18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wysoki lot

Jesse.Pinkman • 2022-02-08, 15:08
Brak pasów i taki efekt. Specjalnie dla sadoli dodałem powtóreczkę w spowolnionym tempie.

damian15snk

2022-02-08, 19:53
W pasach byłoby gorzej i bez filmiku

croyna

2022-02-08, 21:11
"nie zapinam pasów, bo ja tam wole bezpiecznie wypaść"

ellsworth

2022-02-08, 22:10
croyna napisał/a:

"nie zapinam pasów, bo ja tam wole bezpiecznie wypaść"



No i jestem pewien że ma większą szanse przeżycia niż gdyby miał pasy zapięte. Przecież cała ta siła, która go wystrzeliła w przypadku zapiętych pasów by w ciągu ułamka sekundy zmieniła swój kierunek przy koziołkowaniu samochodu dając takie przeciążenia że zmieniłaby wszystkie wnętrzności w mielonkę. A tak, to jak dobrze upadnie to ma szanse.

luxpiotr

2022-02-08, 22:45
Tuco napisał/a:

Jesse... Ty chyba grzebiesz w czeluściach sadola. Post mi skasują, bo mi się grzebać nie chce, ale serio walisz tu co drugi film, który ma co najmniej rok, albo 10.
Ścigacie się o te piwa, jak w akcji pajacyk.



Skoro ja i inni dostają warny za takie teksty to i ty powinieneś. Jak piszesz, że dubel to go wskazujesz, jak nie to trzymasz gębę na kłódkę.

Heliar

2022-02-08, 23:37
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ale go wyj***ło



Ja tam widzę długie kłaki, posturę baby i coś jakby dzwony, albo to pasażerka albo baba za kółkiem

lesku73

2022-02-09, 00:55
To było zamierzone, liczył na wysokie noty

na...........pl

2022-02-09, 01:37
ellsworth napisał/a:

Przecież cała ta siła, która go wystrzeliła w przypadku zapiętych pasów by w ciągu ułamka sekundy zmieniła swój kierunek.



k***a z zmieniłaby kierunek. zwrot i zamieniłaby się w maszynkę do mielenia wnętrzności :D Ja pie**olę człowieku weź k***a wróć się do LO na fizykę - tak mu ten brak pasów pomógł że z tą samą siłą co "o pasy" przyj***ł o asfalt.

Tuco

2022-02-09, 03:40
luxpiotr napisał/a:

Skoro ja i inni dostają warny za takie teksty to i ty powinieneś. Jak piszesz, że dubel to go wskazujesz, jak nie to trzymasz gębę na kłódkę.


Ok, przeszukam 100.000 stron sadola, bo admin sam nie widział filmu, który przeszedł internet sto razy. A poza tym jesteś dzbanem, skoro nie widzisz tego, że Jesse pakuje stare filmy na siłę.

brn91

2022-02-09, 11:34
Filmik ma co najmniej 10 lat, ale podejrzewam że więcej. Jest zrobione po prostu odbicie lustrzane oryginału, brawo

Nyrewesa

2022-02-09, 18:55
3,5 salta przy jednym obrocie. Jest tu może jakiś fan skoków do wody albo gimnastyki i podpowie jak się poprawnie nazywa ten skok?

Sigonek

2022-02-10, 10:08
Jeśli nie mam ochoty zapinać pasów, to mam takie prawo, bo - teoretycznie - jestem wolny i mogę decydować o swoim życiu. Co się tyczy leczenia, to płacę składki i mam wyje*ane - musi mnie to sp***olone państwo leczyć na podstawie właśnie tego przymusu. Patologia polska chce "bezpłatnej" służby zdrowia ? Niestety, nic na to nie mogę poradzić, żyjemy w demokracji, czyli tyranii kretynów, którzy nie widzą alternatywy w prywatnej służbie zdrowia chociażby. Odbierają nam wolność pod pretekstem bezpieczeństwa. To samo Żydzi odj***li z plandemią.

Tuco

2022-02-10, 16:06
Sigonek napisał/a:

Jeśli nie mam ochoty zapinać pasów, to mam takie prawo, bo - teoretycznie - jestem wolny i mogę decydować o swoim życiu. Co się tyczy leczenia, to płacę składki i mam wyje*ane - musi mnie to sp***olone państwo leczyć na podstawie właśnie tego przymusu. Patologia polska chce "bezpłatnej" służby zdrowia ? Niestety, nic na to nie mogę poradzić, żyjemy w demokracji, czyli tyranii kretynów, którzy nie widzą alternatywy w prywatnej służbie zdrowia chociażby. Odbierają nam wolność pod pretekstem bezpieczeństwa. To samo Żydzi odj***li z plandemią.


Mieszasz wątki. Ja też jestem sfrustrowany i też wolę żeby człowiek sam decydował, czy może sobie dać w kabel, czy nie, ale tu chyba nie chodzi o wybór, tylko zwykłe prawa fizyki.