18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

You can dance

Bu...........sz • 2011-01-03, 12:15
Retired version.

Chupacabra

2011-01-03, 15:00
Tak się pewnie tańczyło ze 100 lat temu, ciekawa lekcja historii.

lllll

2011-01-03, 18:15
Śmieszne po ch*ju fes.

Bu...........sz

2011-01-03, 18:22
ans83[Ż] napisał/a:

chyba retarded version


Nie popełniłem błędu, napisałem tak, jak miało być.

sypsy napisał/a:

Śmieszne po ch*ju fes.


Popie**olone, a ja lubię takie filmy.

Feragas

2011-01-03, 18:50
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: http://www.sadistic.pl/viewtopic.php?t=61428Twój post:

Temat: "You can dance"

są fajne cycki jest piwo:)

Bla,bla,bla słyszę to już chyba 20 raz a powodów brak:)

Ale mnie droga administracjo podobają się stare pruchna:) z wargami do cycków, cyckami do warów, a wary do kolan:)

.:...........:.

2011-01-03, 18:55
Feragas, "są cycki, jest piwo" to nic nie wnoszące i głupie komentarze które tylko śmieciłyby forum. Usuwane są i będą.

Feragas

2011-01-03, 19:08
Linekk napisał/a:

Feragas, "są cycki, jest piwo" to nic nie wnoszące i głupie komentarze które tylko śmieciłyby forum. Usuwane są i będą.



Ja dziennie widzę bardziej durnowate kawały i jakoś są, sodol schodzi na psy.

Ba, dostałem nawet ostrzeżenie za rasizm, a nie wiem nawet w jakim temacie.

PS. Na sadolu chyba zaczynają siedzieć kolorowi, Hitler miał rację z paleniem żydów i innych kolorów bo znów jakiś kolorowy zajął miejsce pracy jako admin lub mod sadistica...

Pozdrawiam wszystkich białych.

Gszysztow

2011-01-03, 19:10
Już wolę taki teatrzyk-geriatrzyk niż super-ekstra-suki zapie**alające w świetle stroboskopów zaj***nych wprost z policyjnego magazynu. Amen.

elLosiu

2011-01-03, 19:24
hehehe niektórzy wyglądają jakby ich prąd j***ł :mrgreen:

kieroshaw

2011-01-03, 19:31
O k***a, jaki kolejny zj***ny filmik na sadolu! Ludzi, ogarnijcie dupe z wrzucaniem gówien, jak coś znajdziecie i wyda się wam fajne, to obejrzyjcie to jeszcze raz, ale jak nie będziecie zjarani... I nie usuwać kolejnego postu, bo "nic nie wnosił do tematu". Otóż wnosi, bo wyrażam tutaj swoją opinię o tym filmie, a jak ktoś nie rozumie, to cep.

Bu...........sz

2011-01-03, 20:59
kieroshaw napisał/a:

O k***a, jaki kolejny zj***ny filmik na sadolu! Ludzi, ogarnijcie dupe z wrzucaniem gówien, jak coś znajdziecie i wyda się wam fajne, to obejrzyjcie to jeszcze raz, ale jak nie będziecie zjarani...


o ja pie**olę, napisał to autor tego tematu http://www.sadistic.pl/granat-vt57512.htm :facepalm:

Tomeczke

2011-01-03, 21:27
Szatanie, dopomóż abym godnie się zestarzał!

SatanBaby

2011-01-03, 22:18
Buliusz napisał/a:

ans83[Ż] napisał/a:
chyba retarded version


Nie popełniłem błędu, napisałem tak, jak miało być.




czemu ludzie nie rozumieją ironii?

kieroshaw

2011-01-03, 22:22
Buliusz napisał/a:


o ja pie**olę, napisał to autor tego tematu http://www.sadistic.pl/granat-vt57512.htm :facepalm:



W tym filmie było przynajmniej cokolwiek sadystycznego, tzn. masochistycznego, a taka niby ma być tematyka tej strony. Wiem, wiem, zaraz będzie, ze jak chce sadyzm, to na harda, ble, ble ble... Ale wybacz, ale ten mój film pasuje o wiele lepiej, niż to twoje, bo to k***a nawet śmieszne nie jest...