18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata siatkarza

sadams • 2013-12-29, 10:43
Co mówi siatkarz w dniu wypłaty??
.
.
.
.
.
- Dajcie Mikase.


Lu...........77

2013-12-29, 10:51
Leci piwko. Dla nie kumatych i nie grających w siate - Mikasa firma produkująca dobre piłki do siatkówki.

Mr.Drwalu

2013-12-29, 11:56
@Lucas877

Dzięki ziomuś. :ok: Człowiek całe życie się uczy... :szloch:

~zsakuł

2013-12-29, 12:21
uwielbiam taki inteligentny humor, ten wysoki poziom żartu. nie tylko proste żarty, ale właśnie takie - logiczne i głębokie. zajebiste, pozdro sadams.

1hehe

2013-12-29, 15:29
czyli jak napisze jakiś ch*jowy żart i wstawię ten gif to będę miał piwa ?

~DMT

2013-12-29, 17:54
Mikasa robi zajebiste piłki. Grałem 7 lat w siatkę, najgorsze były te klejonki Multena. Strasznie k***y były twarde. Ale jak dobrze siadło z krótkiej, albo z trzeciej i trafiło w pysk przeciwnika, meczu już nie kończył :D

anetamineta

2013-12-29, 19:00
Juz mówie o co chodzi ,zaraz pewnie sie znajdą zwolennicy mikasy jak i moltena.Mikasa uznawana przez wieksząść federacji po za włoską jest dopuszczana do gry.Należy powiedzieć ze takie federacje jak swiatowa federacja siatkówki Fivb również dopuszcze tę o to piłke.Molten natomiast to piłka która grają grupy mlodzierzowe.Mikasa osobiscie uwazam jest lepszą piłką dlatego ze jest lżejsza i nie wchłania wody co jest bardzo istotny przy pocących sie rąk zawodników.MOlten jest dość cieżki i nawet te nowe modele niedorównują mikasie mva 200.Jestem ekspertem

koowalsky

2013-12-29, 19:06
Gdzie mieszka siatkarz?
.
.
.
w bloku.




Dlaczego siatkarze po zakończeniu kariery potrzebują pomocy psychologa?
.
.
.
Bo są po przejściach.




Dlaczego siatkarze piją wodę gazowaną?
.
.
.
Bo się po niej lepiej odbija.

Inoquez

2013-12-29, 19:13
mój kumpel zawsze tak wołał do swojej matki:
rzuć mikase!!
a ona : nie sram pieniędzmi
:amused:

Akki11

2013-12-29, 19:15
@anetamineta moim zdaniem molteny są lepsze, ciężar ma swoją rolę ponieważ w przypadku puszczenia flota mikasa, dokładnie o ten najnowszy model mi chodzi, jest strasznie niestabilna i kiwa się na boki. Tak jest przynajmniej w przypadku piłek którymi gram. Z moltenami nie ma tego problemu, co do wchłaniania wody nie wiem, ale molteny są bardziej "szorstkie" i dzięki temu można nimi grać bardziej technicznie.
Ciężar również ma znaczenie, choćby dlatego że piłka musi mieć masę żeby można było daleko odbić. Mikasy bardzo szybko się wytracają. Ogółem są dobre ale moim zdaniem mva200 jest po prostu kiepski, syntetyczny. Molten jest solidny, skórzany. Może i jestem ekspertem, ale to jest moje prywatne zdanie i w żaden sposób nie obrażam mikas.

@maszayahuaskę co do twardości to nie są twarde, może grałeś nierozbitą albo bardzo napompowaną. Ale masz rację, jak ode mnie dostawali z krótkiej to się kładli albo zataczali jak naj***ni :krejzi:

~DMT

2013-12-29, 19:20
anetamineta, Mikasa lżejsza od klejonki Multena? To chyba za słabo mieliście je napompowane...

eligurf

2013-12-29, 19:29
Kawał ch*jowy do kwadratu. Lubię inteligentne kawały na wiedzę ogólną, ale ogólną, a nie o producentach piłek w średnio popularnym sporcie. Jestem biologiem i znam tysiące nazw różnych organizmów (łącznie jest ich grubo ponad milion). Spośród nich setki jak nie tysiące zawierają różne k***osy, pipy i podobne zbitki, z których można by tworzyć podobnej jakości kawały dla kumających 'elit', i którymi pewnie stado gimbusów by się jarało jak arab kozą.

Mikasa to też japoński pancernik z bitwy pod Cuszimą (obecnie okręt-muzeum). W tym kontekście to w ogóle nie śmieszny kawał.

No i na koniec najważniejsze znalazł ktoś w tym kawale czarny humor.