18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrodna kobieta

Macx83wwww • 2024-01-02, 02:33
Obwód moskiewski

Pijana kobieta urodziła dziecko, a następnie wrzuciła go do zsypu na śmieci, po czym poszła spać.






Na szczęście niemowlę zostało odnalezione w kontenerze przez sąsiadów. Dziecko przeżyło upadek, ponieważ zsyp znajdował się na I piętrze budynku.






Janko

2024-01-02, 04:46
Wyj***ć sukę przez okno na 10 piętrze a dziecko oddać w adoptuje najlepiej za granicę tego padołu

sadownyk

2024-01-02, 05:29
no dzieciak to ma już przej***ne od samego początku :)

3maj się młody i rośnij na sadyste ! sadolowi chwała ! chwała sadolowi !


sadol uczy, sadol bawi, sadol leczy terapiami

ave sadol

psotny_fiutek

2024-01-02, 07:37
Mam nadzieję że ją na jakąś kolonie karną za kołem podbiegunowym skarzą. Choć najlepsza by była dla niej KS.

Kacu63

2024-01-02, 08:51
Matkę ma się jedną. Biedny mały kacap

CrookerS

2024-01-02, 10:00
Mocna kandytadura na MADKE roku 2023/2024 (brak dokladnego info kiedy to sie stalo) :ok:

OnucaSsie

2024-01-02, 10:20
Kto nie rozumiał z czego chciała się wypisać Ukraina, ten już wie. To jest właśnie "ruSSkij mir".

Siriuz

2024-01-02, 11:54
OnucaSsie napisał/a:

Kto nie rozumiał z czego chciała się wypisać Ukraina, ten już wie. To jest właśnie "ruSSkij mir".



Nowe konto darek? :)

patmon

2024-01-02, 13:16
Widać zaprawiona w takich akcjach, urodziła, wyj***ła na śmieci, poszła smacznie spać. Pytanie brzmi, czy to pierwszy taki przypadek u niej, czy przypadkiem się wydało :shock: powinni poszukać w tym zsypie na śmieci może znaleźliby wincyj worków z dzieciokami :shock:

zbynekmaslanka

2024-01-02, 13:29
Ja tam uważam, że to jest jej prywatna sprawa. Bez jaj każdy ma z was wyj***ne na te dzieci czy żyją czy nie żyją.

Spójrzcie na to obiektywnie. Po zdjęciach widać że to jakaś melina , dziecko zrobione pradopodobnie przez jakiegoś menela przypadkiem. Odpowiedzcie sobie czy byście chcieli wychowywać jakiś odpad genetyczny, prawdopodobnie też z chorobami wrodzonymi

dżonyłojlker

2024-01-02, 14:36
zbynekmaslanka napisał/a:

Ja tam uważam, że to jest jej prywatna sprawa. Bez jaj każdy ma z was wyj***ne na te dzieci czy żyją czy nie żyją.
Spójrzcie na to obiektywnie. Po zdjęciach widać że to jakaś melina , dziecko zrobione pradopodobnie przez jakiegoś menela przypadkiem. Odpowiedzcie sobie czy byście chcieli wychowywać jakiś odpad genetyczny, prawdopodobnie też z chorobami wrodzonymi



Sadolowe emo pipy, nie chcą przyjąć do wiadomości, że najlepsze dla tego smroda byłoby zdechnąć sobie spokojnie w tym zsypie.

vahieel

2024-01-02, 15:18
Powiem tak, gdyby to z innego kraju to nawet bym się lekko wk***ił, ale russ? j***ł ich wszystkich pies, sami sobie są winni.
Putin ch*j!

Kooondor2000

2024-01-02, 16:59
typowy ruSSki dom i mir.
Tam powinni ich zalać i utworzyć piękne duże jezioro z domkami letniskowymi dla Europejczyków.

Bmwf10520

2024-01-02, 17:52
matka pijaczka,ojciec nieznany dzieciak od urodzenia z kompleksem bekarta,wadami wrodzonymi.Pewnie matka pijana przez cale 9 miesiecy tak ze maly kacap alkoholik od urodzenia,niezbyt inteligentny wiec idealny obywatel putina kacapii