18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek nowoczesnej młodzieży

WeedLover • 2017-06-19, 13:54
Spedolnych dwóch pasażerów i dwie shipsterzone dupodajki kończą we właściwy sposób. Bardzo satysfakcjonujące nagranie.


~DMT

2017-06-19, 17:37
Eksperci za 10...

Złapali kapcia, a nie opona wyj***ła, Jest dość duża różnica, na czas reakcji...


Nie zmienia to faktu, że za takie zachowanie na drodze, powinni dostać wpie**ol...

janlew

2017-06-19, 17:37
Strzeliła pewnie prawa opona bo nie mogła tego lewactwa znieść.

radek225

2017-06-19, 17:46
Nie ważne, czy pieredolnęła w kota, Batmana, opona pękła sama, czy miała kondomy zamiast opon. Prowadzisz? 2 łapy na kierownicy i pełne skupienie. Prowadzenie auta to nie k***a rodzinka Griswoldów, gdzie tatuś, córeczka, synuś i żona sobie śpiewają, i rozmawiają o dupie Maryni, tylko sterowanie maszyną, która waży 1000-1500kg. Niczym kierowanie autem nie różni się od sterowania koparką, czy spychaczem. Do tego ta maszyna robi DOKŁADNIE to, co jej każesz. Nie wybacza błędów, nie ma drugiej szansy. Zaśniesz i zjedziesz na lewy pas? Samochód sam za ciebie nie wróci na Twój pas, choć kilka drogich modeli już to potrafi. Zapie**alasz po mokrej nawierzchni, i wytworzy się poduszka wody pod oponami (aquaplaning)? Lecisz tak, jakbyś ślizgał się po lodzie, i żaden ABS, ASR i ESP ci w tym nie pomoże. Przy prędkości 100km/h i uderzeniu w cokolwiek (nawet puszkę po piwie) wydziela się ogromna ilość energii, więc prowadzenie samochodu to nie rzucanie papierkami w gimbzie w koleżanki, ani pierdzenie dla zabawy na religii. Samochód to nie balonik, betoniarka z "Boba Budowniczego" ani Zygzak McQueen z Disney'a, tylko maszyna, która może zostać potencjalnie użyta jako broń, o czym doskonale od pewnego czasu wiedzą nasi ciapaci "bracia" na zachodzie używając ciężarówek i dostawczaków do rozjeżdżania ludzi na drodze. Dlatego ch*j im w dupę. Tej debilce, która prowadziła jak i temu pedałowi w brodzie, który machał tym metalowym ch*jem. Opony w osobówce rzadko kiedy same z siebie pękają. To nie 40 tonowy ciągnik siodłowy, gdzie w oponach panują esktremalne ciśnienia, tylko osobówka, gdzie opony pompuje się jak piłkę do nogi, czyli 2-3 bary. Jak opona im pękła tak sama z siebie, to naprawdę musiała być 15 lat nie wymieniana albo po prostu k***a j***na tak zajęta selfie-ch*jem i śpiewaniem po prostu na coś najechała. Jakby jechała tak, jak powinna jechać, na pewno ominęła by przeszkodę, która doprowadziła do pęknięcia opoony i dachowania. Jechali oni po autostradzie/drodze szybkiego ruchu, a nie terenówką po lesie, więc jakby była skupiona na jeźdze, to w porę ominęłaby coś, co poszatkowało oponę na strzępy.

Dlatego tak hellbwoi - prowadzę samochód pod krawatem słuchając roty. Selfie ch*jem i śpiewaniem bawię się przy ognisku, albo grillu. Gdy jadę samochodem, to słucham radia i staram się nie rozmawiać, a o wyjmowaniu telefonu nawet nie śnię. I dojadę prędzej i dalej niż głupia śpiewająca k***a zajęta drucianym ku*asem spedalonego kolegi.

hellbwoi

2017-06-19, 17:56
Velture napisał/a:


Brawo geniuszu.
Słychać na pierwotnym filmie, że opona wyj***ła. Nie potrzeba szukania.



