18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: Co widzimy na filmie? vol.88

~Velture • 2023-10-03, 10:33
Zasady naszej zabawy są niezmienne.

Kto chce brać udział ogląda film i pisze komentarz co widzi na filmie przed rozwinięciem spojlera.

Pod filmem standardowo spojler z wyjaśnieniem.



spoiler

Pawehan

2023-10-03, 10:42
Z cyklu: WHAT IS WRONG WITH THAT PICTURE ? miałeś na myśli ...

~Velture

2023-10-03, 10:44
Pawehan napisał/a:

Z cyklu: WHAT IS WRONG WITH THAT PICTURE ? miałeś na myśli ...



Miałem na myśli to samo co zawsze od lat dając filmy z tej serii.
Do tego przecież 3/4 osób tutaj nie zna angielskiego - o czym zawsze przypominają kiedy nie ma tłumaczenia.

Joachim

2023-10-03, 11:08
VeIture napisał/a:

Miałem na myśli to samo co zawsze od lat dając filmy z tej serii.
Do tego przecież 3/4 osób tutaj nie zna angielskiego - o czym zawsze przypominają kiedy nie ma tłumaczenia.



Jakbyś znał chiński, to też byś wrzucał filmy po chińsku i dziwił się, ze inni nie rozumieją?
Ludzie mają prawo nie znać angielskiego

Alosza

2023-10-03, 11:20
Szpanował atrapą AjFona, a gdy inna małpa probowała mu zabrać zabawkę to włożył ja do rozporka z zepsutym suwakiem

Heliar

2023-10-03, 11:26
Oglądałem bez dźwięku i wyszło mi, że... coś jakby kobieta ma chcice, ale nikt nie chce jej dmuchnąć. Zaczęła rozpylać jakieś feromony i wszyscy sp***alają, tylko jeden nieborak został :roll:

darek1234

2023-10-03, 11:34
Gość walił konia?

antidotum4

2023-10-03, 11:45
Heliar napisał/a:

Oglądałem bez dźwięku i wyszło mi, że... coś jakby kobieta ma chcice, ale nikt nie chce jej dmuchnąć. Zaczęła rozpylać jakieś feromony i wszyscy sp***alają, tylko jeden nieborak został



W tej zabawie jak rozumiem chodzi o najbardziej prawdopodobny scenariusz do załączonego filmu i tu Twoja wersja jest najbardziej prawdopodobna, ponieważ:
- jest samica z określonego stada o określonych cechach(wnosimy po wyglądzie zewnętrznym)
- kieruje jakieś roszczenia do samca
Jednakże szybka ucieczka samicy i dźwięki przez nią wydawane, a układające się w słowa mogą przeczyć tej wersji, ale któż rozsądny będzie próbował zrozumieć samicę

żmij

2023-10-03, 11:52
Gruba locha zdobywa pokarm?

Edit: Ha! Co wygrałem?

~REsadER

2023-10-03, 12:19
żmij napisał/a:

Gruba locha zdobywa pokarm?
Edit: Ha! Co wygrałem?






nowycrteam

2023-10-03, 13:11
Ja tam słyszę ze prosi go o gówno a nie mleko "daj mi to gówno zdz**ko" dokładnie.

tsugamib0326

2023-10-03, 13:14
Ona chce się r*chać, on raczej nie za bardzo (bez dźwięku)

żmij

2023-10-03, 14:55
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

idę o zakład, że wszystkie murzyny jadą bez biletu



Paradoks murzyna w tramwaju? Wiesz jak brzmi?

Jak murzyn jedzie tramwajem-
tramwaj jedzie murzynem.


Badam tsss...

Seligos

2023-10-03, 16:09
Samica dindu dostała wścieku macicy za ch*j wie co (po czym poznaje że dindu? odpowiadam: szijet, bro, szjet, gimje joł szjet bicz) po czym po spryskaniu po oczach gazem oddala się, ponieważ podświadomie czuje że może dostać po ryju albo może mieć to skutek prawny.