18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00 (uwaga: wszyscy użytkownicy zostaną wylogowani)
topic

Wywiad z Figo i Fagotem

pat147 • 2012-12-30, 16:21
Wywiad z popularnymi ostatnio Figo i Fagotem




pozytywnie zakręceni i elegancko napier**leni

Pajoresko

2012-12-30, 23:56
siwy989 napisał/a:

Whisky z cola........................ proszę jak można takie coś zrobić



Koneser się k***a znalazł :V


odpie**olcie się od łychy z kokakolem, to po prostu jeden ze sposobów picia tego trunku i ch*j wam do tego! nikogo nie obchodzi, że zgrywacie
ludzi z klasą pijących samą łyche..
cebulatory jedne... ja pie**ole :/ no szkoda słów

brisen

2012-12-31, 00:02
Ten po lewej ma glos jak gosc z git produkcji :)

Pajoresko

2012-12-31, 00:04
brisen napisał/a:

Ten po lewej ma glos jak gosc z git produkcji :)



Bo to Ci od kapitana bomby : P

Tak to ONI!

zuku73

2012-12-31, 03:11
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Być sobą tzn kim, zapitym, spoconym śmieciem? Do niedawna myślałem, że oni tylko kreują się na takich, wyśmiewają plebs, właśnie takie zwierzęta jak zuku73 i ich "muzykę", ale po tym wywiadzie nie jestem co do nich pewien.



A kto powiedział ze slucham ich muzyki? I jakim k***a zapitym spoconym śmieciem? Chłopaki jeżdżą i dają koncerty, robią co lubią. Jedni ich lubią drudzy nie, ale są na maksa wyluzowani i plus dla nich? Siedzisz przed kompem i na nich najeżdżasz to chyba osiągnąłeś niezły sukces w swoim życiu ze ich oceniasz ''śmieciu'' :idzwch*j:

Dzieju

2012-12-31, 17:35
Te zapite spocone śmiecie z uśmiechem na twarzy zrobiły więcej niż ty zdołasz do końca życia, rozbawiły przy tym nie małą gromadkę ludzi. ZF Skurcz jest ich, Kaliber 200 Volt, Git Produkcja (Kapitan Bomba, piesek leszek, koleś git, miś push upek i reszta kartonów) to też ich dzieło, że śpiewają parodie disco polo to może mniej cieszy ale mają z tego ubaw, wątpię by brali to na serio i na co dzień słuchali. ale ch*j ja sie nie znam lepiej zachwycajmy się ona tańczy dla mnie, cztery 18 albo gangnam style...

Z.G.O.N

2013-01-01, 01:21
Swojskie chłopaki ;)

michwy

2013-01-01, 18:56
Wk***ia mnie to gadanie, że Whisky to z colą nie można. Pije się tak jak się lubi, ale zawsze się znajdzie pseudo smakosz co się przypie**oli.

Brzeszczot w dupie

2013-01-06, 10:43
Ten w kapelusiku nie wiem czy to Figot czy Fagot...mniejsza oto, on chyba podstawiał głos u Kapitana Bomby