18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystapienie Putina

Xwall • 2014-09-19, 10:49
Poranne przemówienie Putina:
Nie wiemy kto wczoraj występował w meczu z Polską, gdyż Rosja nie wysyłała reprezentacji siatkówki, a takie stroje można dostac w każdym sklepie sportowym.

CzłowiekZiemniak

2014-09-19, 10:56
To samo dziś w radiu usłyszałem i autor zapewne Też nie ma to jak chęć bycia fajnym za wszelką cenę

~Sunday

2014-09-19, 11:02
mlodycinos, ch*j mnie obchodzi co słyszałeś w radio.
I chyba o sobie mówisz malkontencie, bo żarcik wyśmienity a twój post do tematu nie wnosi kompletnie nic.
Zbierałeś się cztery lata żeby napisać tak słabego hejta? Żenada!

baraq

2014-09-19, 11:28
@up widze ze nie tylko ja lubie klasyczna forme w 'radio', co prawda w 'radiu' juz tez jest dopuszczalna, ale to wina milionow niedouczonch debili co ciagle uzywali form w radiu czy studiu i z czasem znalazly sie one w slownikach poprawnej polszczyzny.

Swoja droga ten zart bardziej mnie smieszyl w wersji z Nawalka.

Modrzew88

2014-09-19, 12:49
Śmiechłem trochę.

Kevq

2014-09-19, 13:36
@baraq
A powiedz mi co jest złego w odmianie słów obcego pochodzenia? Tak jak mówie że widziałem coś w serialu a nie w 'serial'
albo że robiłem coś przy komputerze a nie w 'komputer' z tego samego powodu mówię że idę do domu a nie do 'dom'.
Według ciebie to może najlepiej od razu zacznijmy gadać po angielsku albo szwabsku tam nie trzeba odmieniać słówek.
Szanuj swój język ojczysty pacanie. : )

PlenerPłocki

2014-09-19, 13:53
Kevq szanuj język ojczysty pacanie. Takie są k***a reguły, których nawet nie znasz i robisz z siebie debila.

Petrarka

2014-09-19, 14:36
Baraq Obama pie**oli o niedouczonych debilach, jednocześnie nie potrafi używać polskich znaków. Nie pozdrawiam.

kokroucz

2014-09-19, 14:36
@baraq jak to jest wyzywać ludzi od niedouczonych debili, będąc takim samym zj***nym debilem?
bardziej wk***iające od odmiany rzeczownika "radio" jest brak umiejętnego wykorzystywania przypadków

który k***a kretyn piszę w ten sposób "wina milionow niedouczonch debili co ciagle uzywali"?
człowiek wyedukowany na jakiego się kreujesz napisałby "...debili którzy ciągle używali..."

miken1200

2014-09-19, 14:52
@up k***a, co jeden to mądrzejszy, k***a, pouczają się, odmieniają przez przypadki, wyzywają, a sami nie lepsi. Chcesz kogoś pouczać to pisz bezbłędnie, k***a mać! Zaczynaj zdanie wielką literą, używaj znaków interpunkcyjnych, itd., a dopiero potem pouczaj innych!

baraq

2014-09-19, 15:06
@Petrarka i @kokroucz

#1 Nie posiadam polskich znakow (taka wersja systemu).
#2 No to mi wytknales, teraz spac nie bede mogl.

Spinacze.

Buraczany91

2014-09-19, 15:52
Co wyście k***a inwencję twórczą w lombardzie zostawili? Rozumiem, że beka i heheszki, ale Panowie, do k***y nędzy, ani to śmieszne ani zabawne i jest wszędzie, to nawet nie zasługuje na sadola

hardowski

2014-09-19, 17:05
Telegram PutIna do KomoRuskiego:
Cytat:

Gratulujemy wygranej stop. Gaz stop. Ropa stop.



