18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyproszenie z klubu

TT4 • 2017-08-29, 06:36
Nie odzyskał przytomności. :dead: 0:20


elfis

2017-08-29, 07:27
ale do klubu wrócił

os...........wo

2017-08-29, 07:42
I to jest przyjaciel ! Koledze zrobiło się słabo, to wyprowadził go chwilowo na zewnątrz, aby zaczerpną świeżego powietrza.

TytanowyRosomak

2017-08-29, 07:52
No ładnie nim pie**olnął, typek pewnie się własnymi zębami udławił, i teraz pytanie jakim trzeba być jebniętym człowiekiem by pijanym tak rzucać jak szmatą, pewnie coś tam odpie**olił ale po takiej interwencji idziesz siedzieć.

~Velture

2017-08-29, 08:00
Urocze jak pod koniec zaczął sobie zdawać sprawę z tego, że zabił kogoś i zj***ł sobie życie na własne życzenie.

mygyry

2017-08-29, 08:06
Mam wrażenie, że kark mu chrupnął jak dobił mu deklem do tej bandy

FransFr

2017-08-29, 12:46
Velture napisał/a:

Urocze jak pod koniec zaczął sobie zdawać sprawę z tego, że zabił kogoś i zj***ł sobie życie na własne życzenie.



Oj tam, oj tam, od razu że zj***ł (Rosja) :szczerbaty:

Policeman

2017-08-29, 13:47
Jezu jaka to jest typowa rosja, wielki napchany debil skatuje chudego gościa i ch*j, że ten już po 1 czy 2 ciosie nie daje znaków życia, pewnie jeszcze mu ryj przekopał bo jeszcze nie miał tej podniety z zmasakrowania kogoś. I k***a szok i zdziwienie, że wyj***ny jak śmieć typ na chodniku wydaje się nie wracać z krainy umarłych. I te podnoszenie za ręce, jak k***a kot pacający muchę, którą wcześniej zapie**olił. Czary mary dresów rosyjskich, typ ma rozk***ioną czaszkę, ale może jak się go złapie za ręce i podniesie do góry "nu dawaj" to przecież wstanie i podziękuje.

Ten film dedykuje wszystkim debilom, którzy mówią, że z ruskimi się dogadamy. Nie dogadamy się. To jest dzicz i swołocz, niewyobrażalna nawet wśród patusów w sosnowcu czy łodzi.

Ja pie**olę co ja obejrzałem.

Samael6

2017-08-29, 14:25
Co się zdarzyło w klubie, zostaje w klubie :trollencjusz:

Kickbokser

2017-08-29, 17:36
No i ch*j, kłuty w dupsko koksik z małym pisiorkiem będzie teraz nadstawiał odbyt w pace :szydera:

Piotru70

2017-08-29, 18:21
robson54321 napisał/a:

No i ch*j, kłuty w dupsko koksik z małym pisiorkiem będzie teraz nadstawiał odbyt w pace :szydera:



Masz jakieś kompleksy? Zazwyczaj ludzie z przejściami próbują w podtekstach przelać swoje żale i cierpienia aby społeczeństwo zwróciło uwagę na ich problemy, niemiłe przeżycia i wyciągnęli do nich pomocną dłoń. Polecam pójść do psychologa.

Policeman napisał/a:

Jezu jaka to jest typowa rosja, wielki napchany debil skatuje chudego gościa i ch*j, że ten już po 1 czy 2 ciosie nie daje znaków życia, pewnie jeszcze mu ryj przekopał bo jeszcze nie miał tej podniety z zmasakrowania kogoś. I k***a szok i zdziwienie, że wyj***ny jak śmieć typ na chodniku wydaje się nie wracać z krainy umarłych. I te podnoszenie za ręce, jak k***a kot pacający muchę, którą wcześniej zapie**olił. Czary mary dresów rosyjskich, typ ma rozk***ioną czaszkę, ale może jak się go złapie za ręce i podniesie do góry "nu dawaj" to przecież wstanie i podziękuje.

