18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Xbox One dopuści używki

Dz...........ak • 2013-06-19, 23:23
Informacja pochodzi z oficjalnej strony Xboksa. Microsoft kompletnie zmienia politykę dotyczącą zabezpieczeń w Xbox One. Oto potwierdzona lista:



- Gry na Xbox One będą działać dokładnie tak samo jak na Xboksie 360, będzie można grać w nie offline

- Koniec z koniecznością logowania się raz na 24 godziny

- Znika sprawdzanie autentyczności gier

- Połączenie internetowe jest wymagane tylko przy pierwszym ustawianiu konsoli

- Wszystkie ściągnięte gry będą funkcjonować identycznie w online i offline

- Brak restrykcji związanych ze sprzedażą lub wymianą gier

- Rezygnacja z blokady regionalnej


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, premiery wersji cyfrowych będą się odbywały w ten sam dzień, co premiery pudełkowe. W wersje cyfrowe będzie można grać offline. Z kolei pudełkowe będą wymagały do grania płyty.

To wszystko odpowiedź na masową krytykę, która spadła na Microsoft po ogłoszeniu rozwiązań zastosowanych w Xboksie One. Gigant z Redmond miał problemy z wytłumaczeniem sensu swoich poczynań, a ostatecznie dobiło go Sony, które na swojej konferencji przedstawiło zupełnie inne podejście do tematu używanych gier i korzystania z sieci.


Fragment artykułu z portalu Polygamia.pl

HEILicopter

2013-06-19, 23:28
Poszli po rozum do glowy, brawo :)
W mojej ocenie wyrownuje to bitwe konsol.

galanonim

2013-06-19, 23:37
po pierwsze - podaj linka do oficjalnej strony z tymi informacjami.

po drugie - LOL, przeciez ogladalem wywiady z ludzmi z Microsoft, to szczycili sie tymi rozwiazaniami, wmawiali nam ze to przyszlosc a teraz taki zonk

Szwy

2013-06-19, 23:40
@galanonim
Masz Ty leniwa łajzo: http://news.xbox.com/2013/06/update
Wystarczyło kliknąć w link w linku z posta.

A Microsoft to rozhisteryzowana kobieta, pie**olę takie coś. Co drugi system lepszy, co drugi gorszy. Nie mam na to nerwów.

galanonim

2013-06-19, 23:43
dzieki, faktycznie prawda :)

EudezetReprezent

2013-06-19, 23:46
co by nie zrobil xbox i tak go nie kupie ;) bo wole sonke

Kongouh

2013-06-19, 23:47
i tak nikt tego nie kupi XD

PanPrawicowy

2013-06-19, 23:52
Tak czy siak wybrałbym PS4. Microsoft to gówno, jedyne czego nie sp***oliło to windows, oprócz ósemki. Pozdrawiam.

St...........on

2013-06-20, 00:24
ZA PÓŹNO !!! 90% konsolowców już ma PS 4 , i ch*j w dupę Microsoftowi za i ch pazerność i politykę ...
Chcieli się nachapać i zinfiltrować graczy to teraz mogą ruskim na bazarze to sprzedawać jako tuner telewizyjny... Banda kretynów ....

Dimenzo

2013-06-20, 00:39
Więcej by zarobili sprzedając wibratory niż odgrzewając spalonego kotleta jakim jest shitbox one...

backbone

2013-06-20, 00:39
A dupa tam konsolki. Zostaję przy PC. Mimo tego że prawie dwuletnim, to nadal da się grać na nim w nowe gry i pewnie jeszcze kilka lat się pogra.

michael323

2013-06-20, 00:40
Jedyne co przekonuje do konsoli Microsoftu to pad...

oc...........an

2013-06-20, 00:40
Pegazus k***A!


A co do tematu, to było od początku wiadomo, że jeśli PS4 dopuści używkę to M$ zrobi to samo. Tym bardziej, że wg takich "guru" marketingowych pokroju C. Bleszinskiego Sony oszukuje i nie dopuści używek :roll:


A ja myślę nad Xklotzem, bo Killzone mam w dupie, Gran Turismo też, a jedynie Beyound: Two Souls, Heavy Rain i Uncharted mnie interesowały, z czego Beyound i Heavy Rain to są tzw "Cutscene: the Game" i zamiast grać obejrzę je na YT.

Natomiast Xbox ma GoW, Quantum Break, Mirrors Edge 2 i prawdopodobnie Alan Wake 2 wyjdzie na rok przed PC jako XboxO exclusive


Zresztą, przed premierą PS3 i X360 też wszyscy deklarowali, że kupią Sony, a M$ to gówno, a jak co przyszło do czego to w PL jest więcej Xkotzów, a na dodatek wszyscy rzucili się na Kinecta, bo Move to nie to.