18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yo-laos - Dziewczyno z Remizy!

sebowsky • 2009-09-05, 23:58
Yo Laos is in the house, everybody tancza everybody bounce!
Daje po mózgu.


vectroos

2009-09-06, 00:13
mhm... ja bym to dal do harda... bo rozdupia uszy jak się słucha ;<

Mnich

2009-09-06, 00:22
i po cholere cos takiego tutaj dajesz ? jestes zalosny :/ co Ty tutaj wogole robisz jak nie rozumiesz nazwy tejze strony jak chcesz zaistniec to idz nakrec filmik jak sie kopiesz w glowe albo skocz pod jakies auto ( bedzie wtedy przynajmniej jednego pustaka mniej )

zupmen

2009-09-06, 00:41
Mnich, k***a opanuj się.

6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.

sebowsky

2009-09-06, 00:46
o wybacz! nie jestem widocznie tak sadistic-czny jak Ty. Sadistic.pl to nie tylko kopanie w głowę czy też wpadanie pod jakieś auto - jak napisałeś, ale też absurdy dnia codziennego, czarne filmy i tym podobne spaczenia świata - ten film kwalifikuje się według mnie do tych kategorii. Jeśli Ci to nie odpowiada ogranicz się wyłącznie do działu HARD.

erniii

2009-09-06, 00:49
oj zamknijcie sie.

sceny z Sosnowca- centrum :-D

Mnich

2009-09-06, 01:00
to po co ta strona nazywa sie Sadistic.pl? jak wchodzisz na jakas strone o autach to jej nazwa raczej nie jest jestesglupi.pl :/ najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem a potem pisz posty. Wkurza mnie to ze przyjdzie jakis dzieciak i zarzuci sobie piosenke ktora nawet nie jest smieszna zeby piwo dostac. Servis upada przez takich ludzi jak ty :/ coraz mniej fajnych rzeczy sie pojawia

A jezeli jakas osoba mi zarzuci zaczynanie klutnie albo bedzie mi wytykal cos z zasad to niech wczesniej pomysli czy nie mam racji. Ktos to musi glosno powiedziec! Sadistic sie sypie i niedlugo bedzie druga samosia :/ czy inne **uj wie co :/

JDRK

2009-09-06, 01:28
"nie wiedziałem co się dzieeeeejeeee eeee"

zorało mi musk!!

Re...........nt

2009-09-06, 01:36
Mnich ma całkowitą rację, aczkolwiek nie powinien naruszać punktu regulaminu numer 6. Ten filmik jest kompletnie denny :/, może i przedstawia sobą jakieś spaczenie (muzyczne na pewno :/) jednakże na tym forum, a przy najmniej dopóki nie istnieje dla takich produkcji bardziej odpowiedni dział, nie powinien być zamieszczany. :-/

Kozak_Maślak

2009-09-06, 16:44
Lepiej wrzucać cokolwiek choćby odrobinę śmiesznego niż nic nie wrzucać i tylko czekać na innych jak coś dadzą. A tak poza tym od tego czy to jest śmieszne czy nie decyduje poczekalnia.

luki24

2009-09-06, 20:14
Ambrosius, zajebiste piwo, tanie i daje w łeb jak mało co!!!

Better off dead

2009-09-07, 21:05
czy to nie jest depeche mode? xD
jak mówicie,ze to sosnowiec,to się nie dziwię,ze takie poj***ne :-D