18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2018-04-18, 08:59
Będzie kolejka jak na giewont

nowynick

2018-04-18, 09:01
Ale wyobrażacie sobie ten kordon wojska wokół pomnika? Jaja będą jak berety :D

freaky

2018-04-18, 09:04
Byłby to jedyny festyn, w którym zamiast alkoholu zakazano sprzedaży soku z brzozy. Niemniej tłumaczenie pomysłodawcy o tym, że Smoleńsk przyćmił rangą Katyń i dlatego sobie śmieszkuje jest kuriozalne, bo to wciąż drwina ze śmierci 96 Polaków.
stokrotka87 napisał/a:

Wiecie dlaczego takie schody? Naprawdę nikt na to nie wpadł? Przecież to idealne miejsce do wieszania zdrajców jak wyjdą wszystkie kwiatki


Z twoim nickiem uważałbym na teksty o kwiatkach ;)

TB303

2018-04-18, 09:06
W PiSlandzie to już mnie nic nie zaskoczy.

nowynick

2018-04-18, 09:37
freaky napisał/a:

Byłby to jedyny festyn, w którym zamiast alkoholu zakazano sprzedaży soku z brzozy. Niemniej tłumaczenie pomysłodawcy o tym, że Smoleńsk przycmił ranga Katyń i dlatego sobie śmieszkuje jest kuriozalne, bo to wciąż drwina ze śmierci 96 Polaków.



pomysłodawca to się sporą głupotą akurat wykazał, publiczne nawoływanie do popełnienia wykroczenia, organizowanie niezarejestrowanego zgromadzenia, jak tam dojdzie do dantejskich scen tego 1 czerwca to coś czuje, że beknie...

Moby_Dick

2018-04-18, 10:13
A podjazdu dla niepełnosprawnych k***a nie ma :hitler:

~Velture

2018-04-18, 10:16
Znacie mnie i moje poglądy ale uważam, że ten pomnik jest brzydki w ch*j.
Nie mam zielonego pojęcia co autor miał na myśli i co to ma przedstawiać ale to tylko pie**olone schody. Coś co ma każdy w domu.
Nie wiem jaki kretyn to zaprojektował i dlaczego na tylu etapach projektowania i wybierania w konkursie banda innych kretynów to przyklepała ale no k***a mać to bardziej się nadaje na "pomnik 1go piętra" niż na coś symbolizującego śmierć blisko 100 osób w katastrofie samolotu na terytorium rosji.

Już chyba bym wolał z dwojga złego aby k***a posadzili brzozę bo to miałoby chociaż jakiś związek z czymkolwiek.

Moby_Dick

2018-04-18, 10:29
Velture napisał/a:

Znacie mnie i moje poglądy ale uważam, że ten pomnik jest brzydki w ch*j.
Nie mam zielonego pojęcia co autor miał na myśli i co to ma przedstawiać ale to tylko pie**olone schody. Coś co ma każdy w domu.
Nie wiem jaki kretyn to zaprojektował i dlaczego na tylu etapach projektowania i wybierania w konkursie banda innych kretynów to przyklepała ale no k***a mać to bardziej się nadaje na "pomnik 1go piętra" niż na coś symbolizującego śmierć blisko 100 osób w katastrofie samolotu na terytorium rosji.

Już chyba bym wolał z dwojga złego aby k***a posadzili brzozę bo to miałoby chociaż jakiś związek z czymkolwiek.



Nie wiem czemu schody i co mają wspólnego, może temu, że nieruchome?

Wiewór

2018-04-18, 14:37
Velture napisał/a:

Nie wiem jaki kretyn to zaprojektował


Wyboru nie mieli. Tylko jeden kretyn zgodził się pracować dla PIS.
Wszyscy inni prawdziwi artyści odmówili.

Mi się przypomniał taki film.

"My otwieramy oczy niedowiarkom: patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane - i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić..."

ul...........rt

2018-04-18, 14:40
@up
A jacy są Ci prawdziwi artyści? Podaj nazwiska to się pośmiejemy

Wiewór

2018-04-18, 14:46
Po co mam wymieniać? Z artystów to ty znasz pewnie tylko artystę malarza pokojowego pana Wieśka.

ul...........rt

2018-04-18, 14:47
@up
Znam jeszcze wirtuoza opie**alania gałki, Abraxusa

nowynick

2018-04-18, 15:00
:roll:

aż tak dobrze Ci zrobił? :trollencjusz: