18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyślemy córkę na studia, będzie fajnie mówili ...

Zi...........in • 2020-07-02, 13:01
Pani poszła na studia. Efekt końcowy prania mózgu spełnia wymagania wstąpienia do antifiarzy.


Halman

2020-07-02, 13:18
antifa i pokrewne lewoskrętne sa jak społeczny nowotwór i to nie taki symboliczny, umowny... to rak który widać na pierwszy rzut oka że głowa osobnika została sp***olona...

nwonigers

2020-07-02, 13:23
to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.

Barnellini

2020-07-02, 14:01
Na tym drugim zdjęciu wygląda jakby była naćpana, więc może to od dragów na studiach jej odpie**oliło. Bo, że coś jej się popieprzyło pod kopułą to pewne.
Powodem tego, że się jej coś w głowie stało mogło być to, że wyjeżdżając z domu zerwała się z łańcucha na którym była trzymana za krótko w domu. Za dużo wolności i swobody którą nie umiała dysponować bo nigdy jej nie miała. Coś jak ludzie, którzy wygrają w lotto ;)

Halman

2020-07-02, 14:03
Barnellini napisał/a:

Coś jak ludzie, którzy wygrają w lotto


ty, odpal tak z patyka albo dwa...

janlew

2020-07-02, 14:44
Ale o co chodzi? Ja na obu zdjęciach widzę murzyna

Barnellini

2020-07-02, 14:55
@up
Różnica jest taka, że tego na pierwszym zdjęciu dałoby się wyr*chać, ten na drugim zdjęciu chciałby wyr*chać ciebie ;)

solltys

2020-07-02, 17:25
Coś szybko jej się te zęby zrobiły żółte.

beton24

2020-07-02, 17:26
Wygląda jakby paliła crack

KrólikBugs

2020-07-02, 17:52
nwonigers napisał/a:

to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.



Nie do końca, profesorki w stanach też kultywują takie lewicowe skrajności.

janlew

2020-07-02, 18:49
Barnellini napisał/a:

@up
Różnica jest taka, że tego na pierwszym zdjęciu dałoby się wyr*chać, ten na drugim zdjęciu chciałby wyr*chać ciebie


Wyr*chać? Przecież na tych zdjęciach jest murzyn. Już pomijając kwestie etyczne, przecież to gorsze niż arab r*chający kozę. Bo normalny człowiek nie może się z kozą rozmnożyć, a z samicą murzyna tak. Przerażasz mnie

PS. O kurde. Dopiero doczytałem. Ona powstała bo burmistrz New Yorku już wyr*chał murzyna. No to jak ona ma być normalna?

markop4321

2020-07-03, 00:13
Głosujcie na czajkowskiego to będziemy mieli tu to samo

Ja...........ro

2020-07-03, 01:19
nwonigers napisał/a:

to nie studia jej to zrobily, ani koledzy z ktorymi sie bawila. to jej wlasna tepota doprowadzila ja do tego czym sie stala.



Nie zgadzam sie, nie do końca. Jak dla mnie to ewidentna wina rodziców i porażka wychowawcza. Daj dziecku wszystko, opłac jak najlżejsze studia, nie wymagaj za wiele, rozpuszczaj pełnoletnią już osobę - i oto efekt. Potem na uniwerku, w akademiku czy gdzies spotyka sie grupa pelnoletnich juz, doroslych osób, finansowana albo przez rodzicow, albo przez stypendia albo oba naraz, z masa wolnego czasu na chlanie, ćpanie i pie**olenie glupot oraz sprawdzanie w praktyce najwiekszych skrajności w ramach eksperymentowania. Oczywiscie skrajnie lewicowych - bo w koncu juz jako dorosły wciaz jest sie na socjalu i jakos działa. Jak dla mnie to covid moze byc intelektualnym zbawieniem ludzkości poprzez ograniczenie/zamkniecie niepotrzebnych i ogłupiających dziedzin zycia.
Bardzo brutalny przykład - w trakcie pandemii prawko mogli robic tylko "pracownicy kluczowi". Z perspektywy pożyteczności społecznej - bardzo dobrze. Eliminuje to gownażerie, ktora dostaje prawko na 18 urodziny i podpie**ala następnego dnia autem starego, eliminuje motop*zdzielcow jeżdżących sobie rekreacyjnie 150 w zabudowanym jak i rowniez niedzielnych kierowców. Zostaną tylko kierowcy którzy sa w łańcuchu użyteczności publicznej. Wiele osób sie ze mna nie zgodzi (i slusznie) ale to tylko przykład ile zbędnych w sumie kierowcow zostanie wyeliminowanych z dróg. Podobnie ze studiami mogłoby być - zostałyby tylko te kierunki, ktore w jakis sposób sa niezbedne do funkcjonowania społeczeństwa - medycyna, inżynieria, informatyka, farmaceutyka, rolnictwo, chemia, fizyka itp a z powodzeniem mozna smiało wyj***ć w zapomnienie takie kierunki jak: gender, europeistyka, kierunki muzyczne, ASP, AWF (poza kierunkami fizjoterapeutycznymi, ale to podchodzi pod medycyne), jakies zarzadzanie, ekonomie czy inne typowo gownokierunki.

sa...........el

2020-07-03, 03:12
Obecnie studia w USA to w większości ideowe gówno. Ludzie po tych studiach nie poradzą sobie nawet na kasie.