18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CHH

2014-03-15, 13:19
Moje kochane, ponure i poj***ne Radomsko i rynek, gdzie co czwartek i niedzielę zbiera się dziki tłum ludzi i kupuje tureckie swetry, niemiecką chemię i śmieci, polskie słodycze i jakieś ruskie gówno, w których chodzi pół miasta. Znam gościa i wiem nawet, gdzie urzęduje :D leci piwo dla wrzucającego.

McMenel

2014-03-15, 13:21
Problemem nie są żydzi tylko neoliberałowie.

permdude

2014-03-15, 13:40
Moje miasto :D
Na cmentarzu żydów były napisy "Jude Raus" tyle lat a jakas k***a przyszla i stwierdziła ze rasiści i zamalowali ;/

o0mosf

2014-03-15, 14:18
Ale wy tego nie pogażetta bo sie boitta bo was wypie**olą z robotta

mrokol08

2014-03-15, 14:22
mam 1 żyda na studiach i o 1 za dużo bo jest bardzo niedobrym samolubnym i egoistycznym człowieczkiem więc Piwko za ten film mimo że stary to pewnie przez lata będzie na czasie

ZorbiaNN

2014-03-15, 14:25
o0mosf napisał/a:

Ale wy tego nie pogażetta bo sie boitta bo was wypie**olą z robotta



k***a, przez przypadek dałem ci piwo...

Nie będziesz fajny pisząc takie komentarze. W k***e starszych ludzi tak mówi, dam sobie rękę uciąć że z twojej rodziny też parę osób by się znalazło, więc się nie przypie**alaj. Tym bardziej, że facet dobrze gada.

skasowane

2014-03-15, 14:50
Zauważcie że takie poglądy najczęściej wygłaszają ludzie słabo wykształceni lub starzy (demencja?) Przypadek? Nie sądze! To oznacza że po prostu pie**olą bzdury

Abgda

2014-03-15, 14:56
@up

pie**olisz aż głowa boli. Poczytaj Rybińskiego, Szeremetiewa etc...

kawałchuja88

2014-03-15, 15:52
MdoN napisał/a:

@zakart
obrońca żydów sie znalazł



Co on w ogóle robi na sadisticu skoro broni żydów?
Tutaj większość użytkowników to rasiści i antysemici i to jest zajebiste :D
Praktycznie nikt tutaj nie jest otępiony polityczną poprawnością czego nie można powiedzieć o użytkownikach wielu innych stron internetowych tego typu.

Pozdrawiam wszystkich sadolowych antysemitów i rasistów. 8-)
A poprawni politycznie niech wypie**alają.

oc...........an

2014-03-15, 16:07
Przypominam, że nje macie prafa obraszać Rzydów bo ich zgineło 6 MILIARDÓW w Ałszwic


zielak300

2014-03-15, 17:16
Co jedna wypowiedź starszego człowieka w Polsce jest antysemicka. A tak wszyscy dupy spinali jak niemcy w "wasze matki i ojcowie" pokazali polaków jako antysemitów :P

skasowane

2014-03-15, 17:36
@up do tego od Rybińskiego
Naucz się czytać ze zrozumieniem! Zwróć uwagę w mojej poprzedniej wypowiedzi na takie zasadnicze słowo - "zazwyczaj", albo "większość" nie chcę przewijać. No i zwróć na to uwagę a potem przemyśl bezmyślność swojego komentarza

Tafariel

2014-03-15, 19:19
Uwielbiam patrzeć jak jakaś p*zda (w tym przypadku kolega zakart) wymyśla teorię z dupy, a później tonie w morzu racjonalnych argumentów tej myślącej części Sadistic.pl :snajper2: