18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Yoda

krystiank123 • 2012-08-24, 15:33
Pyta się koleś Yody:
- Dokąd poszedł Bonaparte?
- Napoleon ;-)

czerwo64

2012-08-25, 20:04
@up nie, po prostu jest z sosnowca..

Jeadong

2012-08-25, 20:38
k***a po poście Bongmana reszta dotyczy jego osoby, przestańcie się lizać po ch*jach.

lotnik_1

2012-08-25, 21:44
Jeadong napisał/a:

k***a po poście Bongmana reszta dotyczy jego osoby, przestańcie się lizać po ch*jach.



Bongman jest Katarzyną W.iśniewską tego portalu. Ciebie dawno nikt nie lizał i widać skutki. wracaj r*chać owce

Ojciec_Mateusz

2012-08-25, 21:44
@up

nie.

BongMan po prostu boi się, że utraci swoje berło króla krainy Sucholandii, lecz może być o to spokojny.

Pan_Doktur

2012-08-25, 22:18
k***a ładna faggoturę tu odprawiacie. Jedziecie po Bongmanie oooooo tak mocno,
jakie to modne! Ok jebie mnie to, ale napisał post nie skłamał w zasadzie fakt stwierdził, a tu posypało się jak z worka.

Żal Panowie Żallllllllll, Wracając można mieć suchary i było.pl w tematach, ale nie prawie wszystkie. (nie sprawdzajcie, nie mam ani jednego tematu)

Panowie! Uwaga!

Dwu metrowy ch*j Wam w dupe!

MADErrFAKErr

2012-08-25, 22:44
że w ch*j tematów to wyrocznia ??? chyba bezrobotny ....

Stalovy

2012-08-25, 23:07
"Na pole on" - ależ to jest chytrusek :D

BongMan

2012-08-26, 14:23
Aragon1988 napisał/a:

BongMan, mam rozumieć, że z racji tego, że masz w ch*j tematów jesteś wyrocznią?


Ma się rozumieć, że jeśli taki ku*as nic nie wniósł na forum to jego zdanie w sprawie tego co na forum jest dobre a co ch*jowe, jest gówno warte.

Aragon1988

2012-08-27, 00:51
BongMan napisał/a:


Ma się rozumieć, że jeśli taki ku*as nic nie wniósł na forum to jego zdanie w sprawie tego co na forum jest dobre a co ch*jowe, jest gówno warte.



Ciekawe. Brzmi jak ' nie ważne co powiesz, ważne kim jesteś'.

BongMan

2012-08-27, 13:02
Wytłumaczę ci to na przykładzie. Jest sobie klub piłkarski (sadistic) i ludzie grają tam w piłkę (wrzucają kawały, filmiki, itd). Nagle przychodzi tam ktoś, kto nigdy nie grał (zero tematów) lub zagrał może raz czy dwa (kilka tematów), grał ch*jowo (większość w było albo sucharach), nic do klubu nie wniósł, lecz ten ktoś pyszczy na członków klubu (tych, którzy wrzucili tu sporo rzeczy) że to oni ch*jowo grają. Mądre to jest?

Coliber

2012-08-27, 21:46
No ale jak ktoś regularnie, w trakcie kilkuletniej kariery, w każdym meczu strzelał samobóje, to też nie najlepiej o nim świadczy :roll:

BongMan

2012-08-28, 19:37
Ty twierdzisz, że to samobóje. 120 000 piw nie postawiło się samo.

Pan_Doktur

2012-08-28, 21:52
Drodzy Panowie!
Zanim otworzyłem japę (zanim się zarejestrowałem) przeglądałem te forum coś około pół roku, potem jakiś komentarz mało znaczący, ale żeby komuś pojechać ostro jak kolega powyżej, no Panowie bez przesady. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i po prostu zamknąć ryj oraz iść dalej, no tak przynajmniej mnie wychowano. Kultura tego wymaga.

PS. Zauważyłem na sadolu niewiem jak to napisać yyy mody na gimbusowanie, psioczenie na dowc**y BongMana, teraz zaczyna się sprawdzanie profili pod kątem postów i oczywiście j***nie na kogoś bez zastanowienia jak ostatnio na papieża JPII, Wałęsę itp. poglądy poglądami owszem, ale to co ludzie robią by być "sadystami" przyprawia mnie o gęsią skórkę. Totalnie brak pomyślunku zero.

Dokąd zmierzamy?

Aragon1988

2012-08-31, 13:13
BongMan napisał/a:

Wytłumaczę ci to na przykładzie. Jest sobie klub piłkarski (sadistic) i ludzie grają tam w piłkę (wrzucają kawały, filmiki, itd). Nagle przychodzi tam ktoś, kto nigdy nie grał (zero tematów) lub zagrał może raz czy dwa (kilka tematów), grał ch*jowo (większość w było albo sucharach), nic do klubu nie wniósł, lecz ten ktoś pyszczy na członków klubu (tych, którzy wrzucili tu sporo rzeczy) że to oni ch*jowo grają. Mądre to jest?



Bazując na twoim porównaniu mam jedno proste pytanie, mianowicie, skąd wiesz, że nigdy "nie grał"? Może jest niezłym graczem w innym klubie?