18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek podczas sparingu Unii Leszno z Unią Tarnów

steve231 • 2014-03-27, 23:05

Zdrowy dzwon :D
Podczas treningu punktowanego Fogo Unii Leszno z Grupą Azoty Unią Tarnów doszło do groźnego upadku Janusza Kołodzieja i Mateusza Borowicza.
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w siódmym wyścigu czwartkowego pojedynku. Na początku trzeciego okrążenia Mateusz Borowicz zahaczył o tylne koło Nickiego Pedersena. Oprócz tej dwójki na tor upadł również Janusz Kołodziej.
Zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów zostali przewiezieni do szpitala. U "Koldiego" lekarze podejrzewają uraz żebra.
za sportowefakty

Ra...........py

2014-03-27, 23:13
Jakieś info by się przydało bo tak to ch*ja wiadomo

skasowane

2014-03-27, 23:18
Co za bezsensowny sport...

~DMT

2014-03-27, 23:39
JesusChytrus, z chęcią się dowiem, jaki dla ciebie jest sensowny. Przypominam że bierki to nie sport.

zyleczka

2014-03-28, 00:22
Rozj***li się, a ch*j tam nie będę podchodził :D Jestem od napie**alania fotek

OliverSucks

2014-03-28, 01:39
JesusChytrus,

Czy wy nie widzicie że Jezus Chytrus to j***ny troll, albo debil (chociaż to jest równe)
Od paru dni widzę że typek komentuje niemal każdy temat i zawsze pie**olnie coś tak żałosnego albo debilnego że aż się chwytam za głowę, jak ktoś taki może funkcjonować.
Jasne Jezu, piszesz czasem coś konkretnego z czym mogę się zgodzić, ale jestem pewien że to wszystko robisz aby uzyskać miano kolejnej sadolowej sławy pokroju Bongmana. (chyba że jesteś tępy, to robisz to nieświadomie)

Rzadko kiedy komentuje, ostatnio częściej ale przeglądam ten porta od paru lat i zaobserwowałem że raz na jakiś czas pojawia się sławy pragnący ku*asek piszący głupoty.

da...........za

2014-03-28, 02:36
Kiedyś byłem na takim wyścigu. Przypadkiem. Fajna sprawa jeśłi chodzi o emocje i o dźwięk. naprawde głośno, aż ciary przechodza.

El_Vito

2014-03-28, 10:51
A na początku klipu słychać "Leszno h*jnia" :D

pawel1550

2014-03-28, 19:20
@dajpieniadza na łuku się fajnie siedzi :D

PatrolZG

2014-03-28, 23:58
Co do upadku to lajtowiutki jak na speedway. Poza kadrem upadł Nicki Pedersen. Kołdi i Borowicz uchwyceni na filmie. Sport piękny, tylko dla najprawdziwszych twardzieli z największymi jajami. Jedno jajko żużlowca jest porównywalne z całą piłkarską ekstraklasą.
Oczywiście telewizja oddaje max 5-10% tego co naprawdę tam się dzieje. Na żywca jak się ogląda przy bandzie jest taka masakra jak się w czwórkę jeden na drugim wpie**ala w wiraż, że kto raz zobaczy będzie uzależniony do grobu.
PS. Genralnie chłopakom nic się nie stało. W żużlu poważny uraz to pogruchotana na kawałki kość albo wózek inwalidzki. Reszta to "tylko" obtarcia dla nich. Oczywiście po jednym poślizgu piłkarz Barcy i Realu miałby 2 lata pauzy i przeszczep naskurka.

taśma

2014-03-29, 17:35
nie ma to jak pomoc ze strony gapiów, szacun za reakcje kolesia w kamizelce zielonej xD

LI...........ER

2014-03-29, 17:43
JezusChrystus chce wyjść na bezwzględnego sadola hejtując wszystko a póki co zachowuje się jakby miał kompleksy bo mu koledzy włochatymi jajami po twarzy "miziają"

holdenz

2014-03-29, 18:17
@ JezusChytrus

a ja się zgadzam, żużel to nie sport. no teraz czas na Was, hejtujcie...

Pastatzoglou

2014-03-29, 18:19
Ktoś chciał więcej info więc : Koldiemu oprócz potłuczeń nic poważnego się nie stało , Borowicz bedzie pauzować przez 6-8 tygodni , niestety Dzik (czerwony kask) nie mógł przeciez odpuścić nawet w sparingu i Unia Tarnów zacznie sezon w osłabieniu :(

TomdeX

2014-03-29, 19:09
@JesusChytrus, idź sobie k***a wygłaszać swoją filozofię gdzieś indziej, może cyganie będą nią zainteresowani.
Byłem na meczyku, fajny, zacięty, już nikt nie odpuszcza, bo sezon tuż, tuż. Hejterzy, wolicie piłkę nożną? Ja wolę iść na żużel, gdzie Polacy mają umiejętności, aby na nim jeździć, niż na piłkę nożną, gdzie każdy może ją kopać, ale większość nie ma umiejętności.