Ten film dedykuje wszystkim debilom, którzy mówią, że z ruskimi się dogadamy. Nie dogadamy się. To jest dzicz i swołocz, niewyobrażalna nawet wśród patusów w sosnowcu czy łodzi.

Ja pie**olę co ja obejrzałem.



Obejrzałeś jak jakiś placek został zmasakrowany a żeby nie robić przypału wciągnęli go z powrotem do środka bo jeszcze ktoś na policję zadzwoni a nie wiadomo czy koleś żyje, a tak to wieczorem zapakują do wołgi i wywiozą na śmietnik. A prawda jest taka że leży zawsze po stronie silniejszego, bez względu czy są to mięśnie, układy czy siła polityczna. Koleś jak zadzwoni na psiarnię to nie znajdzie się odważny który pogoni z ucha na typa którego kuple w każdej chwili mogą wjechać komuś na chatę. To nie jest dzicz bo to samo jest na zachodzie, tyle że tam wjeżdżają służby wewnętrzne lub płatni zabójcy kiedy to kontynentem rządzi grupa ludzi o której nikt nic nie wie. W Rosji to po protu nie jest ukrywane, a prawdę i jawność nie można porównywać z zacofaniem.

elfis

2017-08-29, 19:46
Velture napisał/a:

Urocze jak pod koniec zaczął sobie zdawać sprawę z tego, że zabił kogoś i zj***ł sobie życie na własne życzenie.


jasne, urocze,
fajnie napisałeś
gdy ten ochroniarz , właśnie zdał sobie sprawę, że zabił człowieka i próbuje go postawić na nogi, wskrzesić, wiedząc że ma już przej***ne w życiu dzięki jednej debilnej sekundzie swojego życia

krasnal_hałabała

2017-08-29, 20:10
elfis napisał/a:

ale do klubu wrócił



Pewnie gangusy bały się przypału i poszły go zakopać albo skremować.

wpww14

2017-08-29, 20:22
i przez takiego pyskatego pedała chłop będzie miał teraz problemy. cwe* nie może zrozumieć że ma wypie**alać tylko będzie dyskutował, pluł i obrażał. A jak mu zęby polecą to policja

Kickbokser

2017-08-29, 22:12
Piotru70 napisał/a:



Masz jakieś kompleksy? Zazwyczaj ludzie z przejściami próbują w podtekstach przelać swoje żale i cierpienia aby społeczeństwo zwróciło uwagę na ich problemy, niemiłe przeżycia i wyciągnęli do nich pomocną dłoń. Polecam pójść do psychologa.



Obejrzałeś jak jakiś placek został zmasakrowany a żeby nie robić przypału wciągnęli go z powrotem do środka bo jeszcze ktoś na policję zadzwoni a nie wiadomo czy koleś żyje, a tak to wieczorem zapakują do wołgi i wywiozą na śmietnik. A prawda jest taka że leży zawsze po stronie silniejszego, bez względu czy są to mięśnie, układy czy siła polityczna. Koleś jak zadzwoni na psiarnię to nie znajdzie się odważny który pogoni z ucha na typa którego kuple w każdej chwili mogą wjechać komuś na chatę. To nie jest dzicz bo to samo jest na zachodzie, tyle że tam wjeżdżają służby wewnętrzne lub płatni zabójcy kiedy to kontynentem rządzi grupa ludzi o której nikt nic nie wie. W Rosji to po protu nie jest ukrywane, a prawdę i jawność nie można porównywać z zacofaniem.



Nie wypłakuj mi się tu w komentarzu koksiku ukłuty, po prostu śmieszą mnie te zakompleksione p*zdeczki. Nie raz miałem z takim do czynienia i co najwyżej mogą sobie do jakichś 40 kg dzieciaków pocwaniakować. Ja mam 90 kg naturalnej wagi i kilkanaście lat wylewania potu i krwi na kickboxingu i nie raz było wielkie zdz**ko, że jak to mario czy inny seba nawet nie zdążył zobaczyć ciosu i leży sterydziarz, a takto taki duży był i groźny :amused: