18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wypadek przy koszeniu trawy

mlekozklasa • 2016-08-18, 09:38
Niestety nie ma zdjęć, ale z opisu wynika, że mało brakowało a by głowę stracił...

27 letni mieszkaniec Woli Batorskiej doznał obrażeń ciała, gdy w trakcie koszenia trawy kosiarką rotacyjną oderwał się jeden z jej elementów.

Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym tj. 17 sierpnia 2016 roku o godzinie 18:40 w Bańskiej Niżnej. Poszkodowany 27 latek będąc w odwiedzinach u swoich znajomych w trakcie rozmowy z odległości około 30 metrów został uderzony jednym z noży kosy rotacyjnej, który oderwał się w trakcie jej pracy na sąsiednim polu. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Woli Batorskiej doznał złamania kości szczęki oraz przecięcia języka i został przewieziony do szpitala w Nowym Targu.

yebacsystem

2016-08-18, 13:15
k***a pamietam jak za dzieciaka wujek mi mowil, ze nie mam podchodzic jak kosi bo noze czasem sp***alaja :/

kalijanek

2016-08-18, 17:09
siedzisz sobie pijesz kawkę i gadasz a tu ci nagle szczęke urywa

Dżizas_kurde

2016-08-18, 18:36
Tak to jest jak buraczana "gazeta" chce błysnąć profesjonalizmem...
W dniu wczorajszym mieszkaniec Woli Batorskiej koło Zak***ic gmina Kupiatycze Kolonia Dolna Mała...
doznał obrażeń, w związku z powyższym w dniu dzisiejszym w Bańskiej Niżnej gmina Piponcz nad Truskawcem powiat Lisie Doły Wielkie zostało wszczęte postępowanie które w dniu jutrzejszym da odpowiedź na pytanie co było przyczyną wypadku.


Ja pie**ole.
Ludzie "w dniu wczorajszym, w dniu jutrzejszym, w dniu dzisiejszym" To jest k***a j***ny relikt PRL gdzie milicjanci chcieli błysnąć inteligencją.
Pisze się WCZORAJ, DZISIAJ , JUTRO...
Na siłę przeintelektualizowany tekst o kolejnym wypadku w jakimś Pierdziszewie.

kaiel

2016-08-19, 02:44
Latoś,roku pańskiego... w Kaczych Dołach, kmieć zdradziecko ugodzon w paszczę został i język postradawszy w ręce opatrzności boskiej oddan został...

bleblebator1

2016-08-19, 20:31
Tak to jest, jak się ściąga osłony brezentowe z kosiarek rotacyjnych. Nóż wtedy jest jak nieco wolniejszy pocisk

kaiel

2016-08-19, 22:26
lub nieco szybsza pigmejska dzida

pinkie222

2016-08-20, 01:38
Nie ma rączek, nie ma ciastek. Nie ma zdjęć, nie ma piwa.

Cyrk

2016-08-20, 02:50
Jakby mu weszło pod, a nie na szczękę to by nie było czego reanimować...