Ty z komisji smoleńskiej wracasz, antoni cie na parówkach szkolił?

realign

2017-06-19, 18:00
Grube szmaty, już wiemy kto je tyka.

Fdslatghdlks

2017-06-19, 18:06
Ale wiedziała aby wrzucić P po dachowaniu :D

majkelson

2017-06-19, 18:53
radek225 napisał/a:

Dlatego tak hellbwoi - prowadzę samochód pod krawatem słuchając roty. Selfie ch*jem i śpiewaniem bawię się przy ognisku, albo grillu. Gdy jadę samochodem, to słucham radia i staram się nie rozmawiać, a o wyjmowaniu telefonu nawet nie śnię. I dojadę prędzej i dalej niż głupia śpiewająca k***a zajęta drucianym ku*asem spedalonego kolegi.



To gratuluję podzielności uwagi tępy janie. Nawet na kursie prawa jazdy rozmawiałem z instruktorem i nie przeszkadzało mi to w skupianiu się na jeździe.
Wiadomo, że nie kminisz nad ratowaniem świata, ale luźna gadka kiedy można nie przeszkadza w niczym. Kiedy wjeżdżam na skrzyżowanie z wyłączoną sygnalizacją, albo jestem w obcym mieście i jest ruch to wiadomo, że orient 100%.

Druga sprawa, że wk***ia mnie rozmawianie przez telefon podczas jazdy i inne rozpraszacze (raczej u kobiet).

I przestań k***a zgrywać bohatera bo wyszedłeś na lamusa a nie kierowce.

PS ch*j mnie obchodzi czy masz nawet kategorię CDE bla bla

Ar2Ti2

2017-06-19, 18:54
@radek225 Nie przesadzaj, jedna rzecz gibać się jak j***ny rezus, a inna to rozmawiać z pasażerami,a kapcia możesz zawsze złapać, nawet jak masz dobre opony i wcale nie trzeba na coś najeżdżać. Zgadzam się oczywiście co do tego, że jeśli jesteś kierowcą to przede wszystkim musisz zadbać o bezpieczeństwo pasażerów i innych ludzi, którzy korzystają z drogi.

mlody118

2017-06-19, 18:59
ciekawe czy Dudeł też tak pajacował ze swoim kierowcą? :amused:

elfis

2017-06-19, 18:59
pedały myślą że jak zapuszczą brody przestaną nimi być,
a pierwszy błąd
nie oddawaj kierownicy babie , chyba że jesteś naj***ny
ale wtedy jesteś zgon, niektórym
czasem, uda się przeżyć

jazeck

2017-06-19, 19:43
Nagłe zniszczenie opony i tyle. Może wybuch (nie wiadomo ile tam było atm.), może najazd na element który uszkodził.

Znam przypadek z PL, gdzie kierowca nalał oleju w opelu POD KOREK.

Sinecod

2017-06-19, 20:12
radek225 jazda koparką czy spychaczem różni się od jazdy samochodem. To inni uważają na Ciebie. :mrgreen:

józekdeluxe

2017-06-19, 20:20
WeedLover napisał/a:

Prowadzisz auto? Skup się na jeździe. Jesteś pasażerem? Nie przeszkadzaj kierowcy.



Dobrze babciu i obie ręce na kierownicy za 15 trzecia :-|

spoiler

Brzydkii

2017-06-19, 20:21
Też mi pajacowanie, laska w miarę normalnie prowadzi, j***ła im oponka, pociągnęło ich na pobocze, założyła za mocną kontrę i auto dalej poszło bokiem.
Znam agentki co kierownice trzymają u spodu dwoma palcami, a drugą ręką walą selfie, robią makijaż itp...Gdyby dziołcha z filmu nie spanikowała to może by z tego wyszli, a tak to smuteczek.

cedotedoer

2017-06-19, 21:20
Jak ja wręcz kocham gdy bezmózgi zbierają owoce swojego sp***olenia mózgowego :D