18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: Co widzisz na filmie? vol. 70

~Velture • 2023-09-26, 12:16
Zasady naszego teleturnieju pozostają niezmienne od zawsze:
Kto chce się bawić pisze w komentarzu co widzi na filmie przed rozwinięciem spojlera.

Standardowo pod filmem spojler z wyjaśnieniem tego co jest na filmie.


spoiler



EDIT: wrzucam w spojler jeszcze filmik z akcji "PO"

Kto zgadł? :amused:

~REsadER

2023-09-26, 14:23
perun14 napisał/a:

Jestem ciekaw czy to ruskie tak prężnie działają w Afryce i chca zniszczyć ten sp***olony, spedalony zachód od środku, jesli tak to wychodzi im to znakomicie, w każdym państwie agenci typu holland i tak to sie kreci



Wawrzyk już sprowadził ekipę filmowców więc może nie zniżaj się do jego poziomu i odróżniaj sztukę od suki...

darnext123

2023-09-26, 15:04
14 Grudnia 2014 roku Pańskiego Polska miasto Poznań druga bitwa o karpia w lidlu

i

2023-09-26, 16:13
Cxy są to więźniowie?

Baniaczysko23

2023-09-26, 16:17
Modlitwa społeczności muzułmańskiej w Europejskim kraju. Zgadłem?

NoYes

2023-09-26, 16:24
VeIture napisał/a:

To żydzi importują to bydło z afryki do europy aby białego człowieka się pozbyć i zagarnąć wszystkie szekle świata. Łatwiej rządzić czarnym niż białym. Rozpie**olą białą europę, pomieszają wszystko do koloru sraczki a potem zniewolą jak j***ne bydło.
Ty jesteś śladem węglowym jaki chcą ograniczyć.


Już skończ z tymi Zydami, tu chodzi o pierdlonych psycholi globalistów , korporacje i ich europejskich namiestników których my nazywamy naszymi władzami. Ja nie rozumiem o co Wam chodzi , walicie konia do tej j***nej Ameryki wpie**alacie magdonalda i szczycicie się praca w pedalskich korporacjach jako życiowy priorytet .. kochacie też unie gejropejska ostoję gejokracji itp te dostawy inżynierów to jest tylko taki bonus , nie pozdrawiam idiotow

~Velture

2023-09-26, 16:30
NoYes napisał/a:

Już skończ z tymi Zydami, tu chodzi o pierdlonych psycholi globalistów , korporacje i ich europejskich namiestników których my nazywamy naszymi władzami. Ja nie rozumiem o co Wam chodzi , walicie konia do tej j***nej Ameryki wpie**alacie magdonalda i szczycicie się praca w pedalskich korporacjach jako życiowy priorytet .. kochacie też unie gejropejska ostoję gejokracji itp te dostawy inżynierów to jest tylko taki bonus , nie pozdrawiam idiotow



Ciekawe bo słowo "globaliści" zostało uznane za antysemityzm.
Pewnie jakiś zupełny przypadek a ja pie**olę.

tomnbb

2023-09-26, 17:43
W Normandii Niemcy mieli rozwiązanie na takie łodzie destantowe - tutaj nawet bunkrów nie trzeba robić.

176EFILIPI01

2023-09-26, 17:50
~VeIture napisał/a:

To żydzi importują to bydło z afryki do europy aby białego człowieka się pozbyć i zagarnąć wszystkie szekle świata. Łatwiej rządzić czarnym niż białym. Rozpie**olą białą europę, pomieszają wszystko do koloru sraczki a potem zniewolą jak j***ne bydło.
Ty jesteś śladem węglowym jaki chcą ograniczyć.



Plan Kalergi.

NeinNeinNeiN

2023-09-26, 17:51
Pamiętacie herzlich wilkomen jak w 2015 Niemcy stali na dworcach z tabliczkami i witali uchodźców? Jak Merkel zapraszała ciapatych i murzynów bo myślała, że tanią siłę roboczą będzie miała? To teraz te k***y po raz kolejny rozj***ły Europę i chcą rozmyć swoją winę albo jeszcze lepiej przerzucić na Polaków. Ja bym spełnił mokry sen holand i wpuszczał ich wszystkich jak leci, kim są ustali się później. Nawet obozy tymczasowe im postawił, bo co dobę połowa populacji sp***oli do Niemiec.

danielxc717

2023-09-26, 17:57
perun14 napisał/a:

Jestem ciekaw czy to ruskie tak prężnie działają w Afryce i chca zniszczyć ten sp***olony, spedalony zachód od środku, jesli tak to wychodzi im to znakomicie, w każdym państwie agenci typu holland i tak to sie kreci



Libia od lat była sterowana przez zachód i usa bo miały z, tego wpływy finansowe z ropy. Potem kaddafi do ukrocil. Na, sadolu jest jak go zaj***li bo zachód i usa głównie usa sobie rozwaliło to państwo prawdopodobnie chodziło jak zawsze o ropę gdzie, w libi jest przeogromna jej ilość.

NoYes

2023-09-26, 18:03
VeIture napisał/a:

Ciekawe bo słowo "globaliści" zostało uznane za antysemityzm.
Pewnie jakiś zupełny przypadek a ja pie**olę.



Bo jest tam sporo Żydów, znanych publicznie i nie znanych ale większość tego syfu są to zdrajcy rasy kaukaskiej , i do momentu jak będziemy cały czas szukać tylko tych Żydów i "illuminati,, to się ch*j zmieni ..

skywalker75

2023-09-26, 18:57
VeIture napisał/a:

To żydzi importują to bydło z afryki do europy aby białego człowieka się pozbyć i zagarnąć wszystkie szekle świata. Łatwiej rządzić czarnym niż białym. Rozpie**olą białą europę, pomieszają wszystko do koloru sraczki a potem zniewolą jak j***ne bydło.
Ty jesteś śladem węglowym jaki chcą ograniczyć.



Czyli Putin i Łukaszenka sprowadzający dziesiątki tysięcy ciapkow na naszą granicę to żydzi? Albo rozpie**alajcy Syrię razem z asadem, albo teraz robiący przewrotu wojskowe w Nigrze i innych państwach Afryki przy pomocy grupy Wagnera to też zydzi?

omenlol

2023-09-26, 19:32
napie**alać do tego ścierwa

psylocebulka

2023-09-26, 19:38
Nie uwierzysz! Znaleźli sposób na przepełnione więzienia. Sprawdź jak!