18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwanie piwne

ASAKKU • 2014-02-17, 18:49
Jako, że moda jest podobno na jakieś tam wyzwania piwne...
Krótko i na temat 8-)

S.T.U_Cummins

2014-02-17, 22:56
Ta bo na piwo szkoda i tak gadacie :D

TB303

2014-02-17, 23:05
Stuart20 napisał/a:

Ta bo na piwo szkoda i tak gadacie :D


Elita i szlachta pije ten zacny trunek dla smaku, a nie jak gimbusy dla szpanu i by sie jak najbardziej napie**olić.

bimbastah

2014-02-18, 00:25
Na wstępie... ch*j mnie obchodzi wasz ból dupy,piszę po prostu prawdę.

Siedzę w klimacie produkcji muzycznej od 2006 i szczerze nie znoszę tego kiepa (chociaż bywali gorsi),w jego pierwszych produkcjach którymi sie wybił pomagało mu kilku ludzi a nigdy się do tego nie przyznał,do tego zaistniał tylko dzięki znajomościom. Poznałem go też osobiście i swoim popie**olonym sposobem bycia mnie od razu odrzucił...zdecydowanie nie.

Chociaż przy roberciku m. to wręcz tytan zdolności itd. - tego sk***iela to już powinno się dosłownie odpie**olić.


A co do tego samego wyzwania piwnego to właściwie nic nie mam,dosyć ciekawa inicjatywa i pozytywna ;)

ASAKKU

2014-02-18, 10:44
bimbastah napisał/a:

Siedzę w klimacie produkcji muzycznej od 2006


Od 15-go roku życia pomykasz w branży muzycznej powiadasz... Szacun...

A tak na marginesie, wrzucając tego gościa, nawet nie miałem pojęcia kim on jest i nadal nie mam, bo mi się po prostu sprawdzać nie chce. A tu wielka spina co to za gamoń i nieudacznik... Ja pie**olę... w jakich czasach przyszło żyć... :wisielec:

Escove

2014-02-18, 16:17
mareczkos napisał/a:

@upup
Co to za ból dupy? Kto chce to wypije, kto nie to nie.


Masz racje, ale po ch*j to wrzucać do internetu?

bimbastah

2014-02-19, 11:54
ASAKKU napisał/a:


Od 15-go roku życia pomykasz w branży muzycznej powiadasz... Szacun...



Nie "pomykam w branży muzycznej" ale stawiałem wtedy pierwsze kroki,wiedziałem że jeżeli nie wstawię przy tej wypowiedzi miliona nawiasów objaśniających czym jest jest koło to zaraz przyjebie się jakiś pajac :lol: norma.