18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedaże w Filadelfii

~_Yarko_ • 2023-09-30, 11:21
Darmowe telewizory.


0dbytBiskupa

2023-10-01, 14:50
Siriuz napisał/a:

Masz tutaj listę komitetów. Poza KO i PiS (i Konfederacją, która tak Ci nie odpowiada) jest jeszcze pare opcji i zwracam szczególną uwagę na Bezpartyjnych Samorządowców.


Ci Bezpartyjni Samorządowcy to chyba jakaś agentura PiS. Nie mają szans na przekroczenie progu wyborczego, a osłabiają inne partie antyPiS. Głos zmarnowany.

Siriuz

2023-10-01, 15:02
0dbytBiskupa napisał/a:

Ci Bezpartyjni Samorządowcy to chyba jakaś agentura PiS. Nie mają szans na przekroczenie progu wyborczego, a osłabiają inne partie antyPiS. Głos zmarnowany.



Ja pie**olę, czyli jednak jesteś ułomny... Niech Ci więc rząd robi z dupy jesień średniowiecza. Nie będę płakał. Takich jak Ty trzeba doić do ostatniej kropli.

JackCola

2023-10-01, 18:56
Od fekalioskórych gorsi tylko judeobanderowcy XD

CzerstWybut

2023-10-01, 19:13
Siriuz napisał/a:

Ja pie**olę, czyli jednak jesteś ułomny... Niech Ci więc rząd robi z dupy jesień średniowiecza. Nie będę płakał. Takich jak Ty trzeba doić do ostatniej kropli.



Niektórzy są zaczarowani na pis lub na po i koniec. Co by nie napisać to on i tak swoją teorie wymysli

JanQ1

2023-10-01, 22:45
Akurat ajfony będą bezużyteczne jak wyjdą z zasięgu mesha (sieć w salonie). Pewnie wyrzucą do śmietników.