18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: bohaterowie dzieciństwa. Sędzia Frollo

specodhec341 • 2014-03-17, 00:31
Urywki z filmu Dzwonnik z Notre Dame, czyli ulubionej rozrywki młodych sadoli.

Poza epicka muzyką, w filmie wystepuje Sędzia Frollo. Zdecydowanie jest to obowiązkowa postać na liście bohaterów filmowych, których od najmłodszych lat powinniśmy brać za wzór do naśladowania.
W polskim dubbingu głosu użyczył mu genialny Krzysztof Gosztyła
Oto kilka przykładów, jak postępować z cyganami, oraz jak ich postrzegać.
Miłego oglądania 8-)

P. S. Wrzucam pojedynczo, bo program do montowania się zj***ł

1. Kalsyczne przywitanie człowieka z cyganem - "butem w mordę" ze skutkiem śmiertelnym, oraz usiłowanie zabójstwa dziecka na tle rasowym


2. Kilka mądrych słów na temat samych cyganów i ich zabaw.


3. Porady dotyczące tortur oraz plany masowej eksterminacji.



Do osiągnięć tej postaci należą także:
masowa łapanka cyganów, podpalenie połowy Paryża, w tym podpalenie domu, w którym znajdowali się ludzie (oraz kobiety i dzieci), zamknięcie w klatkach cygańskiej populacji Paryża, szantarz na tle seksualnym i kolejne usiłowania zabóstwa poprzez zasztyletowanie czy spalenie na stosie.
Dodajmy też, że był z niego niezły pies na baby i wieczorami przy kominku dochodził wąchając szalik otrzymany od cygańskiej tancerki :emo: :wali: .

RockyWood

2014-03-17, 00:39
hm
czuję że najwyższy czas obejrzeć tą... bajkę :amused:

Nutzz

2014-03-17, 01:06
Wszystko byłoby w porządku gdyby tej cyganki nie chciał przelecieć... Nie wiem, to tak jakby Hitler miział po penisie Gronkowiec-Sralc

A piwo daję Ci za ten króciutki urywek "Z dna piekieł" które wygrywa kosmos. Ehh... To se ne vrati.

ProVVe

2014-03-17, 02:08
To były bajki... Kształtowały jakąś normalność w społeczeństwie... Ahh Walt disney to był człowiek... Otwarcie tępił żyda...

Browarowy-Potwór

2014-03-19, 17:46
Ja miałem jednego bohatera w dzieciństwie. Zresztą jego mądrości dalej do mnie przemawiają :D



ASAKKU

2014-03-19, 18:02
Pomijając fakt, że za cyganami nie przepadam, to...
trzeci filmik od 0:58 do 1:08 Tak więc, wiesz co pajacu??? Wal się na ryj wojujący katolu...


Chytrusek napisał/a:

Z resztą


Błagam :homer: k***a popraw...

Techron

2014-03-19, 22:12
Najlepsza była końcówka z oblężeniem Notre Dame. Finał w którym katedra spływa ogniem oglądam przynajmniej raz dziennie. :D

specodhec341

2014-03-19, 22:49
@ASAKKU
Cytat:

Pomijając fakt, że za cyganami nie przepadam, to...
trzeci filmik od 0:58 do 1:08 Tak więc, wiesz co pajacu??? Wal się na ryj wojujący katolu...


Ja czasami mówię do różnych dziwnych rzeczy, ale do postaci z bajki przestałem mówić już w wieku 3 lat.

Komarzysta91

2014-03-20, 23:30
k***a mialem to na vhs i darlem ryja na starych ze to nie bajka disneya