18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Xbox One

tr...........ke • 2013-05-22, 07:40
W nazwiązaniu do wczorajszego "pokazu" nowego Xboxa internauta zrobił "podsumowanie" najczęściej padających wyrazów.


domix2t

2013-05-22, 20:01
Strasznie zrąbali tego nowego xboxa ;/


virusotron

2013-05-22, 20:03
Co do używek to zobaczymy....wątpię żeby totalnie zabronili.To nie szkodzi MS czy Sony tylko wydawcą którzy grę dzielą na DLC i sprzedają w cenie 20$ za dlc dwie mapy i broń, właśnie Ci krwiopijcy są odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Ale fakt od tv mam tv który służy mi tylko jako monitor bo telewizji nie oglądam.

op...........ve

2013-05-22, 20:23
x live bedzie dalej na x 360 ? czu juz ch*j ?

SoapGG

2013-05-22, 21:14
opusative napisał/a:

x live bedzie dalej na x 360 ? czu juz ch*j ?


Powróci łącznie z Goldem.

Sadolowy_Koksu

2013-05-22, 21:32
Ja ciągle słysze : kiwi, kiwi.
I jeszcze : kalodudi :amused:

Kiwi kiwi kiwi oraz kalodudi :amused:

Milan397

2013-05-22, 22:09
M$ nie tylko strzelił sobie w stopę,Xbox popełnił samobójstwo :) 8gB DDR3,GPU 32MB,Radeon HD 6670 przecież to kpina w dodatku na pokładzie jeśli to pewne windows 8.Oni mieli zrobić konsole a nie hybryde PC z Dekoderem i Smart tv która i tak do tej tiwi będzie potrzebować szybkiego neta i dekodera.Blokowanie używanych gier i żądanie pełnej opłaty za aktywacje używki to największe kurewstwo o jakim słyszałem.Brak możlwiości wymiany dysku stale podpięty kinect do Xbox gone oraz raz na 24h podłaczenie do neta inaczej blokada hahaha :D Najzabawniejsze to że oni sami przyznają że ch*j z grami i graczami liczą się pierdółki i kasa czytaj haracz.Co do wypocin typków co mają tylko PC (a każdy ma) i mają wielki ból dupy z tego powodu.Zagrajcie w 1/10 gier które oferują konsole a przestaniecie pluć jadem desperaci.Za ile kupisz PC i ile do niego póżniej dołożysz powiedzmy przez 6 lat aby stale grać na full detalach w najnowsze gry?Jebnij może tytana nvidi za 4500zł a do tego reszte kompa i będziesz miał spokuj :P Napiszesz że gry tansze owszem ale nie mal zasze okrojone albo z najgorszą średnią ocen w dodatku nic po zakupie z nią nie zrobisz a ja na PS3/4 wymienie lub sprzedam i wydam za gre w dniu premiery np 30zł.Mało tego rynek używanych gier na PS3 jest gigantyczny do tego są cyfrowe zakupy za 1/4 ceny i PS Plus gdzie za 20zł na 3mc mam ogrom świetnych gier klasy AAA.I to was właśnie boli

AngelusNL

2013-05-22, 22:16
ten pan powiedział jedną fajną rzecz z której będę darł łacha cały czas i jest najlepszym komentarzem do tego pudła

XBOX go home!

McMenel

2013-05-22, 22:34
Milan397 napisał/a:

M$ nie tylko strzelił sobie w stopę,Xbox popełnił samobójstwo :) 8gB DDR3,GPU 32MB,Radeon HD 6670 przecież to kpina w dodatku na pokładzie jeśli to pewne windows 8.Oni mieli zrobić konsole a nie hybryde PC z Dekoderem i Smart tv która i tak do tej tiwi będzie potrzebować szybkiego neta i dekodera.Blokowanie używanych gier i żądanie pełnej opłaty za aktywacje używki to największe kurewstwo o jakim słyszałem.Brak możlwiości wymiany dysku stale podpięty kinect do Xbox gone oraz raz na 24h podłaczenie do neta inaczej blokada hahaha :D Najzabawniejsze to że oni sami przyznają że ch*j z grami i graczami liczą się pierdółki i kasa czytaj haracz.Co do wypocin typków co mają tylko PC (a każdy ma) i mają wielki ból dupy z tego powodu.Zagrajcie w 1/10 gier które oferują konsole a przestaniecie pluć jadem desperaci.Za ile kupisz PC i ile do niego póżniej dołożysz powiedzmy przez 6 lat aby stale grać na full detalach w najnowsze gry?Jebnij może tytana nvidi za 4500zł a do tego reszte kompa i będziesz miał spokuj :P Napiszesz że gry tansze owszem ale nie mal zasze okrojone albo z najgorszą średnią ocen w dodatku nic po zakupie z nią nie zrobisz a ja na PS3/4 wymienie lub sprzedam i wydam za gre w dniu premiery np 30zł.Mało tego rynek używanych gier na PS3 jest gigantyczny do tego są cyfrowe zakupy za 1/4 ceny i PS Plus gdzie za 20zł na 3mc mam ogrom świetnych gier klasy AAA.I to was właśnie boli


