18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyścig na ćwiartkę

~Velture • 2024-04-26, 18:53
Z okazji piątku wrzucam ciekawy wyścig na 1/4 mili. :krejzi:






hardowski

2024-04-27, 13:29
dżonyłojlker napisał/a:

Urośnie, albo nie urośnie



Za ciasne spodnie włożyła i się wszystko wycisło do góry :szydera:

Ppoolicjjaaa

2024-04-27, 16:17
Wojtek76 napisał/a:

może się nie znam, ale to
nie przypomina ładnej , kształtnej dupci



Jak nie widziałeś prawdziwej gołej dupy tylko z filmów na dorosłych to co się dziwić że nie masz pojęcia co jest dobre a co nie .

hardowski napisał/a:

Za ciasne spodnie włożyła i się wszystko wycisło do góry



tobie wycisło ale resztkę rozumu z tej pustej głowy

nieubezpieczony

2024-04-27, 17:09
Jechałem dziś po parkingu pod siłownią za taką podobną dupcią dość długo aż żona powiedziała, że może bym ją już wyprzedził. Autentyk z dzisiejszego przedpołudnia.

rafaffak

2024-04-28, 21:38
smc napisał/a:

Blondynka z cyckami i kształtną dupką. Mniam
Czekam na opinię @majeńka, ona się zna na kobietach lepiej niż 99% z Was.
Blondynka, cycata i ma kształtną, wyćwiczoną dupkę
Czekam na komentarz @majeńka, bo ma większe pojęcie o kobietach od Was.



Uśmiałem się. Centralnie wj***ne silikony w poślady.
Nie ma czegoś takiego żeby miała prześwit pomiędzy dypą a udami. Tylko plastyka. Czekam na opinie @majeńka

majeńka

2024-04-29, 09:52
smc napisał/a:

Blondynka z cyckami i kształtną dupką. Mniam
Czekam na opinię @majeńka, ona się zna na kobietach lepiej niż 99% z Was.
Blondynka, cycata i ma kształtną, wyćwiczoną dupkę
Czekam na komentarz @majeńka, bo ma większe pojęcie o kobietach od Was.

Dzięki za pochwałę, jednak obawiam się że jeśli chodzi o zadek pani na filmie, muszę się nie zgodzić.

Dupa owa jest napompowana. Nie skrajnie według brazyliskich standardów (tam większość kobit ma takie naturalnie), ale już na tyle aby nieapetycznie to wyglądało. Oprócz tego nienawidzę takich obcisłych getrów. Nieprzewiewne i faktycznie pchają dupę w górę. Ja np. noszę tylko albo spodnie albo kiecę (na gołe nogi; zwykle 3/4 bo na mnie midi wygląda na miniówę), nigdy czegoś takiego. Nawet jeśli tkanina teoretycznie powinna przepuszczać powietrze, ucisk robi swoje.

Co do silikonu to ja nie wiem, kobita może mieć brazyliskie geny. Może i nie geny, bo tam wszystkie tak wyglądają (sporo jest np. polek z emigracji z XIX wieku), ale jakakolwiek by była tego przyczyna, napompowane naturalnie dupy to u nich standard.

Inni komentujący mogą mieć rację że silikon, ale ja tam znawcą nie jestem. Po prostu mi się to nie podoba. A o cyckach nie mogę się wypowiedzieć bo ani na moment na filmie ich nie widać. Zaś włosy ok.

sard

2024-05-02, 23:57
Dobra pierdziawa.