18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu cuda natury...

Halman • 2023-11-30, 19:47

ktoś, coś, jakiś pomysł...?

frytburger.z.paprykarzem

2023-12-01, 00:05
Szysza430 napisał/a:

Niedokońca mutant, ta ryba akwariowa nazywa się Arowana. Dosyć agresywna rybka i mięsożerna, często karmi się ją wrzucając do akwarium żywą mysz, którą połyka w całości. Zależnie od akwarium może osiągnąć 60cm. A Tutaj ewidentnie coś się zaczepiło po "jedzeniu"



Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.

zbigniewz

2023-12-01, 00:35
No taki odwrotny noktowizor

LouisdeFunes

2023-12-01, 02:40
zbigniewz napisał/a:

No taki odwrotny noktowizor



Chyba ci chodziło o peryskop

nemesisnt

2023-12-01, 02:47
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.



Ryby ro tak twarde sztuki że i 2 lata pożyje bez połowy ciała, zagłęb temat u wujka google

mazga50

2023-12-01, 04:18
Szysza430 napisał/a:

Niedokońca mutant, ta ryba akwariowa nazywa się Arowana. Dosyć agresywna rybka i mięsożerna, często karmi się ją wrzucając do akwarium żywą mysz, którą połyka w całości. Zależnie od akwarium może osiągnąć 60cm. A Tutaj ewidentnie coś się zaczepiło po "jedzeniu"



To "po jedzeniu" porusza skrzelami i oczami. Jakaś mutacja.

Antoni79

2023-12-01, 09:11
Kiedyś miałem gupika z dwiema głowami.

pipi71

2023-12-01, 09:54
dobrze, że jesteś bo tu tylko nieme kroniki wypadków

AlbertoNihilo

2023-12-01, 11:31
Nie pamiętam nazwy ryby, ale to samica a pod nią podpięty jest na stałe o wiele mniejszy samiec. Ten gatunek tak ma.

Antoni79

2023-12-01, 14:05
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Tyle że to coś macha skrzelami i kręci oczami. Nie wiem jak długo pół ryby tak potrafi ale myślę że jeśli potrafi to krótko i ktoś nagrał video w idealnym momencie.



Karpia obcięty łeb pół dnia potrafi skrzelami machać. Pies, kot, bały się to w piecu spaliłem. Trochę odrażające to było. Ale raczej to tylko ostatnie komendy prostego układu nerwowego. Raczej już nie boli i raczej już nie żyje.

SirMajkel

2023-12-01, 14:49
u niektórych gatunków ryb samiec podczepia się na stałe do samiczki i sobie tak żyje. Ona go karmi a on w zamian jest jej bankiem spermy. Nie wiem czy to tyczy się tego gatunku, ale może tak być. Ekspertem nie jestem.