Sam masz bul dupy że obecne konsole to tylko zwykłe PC. I to jeszcze stosunkowo średnie. Zapewniam ciebie po roku te najwyższe detale z konsol to na PC medium. Więc mydlić oczy możesz co najwyżej sobie. Taka prawda graficznie konsole zawsze po pewnym czasie będą odstawały od PC. Bo to zamknięty system bez możliwości upgrade.
P.S. sprzęt z którego zbudowane są obecnie zapowiedziane konsole jest w detalu warty może z 2 tyś. A dzięki prawu Moora za rok będzie on wart może z 1 tyś. I za cenę owej konsoli kupię wydajniejszy sprzęt.

stalowyszczur

2013-05-22, 22:42
Cytat:

P.S. sprzęt z którego zbudowane są obecnie zapowiedziane konsole jest w detalu warty może z 2 tyś. A dzięki prawu Moora za rok będzie on wart może z 1 tyś.



Ze co k***a? Prawo Moora dotyczy lacznej mocy obliczeniowej komputerow na calym swiecie. Pomijam juz ze rynek rzadzi sie swoimi prawami.

Ja tam kupuje PS4, mam 3 i nawet mi przez baniak nie przeszlo zeby wybrac eksa.

McMenel

2013-05-22, 23:16
stalowyszczur napisał/a:



Ze co k***a? Prawo Moora dotyczy lacznej mocy obliczeniowej komputerow na calym swiecie. Pomijam juz ze rynek rzadzi sie swoimi prawami.

Ja tam kupuje PS4, mam 3 i nawet mi przez baniak nie przeszlo zeby wybrac eksa.


Za wiki
Cytat:

Prawo Moore'a – prawo empiryczne, wynikające z obserwacji, że ekonomicznie optymalna liczba tranzystorów w układzie scalonym zwiększa się w kolejnych latach zgodnie z trendem wykładniczym (podwaja się w niemal równych odcinkach czasu). Autorstwo tego prawa przypisuje się Gordonowi Moore'owi, jednemu z założycieli firmy Intel, który w 1965 r. zaobserwował podwajanie się liczby tranzystorów co ok. 12 miesięcy[1]. Liczba ta była następnie korygowana i obecnie przyjmuje się, że liczba tranzystorów w mikroprocesorach od wielu lat podwaja się co ok. 24 miesiące. Na zasadzie analogii, prawo Moore'a stosuje się też do wielu innych parametrów sprzętu komputerowego, np. pojemności dysków twardych czy wielkości pamięci operacyjnej.


Pogrubienie moje. Sama definicja może być stosowana zarówno do skali mikro jak i makro. W przypadku obecnych procesorów uznaje się iż raczej wzrasta moc obliczeniowa aniżeli sama ilość tranzystorów. Co nie zmienia faktu iż po roku i tak nowe konsole będą o wiele słabsze niż średnie PC do gier. Jaguar nie jest nawet CPU z rynku desktop. To mobilna jednostka. Więc nieco słabsza od biurkowych odpowiedników. Już nie wspomnę o GPU który jest słaby strasznie. Dedykowane GPU ze średniej półki poprzedniej generacji mają podobną moc.

piochux

2013-05-22, 23:26
@ Suty - M$ wygra sprzedażą konsol jak tylko wyjdzie na niego LT albo inny jtag ;)

Ne...........es

2013-05-22, 23:38
moglby mi ktos wytlumaczyc czemu wszyscy nienawidza xboxa - microsoftu? ja np. wole microsoft i xboxa od ps i sony i nie wypisuje sie na innych stronkach ze wole ich O.o ostatnio jedynie co widze na fb stronie xboxa to jak fanboye ps4 najezdzaja na wszystkich? jedynie co mi sie nie podoba w xbox one to to ze podobno gry z 360 nie beda dzialac na nim. ale to nie jest 100% pewne.. moglby ktos wytlumaczyc pls ?

i czemu kazdy gada o jakis oplatach za uzywane gry, itp itd?????? przeciez to wszystko jakies zj***ne plotki -.- po co wierzycie w takie glupoty?

i kompatybilnoś wsteczna ma dzialac ;p nie wiem skad wy bierzecie te info..

a, no niestety zj***li z tym tv, ale to byla dopiero pierwsza czesc tego pokazu :P

Charmer napisał/a:

oglądnijcie sobie na jewtubie Xbox one Reveal: Angry Rant. Joe wam opowie co o tym myśli :D


tak napewno. ogladanie jakiegos ch*ja ktory drze ryja bez powodu i w wiekszosci sie myli -.- j***ny hater

Ne...........es

2013-05-23, 00:48
@amsterdream idz pan w ch*j :( a tak uwielbialem microsoft :( (( jak myslisz beda jeszcze robic gry na ps3/xbox 360?

@amsterdream k***a ale slyszalem ze jeszcze dorobia te' kompatybilnosc wsteczna' i ze nie bedzie zadnych doplat za pozyczone gry...