18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "Bo zupa była za słona"

Sundowner • 2010-02-15, 19:08
Pewien mąż po powrocie z pracy lubił sobie pobić żonę dla sportu, z byle powodu.
Wraca z pracy, patrzy, obiad nie gotowy.
- Czemu jeszcze nie ma obiadu?!
- Ja... nie zdążyłam...
I sprał ją na kwaśne jabłko.

Innym razem wraca z pracy, ale tym razem gorący obiadek już na niego czekał na stole. Siada, zjadł, myśli przez chwilę.
- Daj mi wódki!
- Nie ma wódki...
- Jak to nie ma?!
Żonie znów się udało pobrać wpie**ol.

Następnego dnia jak zwykle wraca z pracy i już zaciera ręce. Rozgląda się, obiad gotowy. Siada, zjada.
- Wódka jest?!
- Oczywiście, ze jest - odpowiedziała żona podając zmrożoną flaszeczkę i kieliszek.
- Ale ogórków pewnie nie ma?! - już pełny nadziei mąż.
- Ależ są, są - i podała mu dobre ogórasy.

Facet pomyślał chwilę, za co by ją tu pobić, bo tak głupio bez pretekstu.
- Właź pod stół.
- Po co?
- Właź pod stół i udawaj psa! Szczekaj!
Żona posłusznie weszła pod stół i zaczyna udawać psa - warczy, szczeka. Na to mąż wstaje gwałtownie od stołu i zaczyna z całej siły ją kopać.
- Na swojego szczekasz suko?! Na swojego?!

RoflmaO95

2010-02-15, 20:51
Może i jest to sadistic.pl, ale ja naprawdę nie rozumiem jak można tak traktować swoją żonę...
Może dlatego, że w moim życiu jeszcze nie było żadnej "dziewoi".

ko...........67

2010-02-15, 21:18
RoflmaO95 napisał/a:

Może dlatego, że w moim życiu jeszcze nie było żadnej "dziewoi".



Zawsze możesz bić tak swojego chłopaka

Wa...........so

2010-02-15, 21:39
Gdyby była to nie miało związku z rzeczywistością to pewnie było by i śmieszne. A tak mieliśmy niedawno tu artykuł o kobiecie, która była w ten sposób traktowana jak w tym "dowcipie".

rehaab

2010-02-15, 22:55
jestem kobieta i niestety mnie to rozsmieszylo :)

Chupacabra

2010-02-16, 01:26
Niestety..ten żart to widać jakaś pseudo-anegdota. Takie sytuacje się zdarzają, był tu ,jak ktos już tu mówił, taki raport policyjny, czy raczej zeznania kobiety bitej z byle powodu. Facet kazał jej się r*chać z własnym synem (swoją drogą chciałbym to zobaczyc :> ) oraz z psem ( to też :D ).

Ojecik

2010-02-16, 09:26
RoflmaO95 napisał/a:

Może i jest to sadistic.pl, ale ja naprawdę nie rozumiem jak można tak traktować swoją żonę...
Może dlatego, że w moim życiu jeszcze nie było żadnej "dziewoi".

R3D3MON napisał/a:

Gdyby była to nie miało związku z rzeczywistością to pewnie było by i śmieszne. A tak mieliśmy niedawno tu artykuł o kobiecie, która była w ten sposób traktowana jak w tym "dowcipie".



CO tu się k***a w ogóle zaczyna dziać. Od pewnego czasu sadistic staje się serwisem katolickim, kiedyś można było lać ze wszystkiego, dzisiaj wara od murzynów, katolików i całej reszty, nie wolno przeklinać, być rasistą, a tym bardziej obrażać nikogo. Widzę, że powoli robi nam się portal społecznościowy :]

Ra...........og

2010-02-16, 09:30
Ojecik napisał/a:

CO tu się k***a w ogóle zaczyna dziać.


Nic
Ojecik napisał/a:

Od pewnego czasu sadistic staje się serwisem katolickim, kiedyś można było lać ze wszystkiego, dzisiaj wara od murzynów, katolików i całej reszty, nie wolno przeklinać, być rasistą, a tym bardziej obrażać nikogo


No k***a nie pie**ol, można się śmiać z wszystkiego, tylko w inteligentny sposób. A jawny rasizm nie był tu nigdy tolerowany.

Cytat:

Widzę, że powoli robi nam się portal społecznościowy :]



To źle? niedłygo wprowadzimy ocenki do profili i prywatne galerie, a potem to już tylko śledzika (jak na NK)... ;-) :-P

Ojecik

2010-02-16, 11:31
Baalp ja mówie serio. Pamiętam jak pierwszy raz ujrzałem sadistica to było się z czego śmiać. W pamięci został mi obrazek jak babcia leży w trumnie obok chłopczyk z akordeonem, a podpis do obrazka "żeby babcia dobrze gniła, trzeba jej dobrze przygrywać". I to był urok sadistica i jego "chamstwa", a teraz? Filmiki jak dziecko straszy matkę naklejoną mordą potwora na kibel :-| . No cóż widać hakier zrobił zbyt dobrą reklamę.

ko...........67

2010-02-16, 13:08
Ojecik napisał/a:

Filmiki jak dziecko straszy matkę naklejoną mordą potwora na kibel . No cóż widać hakier zrobił zbyt dobrą reklamę.



Cena popularności.
Przybędzie chrześcijan - to normalne, ludzi wrażliwych też.
Nie zmienisz tego.
Ale jeżdząc ich możesz liczyć na moje poparcie i piwo.

Ojecik

2010-02-16, 15:45
konio167 napisał/a:


Cena popularności.
Przybędzie chrześcijan - to normalne, ludzi wrażliwych też.
Nie zmienisz tego.
Ale jeżdząc ich możesz liczyć na moje poparcie i piwo.



Dobrze, że chociaż jest ktoś, kto ma takie samo zdanie. Oby dobra forma sadistica powróciła jak najszybciej ;)