18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie w wykonaniu debila

dzorczKlunej • 2016-04-14, 20:11
Niektórzy to powinni mieć zakaz kierowania nawet taczkami :homer: Ja to bym mu chyba wj***ł...

~Velture

2016-04-14, 23:25
Tylko debil wyprzedza na zakręcie po zewnętrznej. I ch*j z oznakowaniem ,że wolno.
Mówił do was kierowca mający prawko ledwie 12 lat i tylko 300tyś przelotu.

Radysh

2016-04-15, 02:50
Ktoś jest z Krzyża Wlkp? Siedzę na litwa dworcu skacowany a pociąg mam dopiero o 4 rano... Przynieście kanapki ialko dań wam pograć na gitarze.Z kutra pruby wracam... 7 godzin. Litości tu jest wszystkie pozamykane...

k***a j***ny słownik ALKOHOLU przynieście

bleblebator1

2016-04-15, 05:58
jarekddz napisał/a:

Tam czarny punkt jest czy jak to się nazywa. Chyba 5 zabitych i ponad 40 rannych. Dokładnie na tym łuku, ale widzę, że pojebów dalej nie brakuje. Najwięcej z DKL.


W momencie, gdy go stawiali był już nieaktualny.

kothletino

2016-04-15, 06:06
Mnie najbardziej wk***iało jak ktoś przykleił się na odległość 2 metrów za ciężarówką i ani nie wyprzedzał ani nie wpuszczał nikogo przed siebie, szeryfy.

Alonso

2016-04-15, 08:59
Co za tępy ch*j ze wsi. Zero wyobraźni.

Bansiarz

2016-04-15, 11:13
Ogólnie gość z DGL jakby przejechał jeszcze z 500m to za zakrętem jest odcinek prosty, z przerywaną linią i dobrą widocznością, dużo bezpieczniejszy do wyprzedzania. Również nie raz jechałem na Wrocław i to co się dzieje na odcinku Ząbkowice Śląskie - Wrocław jest nie do opisania. Na widocznych zakrętach z filmu nawet tir tira potrafi wyprzedzać.

@jarekddz, czarny punkt jest o wiele dalej, przed Magnicami. Co do tych "czarnych punktów" to bardziej na przemyślenia na drodze działają krzyże, które gdzieniegdzie stoją co kilkaset metrów niż taki punkt, który nie był aktualizowany odkąd go postawili.

ziu

2016-04-15, 11:19
@~krzyks

Ja tam często wyprzedzam po zewnętrznej. Nie jest to niebezpieczne jeżeli mamy mózg i odpowiednią widoczność. Zresztą doświadczony kierowca potrafi ocenić odległość oraz prędkość samochodu z naprzeciwka, a także przyśpieszenie swojego wozidła.

Najbardziej mnie denerwują takie k***y, co nie mają pojęcia o swoim samochodzie i się biorą za wyprzedanie, bo się nagrali w NFS, a potem zdziwienie, że nie zdążył(a)...

Jeszcze niesamowicie ciekawe jest jak ktoś jedzie za tirem, cieżarówką itp.. Trzyma odległość za dupą pojazdu 1m i się biorą potem na zakrętach, bądź przed nimi za wyprzedzanie. Widoczność po prostu wyjebista. Zamiast się trzymać za nim z 10m mieć duże pole widoczności... no ale tak po co używać mózgu, a nuż się uda