:roll:

oc...........an

2014-09-19, 17:28
Z wami polaczki (tak tak, "a za polaszka ch*j ci w dupe!" :emo: ) jest ten problem, że do każdego dobrego momentu musicie wcisnąć jakieś j***ne nacjonalistyczno-cierpiące ideologie. Polacy wygrali bo byli lepsi, Rosja odpadła bo była gorsza. Gratulacje dla naszych bo ładnie grali (ciekawe których "naszych" mam na myśli?). No ale nie k***a, wy od razu dopisujecie do tego ideologię i k***a wychodzi, że to kolejne wielkie zwycięstwo husarii nad Moskalami :roll: To samo było z Soczi, kiedy Polska reprezentacja zdobyła 4 złote medale, a debile zaczęły wrzeszczeć, że niby to potwarz dla Putina bo Putin nie chciał, żeby Polska cokolwiek wygrała (do dziś czekam na źródła które by to sugerowały).

To samo było z JP2(GMD) - naj***liście tyle książek i pomników, że szczerze za to nienawidzę Warola Kojtyły.
To samo było z Kaczorem - ot rozbił się samolot i szkoda ludzi, ale nie k***a, trzeba było tak rozdmuchać, że żałuję, że w ogóle istnieje coś takiego jak samolot.

Dobrze, że przynajmniej nad trupem Szymborskiej się nie pastwiliście, dzięki temu przynajmniej ona mi jeszcze nie obrzydła :/

SAFerguson

2014-09-19, 17:48
DUST DEVIL napisał/a:

Z wami polaczki (tak tak, "a za polaszka ch*j ci w dupe!" :emo: ) jest ten problem, że do każdego dobrego momentu musicie wcisnąć jakieś j***ne nacjonalistyczno-cierpiące ideologie. Polacy wygrali bo byli lepsi, Rosja odpadła bo była gorsza. Gratulacje dla naszych bo ładnie grali (ciekawe których "naszych" mam na myśli?). No ale nie k***a, wy od razu dopisujecie do tego ideologię i k***a wychodzi, że to kolejne wielkie zwycięstwo husarii nad Moskalami :roll: To samo było z Soczi, kiedy Polska reprezentacja zdobyła 4 złote medale, a debile zaczęły wrzeszczeć, że niby to potwarz dla Putina bo Putin nie chciał, żeby Polska cokolwiek wygrała (do dziś czekam na źródła które by to sugerowały).

To samo było z JP2(GMD) - naj***liście tyle książek i pomników, że szczerze za to nienawidzę Warola Kojtyły.
To samo było z Kaczorem - ot rozbił się samolot i szkoda ludzi, ale nie k***a, trzeba było tak rozdmuchać, że żałuję, że w ogóle istnieje coś takiego jak samolot.

Dobrze, że przynajmniej nad trupem Szymborskiej się nie pastwiliście, dzięki temu przynajmniej ona mi jeszcze nie obrzydła :/





Pomijając już te twoje zj***ne hasełko, którym nazwałeś paru ludzi, chce ci (specjalnie z małej litery) oznajmic kolego że masz smutne życie.

Wiesz nie życze ci tego ale poczekaj aż umrze ktoś wazny dla ciebie, z rodziny albo i nie, to chyba będziesz musiał o tej osobie jak najszybciej zapomnieć, nie chodzić na nagrobek, bo przecież obrzydnie ci ta osoba, ba, może życie ci w końcu życie swoje obrzydnie?

Jak można nienawidzieć kogoś kto był autorytetem dla wielu ludzi i tylko dlatego ze inni go w taki czy inni sposób upamiętniają po śmierci?

W głowie ci sie poj***ło, w ogole z kim ja dyskutuje, z frajerem mieszkającym w edynburgu, piszącego po polsku, ktory w awatarze ma pie**olonego komucha? nosisz rurki albo ktoś bardzo cie skrzywdził w dziecinstwie i jesteś tak bardzo nowoczesny, że jakby każdy komuś lizał dupe za darmo, zrobiłbyś to bez wachania, bo przecież taka nowa moda.

Wszystkiego najgorszego j***ny lewaku