18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "Teorie spiskowe" - Andreas Breivik

Mockba • 2012-08-08, 12:39
Jako, że jestem wielkim fanem teorii spiskowych podziele sie z wami moim dzisiejszym odkryciem. Wlaczajac rano tv natrafilem na ciekawy dokument na temat "bohatera" niektorych - Breivika. Stwierdzam z przymrużeeniem oka, iz cala ta akcja byla wielka insynuacja.

Suche fakty

# dlaczego czlowiek w bialej furgonetce podjezdza swobodenie pod budeynek rzadowy i nikt przez dluzszy czas nic z tym nie robie ?

# dlaczego facet w przebraniu policjanta chodzi sobie po ulicy i nikt go nie zaczepia w tym jakze policyjnym panstwie ?

# dlaczego po wybuchu nikt nie sciga jego srebrnego samochodu, mimo ze policji znane sa nawet jego numery rejestracyjne ?

# dlaczego facet zajmujacy sie importem zakazanych srodkow (wybuchowych) odchodzi z pracy zaraz po ujawnieniu nazwisk kupujących ?

# dlaczego Breavik z taka latwoscia dostaje pozwolenie na broń ?

Te i wiele innych w filmie pod tutylem "Masakra w Norwegii - Norway Massacre I Was There (2012)". Link do calosci gdzies posiadam, to moge podrzucic na PW bo calego mi sie wrzucac nie chce, a na yt jest tylko wersja angielska, co niektorych pewnie boli strasznie.

Dzieki za przeczytanie moich konfabulacji, a teraz urywki.




rockface123

2012-08-08, 12:58
zwróćcie uwagę na czarne tło tej strony i pomarańczowe kolory nicków no k***a jakież to szatańskie!

to taka mała teoria spiskowa na dzisiaj

Skądinąd

2012-08-21, 14:52
Możecie mówić, co chcecie, ale facet wygrał życie. Spędzi następne 21 lat w luksusowych warunkach, w jakich większość Polaków nigdy nie będzie mieszkać. Po wyjściu udzieli kilku wywiadów, jak bardzo kocha cały świat. W ramach programu resocjalizacyjnego dadzą mu mieszkanie i pracę, dzięki czemu ustawi się do końca życia. Do tego czasu nastąpi już nowe pokolenie, które nie będzie już kojarzyło wyspy Utoya z masakrą. Ta daaaa