18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Xray Sniper Elite v2

CBŚ • 2012-05-01, 11:04
Kamera śmierci pokazująca penetracje rożnych części ciała :mrgreen:
Swoją drogą dzisiaj premiera :lodowka:

d1abol

2012-05-02, 00:02
Nie ma to jak umrzec od strzalu w jajka :amused:

viktorx

2012-05-02, 00:07
Jak dla mnie to ta gra nie ma poza tym (chociaż i tak nawet to słabo wygląda) nic sobą do zaoferowania...

borisklinga

2012-05-02, 00:34
up@

dzieck oz ADHD wychowane na CS

go...........13

2012-05-02, 00:46
0:45 te jądra mnie rozj***ły :)

vagrant326

2012-05-02, 01:19
Tak to ja sie mogę uczyć biologii, a nie jakieś podręczniki :D

emd

2012-05-02, 02:27
Coś czuję, że Tusk zabroni sprzedaży tej gry w Polsce...

Kottu

2012-05-02, 02:35
@emd
Tusk nie ma jaj żeby zabraniać sprzedaży tej gry...

Machol

2012-05-02, 03:02
Czy ja mam jakąś k***a manię prześladowczą i mi się coś zdaje tylko - czy teraz faktycznie do wszystkiego co by nie było, jak leci, w komentarzach wpie**ala się Tuska? Dajcie sobie siana, gówno wam Tusk zrobił, na własnych dupach nie odczuliście nic złego, ale jechać po gościu jest teraz "trendy" <facepalm>

Bialy_Mis

2012-05-02, 09:21
Machol napisał/a:

Czy ja mam jakąś k***a manię prześladowczą i mi się coś zdaje tylko - czy teraz faktycznie do wszystkiego co by nie było, jak leci, w komentarzach wpie**ala się Tuska? Dajcie sobie siana, gówno wam Tusk zrobił, na własnych dupach nie odczuliście nic złego, ale jechać po gościu jest teraz "trendy" <facepalm>



Najpierw sprawdź synek co to jest "Mania prześladowcza". a potem weź rozbieg i pie**olnij łebkiem w ścianę. Ja mogę rozumieć, że jako gimbus TY własnej dupie nic nie odczułeś bo rodzice za wszystko płacą, ale mnie za każdym razem jak wjeżdżam na CPN to ch*j strzela z podwójną czarną mocą bo LPG też k***a idzie w górę. Cen żywności pewnie też TY nie odczuwasz bo mamusia robi zakupy, ale ludzie, którzy już nie mieszkają z rodzicami i są samodzielni od jakiegoś czasu widzą różnice w cenach i że za 30 zł nie zrobią już takich zakupów jak kiedyś. Więc proszę nie pisz takich głupot, bo człowieka ch*j strzellllla. buziaki :*

.:...........:.

2012-05-02, 09:55
Nieczęsto grywam, ale takie reklamy zachęcają czasem do zainteresowania się jakąś grą. :)

CBŚ

2012-05-02, 10:17
@up ja juz od wczoraj sciagam ;p

Azazel91

2012-05-02, 12:17
Wszyscy przeciwnicy upadają tak samo po strzale w głowę, chociaż trochę jakiegoś ragdolla by dali :/ słabo to widzę a x-raye i tak nie dorastają do pięt tym w Mortal Kombat.

Szaler

2012-05-02, 13:12
Przy każdym strzale kamera leci za pociskiem? k***a po 20 przeciwnikach idzie och*jeć.

Machol

2012-05-02, 16:18
@Biały_Mis, stawiam Ci piwo, zebyś sobie swój łepek ochłodził, i przestał napinać po necie na ludzi. Jako że gimnazjum skończyłem 8 lat temu (hm, wtedy było tam względnie normalnie, teraz bym już tam się bał wejść, ale mniejsza o to) nie trafiają do mnie takie "argumenty".
Fakt faktem, że zbyt wiele osób znalazło sobie nowego chłopca do bicia. Otwieram wp.pl, info sportowe a tam w komentarzach "postawcie tam tuska to by przegrał"; otwieram wykop, co drugi komentarz do linka o ch*j wie czym - tusk to i tamto; otwieram sadola - i znów pie**olenie, czy to w temacie o grze ze snajperami, czy przy filmiku gdzie się ktoś wypie**ala, a niedługo nawet na hardzie przy temacie z jakimś stupiętrowym bukkake na ryj japonki czy innej dewiacji ktoś w komentarzu przypasuje to do Tuska.
Jeżeli by mi nawet jakiś polityk ładował bolca w dupsko, nie było by to powodem by cokolwiek zobaczone na necie sprowadzić do tego co mnie boli.
Nazywaj mnie popie**olonym gimbusem, jebie mnie to - ale przynajmniej nie wpie**alam polityki tam gdzie jej nie ma. Tak narzekasz na tego Tuska, ale jak widać strasznie Ci jeszcze o nim mało :]

ps. Matkę mam pod miastem, na osiedlu świętego spokoju, na ceny ziemi nie narzeka. Gówno wiesz o tym, jak żyję, więc nie baw się w jasnowidza :lol: