18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Archiwum Instruktora

paolo001 • 2013-07-12, 19:29
Przyszedł do Ośrodka Szkolenia Kierowców raz starszy Pan (ok 50 lat) i mówi, że chce się zapisać na kurs.
Myślę sobie: OK, tylko że znowu będzie trzeba więcej cierpliwości, bo takie osoby dłużej się uczą niż młodzi. Co się okazało w rozmowie:
-Panie, ale wie Pan. Ja od 30 lat samochodem jeżdżę na prawo jazdy mojego bliźniaka, tylko że brat mi zmarł i się teraz trochę boję...


Swoją drogą polecam Cytaty Instruktorów Nauki Jazdy na fb. Często fajne teksty lecą, To właśnie źródło.

nw4d

2013-07-13, 12:06
@up Jarosław nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu, a co dopiero do jazdy samochodem.

sauerps

2013-07-13, 12:51
ciekawa historia.. ostatnio czytałem o tym w gazecie. W Lubinie złapali typa z prawem jazdy zmarłego brata, ale za źródło własne zawsze propsy ;]

thqpo

2013-07-13, 14:02
No bez przesady 50 lat to nie starszy pan...

contowsky

2013-07-13, 14:28
...tylko już trup

swietlik

2013-07-14, 02:35
ostatnia jazda przed egzaminem, w tył micry przyj***ł mi skuter ;d
I: "a co Ty taka wystraszona? Widziałaś jak się j***ny rozłożył na tylnej szybie? jak płaszczka"


I jeszcze jedna perełka:

Od instruktora z prywatnego archiwum:

Tłumaczę dziewczynie (ponieważ nie rozumiała tego na wykładach) dosyć trudne skrzyżowanie, lewoskręt i zawracanie przy sygnalizacji S-1. Biorę notes, długopisy i wszystko pięknie i ładnie rozrysowuję tłumacząc dlaczego to się robi tak i tak. Po 10 min:
-a mogę Panu zadać pytanie?
-no pewnie!
-ma Pan w domu kotka...?