18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedanie na podwójnej

okar19 • 2011-09-04, 10:18
tak sie kończy
jednemu się chyba udało

Stranuh

2011-09-04, 11:16
Muzyka w tle zajebista :D
Facet chyba na wesele jechał :P

bananwszyscy

2011-09-04, 14:06
Ta nuta w tle dodaje dramatyzmu w każdej sekundzie filmu :D

stud3nt

2011-09-05, 21:43
Ha, zawsze śmieszyła mnie zabawa w tchórza, nawet przypadkowa. Konkretniej, moment, gdy obaj uczestnicy chcą sp***alać i obaj sp***alają na tą samą stronę. Chociaż po prawdzie, w tym wypadku zbytniego wyboru nie mieli.

wir00z

2011-09-07, 13:58
a mnie zastanawia dlaczego każdy ruski ma w samochodzie kamerę ?

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-07, 14:25
Kastracja i dożywotni zakaz kupna SUV-ów (Czyt. Spedalonych wersji aut terenowych).

pakicito

2011-09-07, 16:04
Cytat:

a mnie zastanawia dlaczego każdy ruski ma w samochodzie kamerę ?


bo ruskie sa zawsze zbyt pijane zeby opowiadac o wypadkach

endrike

2011-09-07, 19:47
Cytat:

a mnie zastanawia dlaczego każdy ruski ma w samochodzie kamerę ?



Bo bez kamerki u ruskich winny jest ten co ma mniej na koncie.

leitoml

2011-09-07, 20:01
@ JamalBG pedele nie stać cie na SUV-a ?

kulkiry

2011-09-08, 11:15
k***a, niewierze. Zatrzymali się u ruskich?

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-08, 16:51
leitoml napisał/a:

@ JamalBG pedele nie stać cie na SUV-a ?


1. Kulturalni ludzie nie rozmawiają o zarobkach.
2. Nie obraziłem nikogo, więc na jakiej podstawie ty mnie obrażasz?
3. Uraziła cię moja opinia o tych autach, co? Jesteś jednym z wielu j***nych gimbusów co tutaj przesiadują. Gimbusów które są na coś napalone w pewnym wieku (jedni na wowa; inni na motocykle sportowe; a ty, na przykład, na suvy) i się tym jarają całe dnie. A po za tym, wystarczy przejrzeć twoje ostatnie posty by nie mieć wątpliwości że parę lat do pełnoletności ci jeszcze brakuje.
4. Tak, suvy to spedalone samochody, ponieważ nie nadają się w teren i służą tylko jako wsparcie w czasie przechodzenia kryzysu wieku średniego, a moda na nie, sprawiła że koncerny samochodowe zdecydowały się na przekształcenie serii, kiedyś dobrych samochodów, kosztujących rozsądne pieniądze, nadających się w teren modeli, na suvy właśnie, sprawiając że jeśli ktoś chce dobrego auta w teren, musi wydać na niego o wiele więcej, niż na przykład na średniej klasy suva, tak więc, leitoml pedale, pozdrawiam cię i życzę ci dużo sukcesów w nauce w gimnazjum.

~Angel

2011-09-08, 18:25
JamalBG napisał/a:

Tak, suvy to spedalone samochody, ponieważ nie nadają się w teren i służą tylko jako wsparcie w czasie przechodzenia kryzysu wieku średniego, a moda na nie, sprawiła że koncerny samochodowe zdecydowały się na przekształcenie serii, kiedyś dobrych samochodów, kosztujących rozsądne pieniądze, nadających się w teren modeli, na suvy właśnie, sprawiając że jeśli ktoś chce dobrego auta w teren, musi wydać na niego o wiele więcej, niż na przykład na średniej klasy suva



To nie moda tylko polskie przepisy.
Większość tych aut była kupowana na firmy bo był okres w którym nie można było odliczać Vat'u od samochodów osobowych z kratką.
Przepis jednoznacznie określał od jakich pojazdów można odliczać Vat: przestrzeń ładunkowa musi być większa niż pasażerska.
Zakup Suv'a buł idealnym rozwiązaniem - spełniał opis auta ciężarowego i również był autem osobowym.
Za jakiś czas znów powrócono do starych przepisów i sprzedaż tych aut drastycznie spadła.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-08, 20:29
angel napisał/a:



To nie moda tylko polskie przepisy.
Większość tych aut była kupowana na firmy bo był okres w którym nie można było odliczać Vat'u od samochodów osobowych z kratką.
Przepis jednoznacznie określał od jakich pojazdów można odliczać Vat: przestrzeń ładunkowa musi być większa niż pasażerska.
Zakup Suv'a buł idealnym rozwiązaniem - spełniał opis auta ciężarowego i również był autem osobowym.
Za jakiś czas znów powrócono do starych przepisów i sprzedaż tych aut drastycznie spadła.



Moda ogólnoświatowa spowodowała rebranding niektórych modeli - kiedyś aut terenowych - na suvy. Sam pamiętam czas w którym auto osobowe z homologacją na ciężarowe można sobie było odliczyć od podatku, tylko wtedy, gdy przestrzeń ładunkowa była większa od pasażerskiej, ale, szczerze, częściej widywałem takie wynalazki jak kombice, z zamontowaną kratką między przednimi fotelami a tylnymi niż suvy. Po za tym, niewiele suvów ma więcej miejsca na dupie niż w przedziale pasażerskim... Krótko mówiąc, nie widywałem często suvów z homologacją ciężarową.