18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek

Tooley • 2012-12-01, 15:03
Wypadek miał miejsce w Radomsku wczoraj ok. 23:00. W zaparkowaną przyczepę uderzył rozpędzony Opel Omega. Zginęły 3 osoby w wieku 16-24 lata. :dead:








Chyba chcieli zrobić cabrio :samoboj:

Belzedup666

2012-12-01, 19:35
Jak na omegę fajna była - kozaky !!!!!!!!

Curtis

2012-12-01, 19:57
Ulica którą jechali ma ok 2,5 km, w nocy o tej godzinie nikt tamtędy za bardzo nie jeździ, fakt stoją tiry które kręcą pauzę, ale widać je bez problemu ( droga oświetlona ), koleś widząc pustą drogę zapie**alał kadetem i zaj***ł ( o tej godzinie wczoraj padał u mnie śnieg z deszczem ), dziś byłem tam sobie zobaczyć wypadeczek, ale żadnego śladu nie było, a pie**olą że przez chodnik też jechał..

artiee

2012-12-01, 21:37
Na allegro wyląduje jako niebita Omega Cabrio. Lekkie poprawki i jak nówka.

Elalex

2012-12-01, 22:18
k***a...ja Vetrą jeżdzę a tu Omegi rozpie**alają...ch*je.

Mr_Jack

2012-12-01, 22:37
-"Założę się że nie przejedziesz pod tą przyczepą."
-"Dobra, patrz..."

dzony91

2012-12-02, 03:38
Witam
Jestem specjalistą od wypadków drogowych, stwierdzam winę kierowcy Opla Omegi, jechał za szybko i uderzył w stojącą naczepę.
Dziękuje Pozdrawiam

masabitumiczna

2012-12-02, 13:33
Na 1 zdjęciu w komentarzu widać śledczych, badających ślady trotylu z foteli.

zurson

2012-12-02, 13:44
k***a 170 ;o ludzie jak nie wiecie to nie pie**olcie glupot, bo ja znalem jednego goscia ktory zginal w tym wypadku 12 lat, to byl ziomek z jednego osiedla prawie z jednego bloku, a wy gadacie takie pie**oly ze sie zygac chce, nie on nie kierowal, wystarczy znalesc watek i poczytac a nie pie**olicie i jakies domysly, osoby ktore znaly tych ludzi jak czytaja te bzdury, je to boli, pozdro szmaty

Gredo

2012-12-02, 14:02
18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie k***y j***ne to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyj***ne czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie k***a nie życzę takich k***a komentarzy bo teraz wy wychodzicie na j***nych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"

adrian1607

2012-12-02, 16:44
babycow napisał/a:


Juz tlumacze... dozwolone do 40kmh zapie**alasz 150kmh, zle wlecisz w zakret = wylecisz z niego ejszcze gorzej, np lecac na przyczepe :)



Po pierwsze:
Nie ma tam ograniczenia
Po drugie nie ma tam żadnego zakrętu.
Po trzecie najwięcej gadają Ci co tam nie przejeżdżali nigdy droga jest bardzo ładna tylko za pewne prędkość którą jechali była nie dostosowana do warunków, tył napęd i za pewne letnie opony. lekki poślizg przy temp. 0st i padającym zmrożonym deszczu dały efekt...

I oczywiście szkoda młodych osób :(

Nikczemny_Płód

2012-12-02, 18:34
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie k***y j***ne to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyj***ne czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie k***a nie życzę takich k***a komentarzy bo teraz wy wychodzicie na j***nych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"



pozdro dla pryszczatych

Pomyliłeś portale 16 letni trądzikowy pryszczu.

~Bambi~

2012-12-02, 18:36
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie k***y j***ne to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyj***ne czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie k***a nie życzę takich k***a komentarzy bo teraz wy wychodzicie na j***nych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"



Pozdro dla kumatych!!!11 Tylko bug może nas sądzić!!!!1

Pozdro dla chłopaczynuw patrzących zza krat!

KanapkaZMP

2012-12-02, 18:54
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie k***y j***ne to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyj***ne czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie k***a nie życzę takich k***a komentarzy bo teraz wy wychodzicie na j***nych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"


Twoj sasiad powinien isc do fryzjera a nie przystrzygac sie przyczepa.

P.S Triple kill! one one one!

hopek20o

2012-12-02, 21:12
Moreq napisał/a:

Jak można się tak wj***ć w przyczepę która stoi na parkingu?

Jak się jest pojebem to można akurat u mnie w mieście to jest i to jest odcinek drogi szeroki jak cholera to jest k***a talent....

zurson

2012-12-02, 23:02
KanapkaZmartwymplodem - jakbym cie spotkal na ulicy to bys zjadl wlasnego ku*asa za to co napisales, jestes szmata i pojebem wnioskujac po nicku i po tym co piszesz. Smacznego