18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wysokościowcy z Rosji - Eurotrip

~zsakuł • 2013-09-21, 13:49
Rosjanie mają to do siebie, że lubią budować duże budowle. Ich dar dla nas, czyli Pałac Kultury i Nauki w stolicy jest tego przykładem (najwyższy budynek w Polsce). No i jak już kilka razy mieliśmy okazję na sadistic.pl widzieć, Rosjanie lubią czasem sobie powchodzić na wysokie budyneczki. Był już pan co podciągał się na krawędziach anten i wież, chodził po gzymsach. Inni stawali na rękach na krawędzi itp. Słowem na sam widok można było, mówiąc kolokwialnie - zj***ć się w gacie gorąca kupą. W moim materiale panowie Vadim Mahora oraz Vitaly Raskalovym pokazują nam Europę z właśnie takiej, ciekawej perspektywy (jest i Polsza kochana). Oczywiście reszta fotek w komentarzach :) hew fan.





Po więcej zdjęć z wyprawy zapraszam na: http://dedmaxopka.livejournal.com/71558.html , http://raskalov-vit.livejournal.com/133352.html#cutid1 .
Polecam też inne zajebiste galerie, są tam też i kupogenne filimiki.

sadolek

2013-09-22, 08:44
2 fotka w komentarzu.
A żeby ch*jowi buty spadły jak będzie na wysokości, w imię poprawnego sznurowania butów!

maddog77

2013-09-22, 10:07
No foty fajne ale czekam dnia gdy na automacie ruski naleśnik będzie robił zdjęcia lecąc.

Babanarowerze

2013-09-22, 10:07
Magge napisał/a:

No wszystko pięknie, ładnie, ale wk***iają mnie te pedalskie rurki albo zagięte nogawki.



ale Ty jesteś jebnięta

ellsworth

2013-09-22, 10:08
Właściwie to co za różnica czy 10m czy 1000m. Efekt przy upadku ten sam.

vedkonner

2013-09-22, 10:13
hdr

wszędzie

hdr

TheTriangle

2013-09-22, 10:33
Ja k*rwa czekam aż któryś kiedyś spadnie i będą o tym pisać... Wszystko jest kwestią czasu gdy ktoś za długo igra z życiem.

Tamers

2013-09-22, 10:47
Najwyższym budynkiem w Polsce jest Sky tower jeżeli chodzi o wysokość do dachu, natomiast jeżeli chodzi o wysokość całkowitą to jest nim Pałac kultury. Iglica daje przewagę, swoją drogą dziwne że na ST takiej nie zamontowali :)
Pozdro.

dumad

2013-09-22, 10:50
PKiN oraz wieżowiec RONDO II zostały uchwycone z dachu budynku WFC (warszawskie finansowe centrum) A żeby tam wejść, trzeba mieć kompletną zgodę. Po ścianach raczej nie weszli bo budynek ten jest prosty i nie ma żadnych gzymsów czy parapetów i takich tam.
Wiem bo pracowałem tam sporo czasu. Na dachu też byłem

chociaż może to było z Intercontinental

preliator

2013-09-22, 11:21
Znowu Polaczky hejtują w komciach. Ruszylibyście dupy i wleźli chociaż na drzewo.

Chuck666

2013-09-22, 11:50
Magge napisał/a:

No wszystko pięknie, ładnie, ale wk***iają mnie te pedalskie rurki albo zagięte nogawki.


selekcja naturalna ;-)

Kremil

2013-09-22, 12:24
2 fotka, chyba na zębach wisiał :D

Devilyn

2013-09-22, 12:38
Zdjęcia fajne, piwo jest. Zaciekawiły mnie na tyle że poszedłem dalej za linkami które autor wrzucił - a że człowiek bolszewików od urodzenia znieść nie może i w pobliżu ich zakłamanego wężowego języka ma mdłości - to poprosiłem wujka google o pomoc przy tłumaczeniu tych bazgrołów.



huehuehue :lol:

Gudio89

2013-09-22, 12:43
Z kolei drugim (bo sky tower zostało już przedstawione) najwyższym w Polsce budynkiem jest Warsaw Trade Tower w Warszawie.

Czy przewyższa wysokością dachu - nie wiem, ale ta dobudówka którą dołączyli trochę po otwarciu budynku sprawiła, że ów budowla stała się wyższa od Pałacu Kultury. Z resztą Pałac też jest tak wysoki przez swój maszt. Na pewno przewyższa pałac, widać to w szczególności jadąc w stronę centrum. Kiedyś pałac było widać od strony woli, a teraz WTT go zasłania. I w sumie dobrze, jest ładniejszy i nasz.