18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z liderami Britain First

Meyrin • 2017-06-20, 22:08
"Dla porównania, centrum Londynu jest brudne, pełno tam obcokrajowców... a TU jest pięknie."


boylerGTW

2017-06-20, 22:22
Banda Idiotów !!! Najpierw chcieli nas Polaków wyrzucić z Anglii a teraz wielce w dupę chcą wejść. A ta najwiecej szczekała i później przepraszała . ŻE NA DA

mygyry

2017-06-20, 22:32
Ja tam nigdy nic dziwnego nie widziałem, w tym że angole czy niemcy są niechętni do przyjezdnych Polaków, tak samo jak my do niemców czy ukraińców, to jest normalne każdy się jakoś utożsamia ze swoją ojczyzną i tak jak pies obszczy narożniki swojej posesji i każdy inne bydle będzie walczyć o kawałek swojego łowiska to tak samo człowiek poczuwa się do swojego terytorium, ale dlaczego do k***y nędzy dali sobie wmówić w imię poprawności politycznej, że między europejskie plucie jest ok, a brudasów którzy im łeb na ulicy mogą upie**olić nie można złego słowa powiedzieć a wręcz odczuwam, że obecnie jest większe parcie na parytety wobec nich niż nawet baby sobie wywalczyły. Przecież oni są tak zastraszeni, że nie są w stanie złego słowa w własnym kraju na to gówno powiedzieć a jak angol teraz rozjechał jednego z nich to May o mało w gacie nie narobiła wiedząc, że to może być zapalnik wojny domowej której nie opanują.

Ra...........hi

2017-06-20, 23:57
Super. Czy zazdroszczą nam również naszych pensji? Albo kwoty wolnej od podatku? Czy zazdroszczą nam wysokości składek zusowskich? A może wspaniałej służby zdrowia? Uwielbiam takie propagandówy, robione pod tezę. To jest przykład, jak za pomocą "prawdziwego" materiału dziennikarskiego manipulować opinią publiczną.