18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Występ PSY we Włoszech na stadionie

krzycho18 • 2013-05-27, 12:23


Zanim zaczniecie jeździć po mnie, że znów ten gangnam style, radzę obejrzeć do końca :D

pyra15

2013-05-27, 14:35
lwRazor napisał/a:

Playback jak sam ch*j, jakim debilem trzeba być żeby płacić za takie gówno O_o


Ludzie płacili za oglądanie finału pucharu Włoch, a to było na otwarcie zapewne.

Brawo kibice Romy i Lazio :ok:

Kazik6661

2013-05-27, 16:07
W końcu wiadomo, że kibice lazio to faszyści i skini. Trudno było oczekiwać innej reakcji na koreańca

sz...........r9

2013-05-27, 16:28
Najlepsza byłaby cisza. Taka kompletna olewka

Kirk666

2013-05-27, 16:39
rasiści i ksenofobi! jak można dyskryminować biednych koreańczyków! już z nimi zrobią porzadek...

fashX

2013-05-27, 17:53
brawo dla kibiców.

Pan_Generał

2013-05-27, 17:55
krzycho18 napisał/a:



Zaprosili go na stadion organizatorzy myśląc, że to jest modne i fajne. Reakcja publiczności jest odpowiedzią na Twoje pytanie. A na zaczepkę nie odpowiem. Wystarczy, że zobaczyłem Twój "wiek" w profilu i wszystko jasne.


No widzisz, jak widać jest nadal na niego moda :roll:

A co do wieku, nie mam zamiaru podać swoich danych w internecie aby takie pajace jak ty mogły z nich skorzystać.

immikofreako

2013-05-27, 18:53
lol a prawda jest taka ze pilka nozna to jeszcze wieksze gowno niz ten gangnam style, 20 pedalkow biega za jednym balonem a reszta sie jara I czuja sie tacy mescy ze moga powrzeszczec z innymi samcami; zal jak h*j

Steewie

2013-05-27, 20:43
ich najlepszy koncert zajebisty! !







żartowałem do pieca z nimi :D

tyszanin1990

2013-05-27, 21:39
W Polsce zapewne skończyło by się to zamknięciem stadionu na parę kolejek.

krzycho18

2013-05-27, 23:01
Stryjek napisał/a:


No widzisz, jak widać jest nadal na niego moda :roll:


Dla niektórych jednostek owszem (patrz: organizatorzy). Dla Ciebie pewnie też, skoro tak uważasz.


Stryjek napisał/a:

A co do wieku, nie mam zamiaru podać swoich danych w internecie aby takie pajace jak ty mogły z nich skorzystać.



Tak, wykorzystam Twój wiek w bardzo niecnych i złych celach! :facepalm:
Po prostu przy podaniu prawdziwego wieku nie dostałbyś się na ten portal.

Btw nie wiem co Ty masz z tymi pajacami. Nawet wjechać komuś na ambicję nie potrafisz (chociaż widzę, że próbujesz to jakoś w miarę kulturalnie zrobić) :)

I to był mój ostatni post jeżeli chodzi o odpowiadanie Tobie, offtop to zło.

Mycoplasmatal

2013-05-27, 23:16
Nie wiem co wam koreaniec zawinił. Jak się nie podoba nikt słuchać/oglądać nie każe, a jebiecie po nim jakby był pospolitym kozofilem.
Chłop nagrał sobie prześmiewczy kawałek za własną kasę i przypadkiem mu wyszło tak że się spodobało.
A co do playbacku, wole obejrzeć takie show gdzie przynajmniej fajne panny kręcą tyłkiem niż wysłuchiwać różnych interpretacji hymnu w wykonaniu rodzimych gwiazd estrady jak to miało miejsce właśnie w Korei.

krzysiek0909

2013-05-28, 00:16
U nas pewnie i tak by krzyczeli "pokaż cycki!".