18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

X factor UK i pojebana uczestniczka

ParanoiA • 2012-08-19, 14:51
Co za p*zda :idzwch*j:


szponiasty

2012-08-19, 21:23
Tak właśnie manipuluje się ludźmi. Laska mówi że sami jej kazali to zaśpiewać, i odrzucają ją bo "nie jest sobą" w tej piosence. Głos wcale nie taki najgorszy ma. Też bym się wk***ił jakby mnie tak wmanipulowano. Pewnie zauważyli że jest impulsywna i jak się ją publicznie wk***i, to zrobi show i rating gówno wartego programu podskoczy. I się nie przeliczyli, bo dotarło z UK nawet na sadola. I po komentarzach widać, że bez problemu manipulują spranymi móżdżkami.

PanKupa

2012-08-19, 22:01
@up

Tak, na pewno uknuli ten plan razem z wujaszkiem Hitlerem i Stalinem przed inwazją na Polskę...

LICH0

2012-08-19, 22:04
Dlaczego w temu podobnych programach zawsze jakieś imbecyle (czytaj "celebryci") siedzą!?! :homer:

PanRedus

2012-08-19, 22:35
jak to cieszy czyjeś nieszczęście :D

wojas30

2012-08-19, 22:52
XSPumping napisał/a:

UWAGA! Babka fałszuje fałszuja a jaja zaczynają się na 6:15



A ty słuchasz uszami czy anusem? Słuchałem jej występów chyba z 10 razy i za ch*ja się fałszu nie doszukałem. Jedyne co mogę powiedzieć to że wygląda jak idiotka i nie ma kompletnie głosu. Ale tonację trzyma.

Bard_Zerald

2012-08-20, 00:01
wojas30, pierwszą piosenkę tak. W drugiej uprościła wyraźnie i jeszcze ledwo wyrabiała z tymi ozdobnikami. Ale w sumie pierwszą zaśpiewała w porządku. Z tym że ją każdy byłby w stanie zaśpiewać, to nie jest żadna sztuka. Powiedzieli że jej zdolności wokalne nie są złe, ale są przeciętne, powtarzali to slowo kilka razy "average" (tak się pisze, tak?). Przeciętne. Bo to były zdolności wokalne takie, jak ma typowa przeciętna wokalistka. Nie była dobra, nie była zła.


szponiasty, już chciałem cię wyśmiać, a potem pomyślałem, że ustawili jej głos z mikrofonu i głośność muzyki tak, że pogorszyło to jej jakość śpiewu, wydawała się trochę gorsza. Więc pierwszą jej troszkę uszkodzili, ale bez podkłądu w ogóle zauważ że nie śpiewałą za dobrze i byłą poj***na, miała zawyżoną samoocenę itd. Nie brońmy jej za bardzo, bo jak idziesz do takiego programu licz się z tym, że mogą ci powiedzieć, że nie jesteś zajebisty. Jej powiedizeli że nie była dość dobra. I fakt, jak na poziom wokalistów którzy tam bywają to ona była bardzo k***a nieciekawa.

Widziałem kilku wokalistów którzy tam byli i naprawdę dawali czadu. Ona zaśpiewała tak jak każdy bylejaki wokalista by to zaśpiewał. Cośtam brzmi, ale czadu nie ma. Więc powiedzieli że jest przeciętna. Show zrobiła ona

znavca

2012-08-20, 00:34
ale pysk

K12

2012-08-20, 00:55
Piszecie swoje wywody, ale to jest marketing, znaleźli naiwną i dali jej za to kase, w ten sposób poprawiają sobie oglądalność, woda z mózgu, tak łatwo nami manipulować ...

be...........mc

2012-08-20, 09:40
Co oni tacy zaskoczeni ? przecież wszyscy są tacy sami.

TelewiZorro

2012-08-20, 21:03
od pierwszego wejrzenia widać że zj***na baba, chociaż wygląda jak chłop. Na tym polega bycie w dzisiejszych czasach 'artystą' - na byciu poj***nym

KingOfEvil

2012-08-22, 16:43
Ta drug od prawej (w żółtym) ma cały czas mordę otwartą jakby się szykowała do robienia loda. :D