18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Chinach, główni konkurenci po nagrodę Darwina

miiw • 2013-06-25, 16:59


Qianjiang Evening News podały, że w wypadku podczas parkowania zginęły dwie osoby, jedna na miejscu, druga w szpitalu.
41-letnia kobieta, która niedawno otrzymała prawo jazdy, parkowała swojego Lexusa RX270 na parkingu podziemnym w Ningbo. Pomagał jej w tym mąż, stojąc za samochodem i udzielając wskazówek, jednak kobieta depnęła w gaz i przyszpiliła ukochanego do ściany. Kiedy usłyszała krzyki, wzniosła się na wyżyny demencji/umiejętności zmiany biegów i chcąc szybko wyjechać z miejsca parkingowego, dobiła męża na wstecznym.

I teraz clue wydarzenia: Kobieta starając się wyjechać z parkingu, miała głowę poza pojazdem i cofając, uwięziła swoją pustą czaszkę pomiędzy samochodem a ścianą parkingu. Zmarła w szpitalu.
:lodowka:

W samochodzie obecna była córka, która widziała całe zdarzenie.
:roll:

Link: http://jalopnik.com/woman-and-husband-die-in-horrific-parking-accident-in-c-570857040

Robak82

2013-06-25, 17:04
Czekam na info w jaki sposób zginie córka, z kombinacji genów rodziców musiało powstać coś niesamowitego.

mrlewy

2013-06-25, 17:06
Ja pie**olę. Co za tępa dzida :lol:

en...........an

2013-06-25, 17:08
Jedynie dobrze że ją też ch*j strzelił.

le...........ce

2013-06-25, 17:09
Robak82 napisał/a:

Czekam na info w jaki sposób zginie córka, z kombinacji genów rodziców musiało powstać coś niesamowitego.



Szok, że w ogóle udało im się zrobić tą córkę i nie zabić się podczas seksu :amused:

capoeiramen

2013-06-25, 17:17
Żyje tam miliard chińczyków, po co się dwoma przejmować?
Czy wiesz, że w czasie kiedy przeczytałeś ten artykuł, urodziło się tyle chińczyków, że ja pie**ole?

miiw

2013-06-25, 17:24
capoeiramen napisał/a:

Żyje tam miliard chińczyków, po co się dwoma przejmować?


Kto się przejmuje? To tylko facepalm/szyderczy śmiech z głupoty (co komu bardziej odpowiada). :-)

LxDead

2013-06-25, 17:25
Snaku napisał/a:

Obrazek


Co ty masz z tym obrazkiem że niemal wszędzie go wpie**alasz?

Co do tematu to aż dziw bierze że ta mała skośnooka co przeżyła nie miała przy sobie(jak to chinole) jakiegoś pie**olonego sprzętu elektronicznego i tego nie nagrała, był by zajebisty materiał na harda :amused:

sanger

2013-06-25, 17:37
Ciekawe czy mieli dzieci, jak nie to darwin gwarantowany

kizlaczek

2013-06-25, 17:47
Straciła dla niego głowę ...

Rufusan

2013-06-25, 17:48
Czytając takie historie o babach za kierownicą, dochodzę do przekonania, że nigdy nie dam swojej fury prowadzić kobiecie.

Ja...........ro

2013-06-25, 17:51
To jest tak nierzeczywiste i abstrakcyjne, że aż niewyobrażalnie śmieszne!
Cholera jasna, a myślałem że dzisiaj mnie już nic nie zaskoczy ;-)

siergiej_mce

2013-06-25, 17:52
capoeiramen napisał/a:

Żyje tam miliard chińczyków, po co się dwoma przejmować?
Czy wiesz, że w czasie kiedy przeczytałeś ten artykuł, urodziło się tyle chińczyków, że ja pie**ole?



Widać że idą na ilość a nie jakość :mrgreen:

Ptoon

2013-06-25, 17:53

Tak to jest jak połączy się dwa stereotypy fatalnych kierowców(azjaci i kobiety).