18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z taksówkarzem noszącym swastykę.

Atrocek • 2016-01-27, 15:03
Rozmowa reportera CBS z nowojorskim taksówkarzem. Został on zawieszony, z powodu jeżdżenia ze sfastyką.




Czarny "naziol" merytorycznie broni swoich praw do noszenia symbolu z którym się identyfikuje (sfastyki).

Wymagany angielski na poziomie średnim.

mi...........80

2016-01-27, 15:14
Reporter głupszy od tego czarnego.

Czarny nie gada źle.

Widocznie nie lubi Żydów i jest socjalistą.

Przecież to opis połowy Polaków.

NajlepszyPrezenter

2016-01-27, 15:43
Atrocek napisał/a:

Czarny "naziol" merytorycznie broni swoich praw do noszenia symbolu z którym się identyfikuje (sfastyki).



To fakt, co do samego noszenia symboli broni się sensownie, natomiast gość zdaje się nie bardzo rozumieć, że swastyka to nie tyle symbol narodowego-socjalizmu (bo taki wystepował w różnych odmianach), ale hitleryzmu. I tu zaczynają się schody, bo gdy pojawiają się pytania dotyczące ideologicznych podstaw hitleryzmu, to gość jedyne co jest w stanie powiedzieć to "no comment".

Powinien móc sobie nosić na sobie co tam chce, ale niech nie świruje, że jest wielkim naziolem, bo podstaw tego systemu nie da się moralnie uzasadnić ani na płaszczyźnie obyczajowej i światopoglądowej (no już w szczególności jak się jest czarny), ani w kwestiach systemu gospodarczego.

Jednym słowem- typowy gawędziarz, jest takich cała masa, będą mówić ogólnikami, ale nic sensownego z tego nie wynika.

@mitrus80
Może gość jest Afropolakiem :amused:

lapps

2016-01-27, 15:54
mitrus80 napisał/a:

Reporter głupszy od tego czarnego.

Czarny nie gada źle.

Widocznie nie lubi Żydów i jest socjalistą.

Przecież to opis połowy Polaków.



nacjonalizm to nie jest wrogosc do zydow...

a swoja droga to loaloa sie przegrzeje jak to zobaczy :szczerbaty:
czarny ze swastyka, bronic go czy wyzywac :szczerbaty:

remi1982

2016-01-27, 16:06
NajlepszyPrezenter napisał/a:

swastyka to nie tyle symbol narodowego-socjalizmu (bo taki wystepował w różnych odmianach), ale hitleryzmu.



Nie wiem czy jesteś ignorantem, czy raczej debilem. Swastyka to symbol hitleryzmu?
To, że niespełniony malarz sobie przywłaszczył swastykę, nie znaczy, że jest ona symbolem popie**olonej ideologii którą ten zjeb stworzył.

Jest to symbol szczęścia i pomyślności. I mam w dupie, że kretynom kojarzy się jedynie z nazizmem.

Atrocek

2016-01-27, 16:11
@NajlepszyPrezenter
masz rację co do tego, że jeśli chodzi o symbolikę sfastyki to jest ona głębsza, niż tylko ruchu nacjonalistycznego.

Widać, że albo nie chciał się wdawać w ideologiczne dyskusje, albo nie miał wystarczającej wiedzy. Niemniej wstrzymał się od dyskusji, a tak żaden gawędziarz by nie zrobił.

mi...........80

2016-01-27, 16:20
Reporter próbował go na siłę naprowadzać że źle robi i nie ma racji, czarny inteligentnie w niewygodnych momentach nie chciał komentować.

Niezależnie od tego że nie zgadzam się z tym jakie poglądy prezentował ten czarny muszę stwierdzić że to on miał rację, a dziennikarzyna po prostu w duchu poprawności nie mógł tego znieść.

NajlepszyPrezenter

2016-01-27, 16:21
remi1982 napisał/a:

Nie wiem czy jesteś ignorantem, czy raczej debilem. Swastyka to symbol hitleryzmu?
To, że niespełniony malarz sobie przywłaszczył swastykę, nie znaczy, że jest ona symbolem popie**olonej ideologii którą ten zjeb stworzył.

Jest to symbol szczęścia i pomyślności. I mam w dupie, że kretynom kojarzy się jedynie z nazizmem.



Ja rozumiem, że w jakiejś tam kulturze czy wierzeniach swastyka jest symbolem szczęścia, ale w kontekście ustroju symbolizuje hitleryzm.
Swoją drogą, rozumiem, że jak palono tęczę to też myślałeś sobie: co za debile, niszczą tęczę.
Zapewne nie, bo tęcza jest takie używana jako symbol LGBTQWERTY, tak samo jak swastyka jest używana jako symbol niemieckiego faszyzmu.

remi1982

2016-01-27, 16:41
NajlepszyPrezenter napisał/a:



Ja rozumiem, że w jakiejś tam kulturze czy wierzeniach swastyka jest symbolem szczęścia, ale w kontekście ustroju symbolizuje hitleryzm.
Swoją drogą, rozumiem, że jak palono tęczę to też myślałeś sobie: co za debile, niszczą tęczę.
Zapewne nie, bo tęcza jest takie używana jako symbol LGBTQWERTY, tak samo jak swastyka jest używana jako symbol niemieckiego faszyzmu.



Fakt. Czarna swastyka wpisana w biały okrąg na czerwonym tle, symbolizuje nazizm czy też hitleryzm. Ale swastyka jako taka, nie może być z tym kojarzona.

Co do tęczy, to tak. Nie kumam przypie**alania się do tęczy. Ja lubię tęczę i dobrze mi się kojarzy. Żadne pedały tego nie zmienią.
Jak już tu kiedyś pisałem. Tęczy nie trzeba palić. Wystarczy ogrodzić i pie**olnąć tabliczkę, że tęcza jest symbolem przymierza ludzi z Bogiem. Pedały będą zbulwersowane, nacjonaliści się uspokoją, a tęcza ocaleje.

NajlepszyPrezenter

2016-01-27, 16:50
Cytat:

Fakt. Czarna swastyka wpisana w biały okrąg na czerwonym tle, symbolizuje nazizm czy też hitleryzm. Ale swastyka jako taka, nie może być z tym kojarzona.



Kultura i historia wpływają na to jak dany symbol jest kojarzony. W Polsce, ze względu na szczgólnie tragiczny i nie tak dawny okres w dziejach narodu polskiego, swastyka kojarzy się ludziom raczej jednoznacznie.

remi1982 napisał/a:

Co do tęczy, to tak. Nie kumam przypie**alania się do tęczy. Ja lubię tęczę i dobrze mi się kojarzy. Żadne pedały tego nie zmienią.



Taki przykład z dupy pierwszy z brzegu

~Velture

2016-01-27, 19:12
Wy jesteście ślepi i nie widzicie ,że chodzi mu o wyższość czarnej rasy nad innymi?

Taki czarny hitleryzm....

Głupi sadole.

kamuha

2016-01-27, 21:50
jakby nosił sierp i młot to nikt by nie widział w tym nic złego. A to że ten ustrój zniszczył o wiele więcej istnień ludzkich niż nazizm, to już nikogo nie obchodzi.

agent303

2016-01-28, 02:29
hitler tym razem urodził się czarny