walające sie wszedzie kłaki, meble pooklejane włosiem i plwocina. Przypomina to obore nie dom.
Do tego te obrzydliwe widoki jak pies lize właściciela po mordzie a wczesniej albo lizał sobie odbyt albo wpie**alał gówno.



Historia z pewnego forum:
"Moja żona jest położną środowiskową i odwiedza nowonarodzone dzieci w ich domach. Często zdarza się, że przestraszeni rodzice zachowują parę pieluszek w celu inspekcji czy kupka wydaje się w porządku. Niedawno żona była z drugą wizytą u rodziny, która przez 3 tygodnie zbierała w tym celu każdą jedną pieluszkę. Nie trzymali tego w szczelnym zamknięciu więc smród był podobno nie do opisania"

U psiarzy to ch*j, ale jak wali u ludzi mających bachory,

dżonyłojlker

2019-11-04, 16:56
dertaz napisał/a:

U psiarzy to ch*j, ale jak wali u ludzi mających bachory,



Helena! Mam zawał. :rofl: