18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Young Eminem

brzooza • 2012-05-28, 18:37
Talent to chłopak ma konkretny! Propsy..

dirty_pig

2012-05-28, 18:43
ale gówno.... hmmm w sumie te białe murzyny jeszcze pomyślą że jak napisałem ale gówno to będzie znaczyło dla nic coś fajnego. nie nie jest.

Swka

2012-05-28, 18:46
To co stworzone w Rosji to na ogół zostaje w Rosji... I DOBRZE :ok:

bloodwar

2012-05-28, 18:55
Niesamowity talent, koleś potrafi mówić! Dość szybko i w takt muzyki, ale jednak nie jest to nic imponujacego, w samej Polszy miałby z 36 milionów potencjalnych konkurentów

Ru...........tQ

2012-05-28, 21:20
1:32 Ale ta Ukrainka jest piękna :>

zuberos

2012-05-28, 23:10
Cytat:

To co stworzone w Rosji to na ogół zostaje w Rosji... I DOBRZE


I niech tak pozostanie

dyrbus

2012-05-28, 23:30
o czym on pie**oli ? :D

S4jm0n

2012-05-28, 23:35
RutQ napisał/a:

1:32 Ale ta Ukrainka jest piękna :>



Oksana Marchenko ;)

ko...........rz

2012-05-28, 23:36
Cytat:

Niesamowity talent, koleś potrafi mówić! Dość szybko i w takt muzyki, ale jednak nie jest to nic imponujacego, w samej Polszy miałby z 36 milionów potencjalnych konkurentów




A jakby koleś śpiewał jakiś death metal, to co, napisał byś że koleś potrafi mordę drzeć? ( z całym szacunkiem do fanów gatunku) Kiedy w końcu skończy się to kretyńskie wywyższanie jednego gatunku nad inny? Słuchaj tego, co lubisz i nie wpie**alaj się ze swoimi mądrościami życiowymi. Zachowaj sobie swój gust muzyczny dla siebie. Gówno mnie obchodzi czego ty słuchasz, mogą to być Fasolki, może to być Mandaryna, Manson, Just 5, czy cokolwiek innego. ch*j mi do tego. Więc taka prośba i rada zarazem, dla wszystkich fanatyków gatunków, żeby poluźnili sobie jak mają z tym problem.

P.S. tak- słucham rapu (nie utożsamiać z JP, polskich wykonawców nie słucham), ale też potrafię bez marudzenia posłuchać popu, metalu, reggae, house'a, czasem nawet klasyki albo i k***a kolęd, jeśli mam na to ochotę. Także da się wszystko pogodzić i nie pie**olcie, że nie.

Ghoost

2012-05-28, 23:41
Dobrze,ze ogarniam gadke z Ukrainy.

Numernabis

2012-05-28, 23:48
w każdym jury jest pedał ?

asikasik

2012-05-28, 23:53
słowo "YOUNG" znam z innej strony... :)

C'est Ca

2012-05-29, 00:01
saymonek napisał/a:




A jakby koleś śpiewał jakiś death metal, to co, napisał byś że koleś potrafi mordę drzeć? ( z całym szacunkiem do fanów gatunku) Kiedy w końcu skończy się to kretyńskie wywyższanie jednego gatunku nad inny? Słuchaj tego, co lubisz i nie wpie**alaj się ze swoimi mądrościami życiowymi. Zachowaj sobie swój gust muzyczny dla siebie. Gówno mnie obchodzi czego ty słuchasz, mogą to być Fasolki, może to być Mandaryna, Manson, Just 5, czy cokolwiek innego. ch*j mi do tego. Więc taka prośba i rada zarazem, dla wszystkich fanatyków gatunków, żeby poluźnili sobie jak mają z tym problem.

P.S. tak- słucham rapu (nie utożsamiać z JP, polskich wykonawców nie słucham), ale też potrafię bez marudzenia posłuchać popu, metalu, reggae, house'a, czasem nawet klasyki albo i k***a kolęd, jeśli mam na to ochotę. Także da się wszystko pogodzić i nie pie**olcie, że nie.



Dobrze napisałeś ale gawiedź jest zawiedziona ;) Przecież to nie ich gatunek.