18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyręczył Bolta. Polski sprinter szybszy niż tramwaj!

gymfitnes • 2014-01-04, 09:58
Polski sprinter rzucił wyzwanie tramwajowi. Pogadał, pogadał ale zrobił swoje! Ciekawe komu rzuci wyzwanie następnym razem? Akcja od 1:07 :D

Ziaba

2014-01-05, 23:53
Pansur napisał/a:


Gdzie w Polsce widziałeś Piłkarzy? Zauważ, że sprinter zaczął wolno... A jak jesteś taki cwany to zapraszamy Ciebie i Twoich piłkarzy na wyścig :)



Widać o piłce wiesz tyle co z telewizji i internetu. Nie mówie tu o I lidze czy reprezentacji. W mojej okolicy jest kilka zespołów prywatnych w których gracze trenują co powiedzmy 2gi dzien... i uwierz mi widziałem wielu nastoletnich kurdupli którzy techniką nie odbiegają od polskiej I-wszej ligii. A powiem nawet wiecej , znam nastolatków grających anwet lepiej od graczy reprezentacji ;) Nie wspominając o graczach pełnoletnich którzy grają naprawde zajebiście...

Ale taka jest polska szara prawda ze na piłce sie nie utrzymasz... i wszyscy oni musza pracować. A w piłke graja dla przyjemności. Popatrz na takiego Szczesnego , Dudka , Boruca , Lewandowskiego , Perquisa , Żurawskiego za dawnych czasów... wszyscy oni musieli sp***alac do zagranicnzych klubów.
nawet nie próbuj pisac ze oni nie potrafia grać





A co do scigania sie z tramwajem , nigdzie nie pisałem ze sam bym go wypie**olił na ludzie. Ale mysle ze zarówno ja jak i znajomi mi piłkarze wcale nie poradzili by sobie gorzej. Ale mamy wazniejsze rzeczy do pracy niz bieganie jak idiota za tramwajem...

Pansur

2014-01-06, 09:30
Kolego Ziaba. Ty nic nie rozumiesz. Ten film nie powstał za 1 wszym ujęciem. Zauważ ze sprinter czeka az tramwaj ruszy by minimalnie z nim wygrać ( niektórzy komentowali "zajebisty czarny humor) o to tu chodzi. Jak sprinter ruszał równo z tramwajem nie było efektu, gdyż biegł odrazu na maxa :) dlatego stwierdziłeś ze twoi koledzy sa szybsi :) a ja Was zaprosilem na bieżnię. Śledź tego użytkownika, niedługo pojawi sie tutaj kolejny wyścig o innym hatakrerze

Kolego Ziaba. Ty nic nie rozumiesz. Ten film nie powstał za 1 wszym ujęciem. Zauważ ze sprinter czeka az tramwaj ruszy by minimalnie z nim wygrać ( niektórzy komentowali "zajebisty czarny humor) o to tu chodzi. Jak sprinter ruszał równo z tramwajem nie było efektu, gdyż biegł odrazu na maxa :) dlatego stwierdziłeś ze twoi koledzy sa szybsi :) a ja Was zaprosilem na bieżnię. Śledź tego użytkownika, niedługo pojawi sie tutaj kolejny wyścig o innym hatakrerze