18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad Lindy z żołnierzem GROMU na temat gry MoH Warfighter

Fatum93 • 2014-03-17, 14:40
Pan Bogusław Linda przeprowadza wywiad z żołnierzem GROMU na temat gry Medal of Honor Warfighter. Takie wywiady to ja mogę zawsze oglądać.




ulifont

2014-03-18, 00:18
szary92
w co GROSZ?

Kardio_Error

2014-03-18, 00:36
stare mohaa najlepsze, setki godzin spędzonych online w Stalingradzie czy Francji, czasami jeszcze zagram ale teraz w ch*j aimbotów, pełno baranów z gimbazy.. kiedyś nie było aż tak źle

MrGizzy

2014-03-18, 01:57
MOH 2010 wciągnął konkretnie. Kij że krótki ale ugryzł konkretnie. Nawet COD MW tak bardzo nie wciągnął. Po 2010 nie ma shootera który w singlu by zastąpił MOH`a...

Warfighter nie za bardzo przypadł. Nie miał tego napięcia. Nie dał rady :/

Swoją drogą ta seria gier to na prawdę coś wspaniałego. Przez wszystkie części trzymała poziom bardzo wysoki, jak nie najwyższy. CoD podbił poprzeczkę MW ale go nie utrzymał bo 2010 było dużo lepsze dla MOH.

Ofc ignoruję tutaj zdanie recenzentów bo większość z nich Acti pocieszyło swoimi $$ żeby recki były minimum 9.5/10 chociaż każdy wie jak jest. No oprócz amerikka którzy CoDy kupują bez względu na progres.

ulifont

2014-03-18, 03:26
tak czytam komentarze i się czuję choćby na zagranicznym forum, tak nie gram w gry,ale ten powyżej komentarz mnie rozśmieszył , zrozumiałem jakieś 70% tekstu.

De...........37

2014-03-18, 09:37
Nie, żeby coś ale ze składnią i interpunkcją to też jesteś zdrowo na bakier...

hellmartin

2014-03-18, 10:26
Dexterkrak napisał/a:

Jak z fajnej serii zrobić kupę łajna?

chcieć naśladować CoDa.



Szkoda. Szkoda, bo obecnie żywcem nie bradzo jest w co pograć. CoD skończył się na MW, MoH na tym pierwszym "współczesnym". Wszystkie późniejsze to już chłam. A szkoda bo i stare MoHy i Cody wspominam z przyjemnością i do dziś lubię przyciąć w MoHAA na przykład :D .



Ja się ostatnio zagrywam w CS:GO i jest zajebiście. Gra stara ale jara i są ludzie do gry. A ostatnio nawet polski team wygrał mistrzostwo świata w Katowicach

De...........37

2014-03-18, 10:30
CS jest fajny i grywalny ale popatrz z którego jest roku, nawet BO. Teraz z FPSów nie bardzo jest co przyciąć, do niedawna ciupałem jeszcze w Vietconga jedynkę, potem w dwójkę (z 2005 :D ). Ostatnio spodobał mi się FC3, niezłą gierka ale nie taki typowy shooter jak CoDy.